Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Miloš Zeman přestoupil na islám!

11. 02. 2015 9:15:15
Jakožto první, blog iDnes přináší zcela zásadní informaci a přichází s odhalením druhé tváře prezidenta republiky, kterou doposud ignorují všechna hlavní média v České republice. Více v článku níže.

Prezident České republiky Miloš Zeman šokoval při své poslední návštěvě Severočeského kraje svým přestoupením na islám. Při veřejném vystoupení k překvapeným občanům Krásné Lípy přerušil svůj projev, náhle přednesl formuli o veřejném přijetí své víry a na znamení věrnosti k ní, si na hlavu nasadil tradiční arabskou pokrývku hlavy, kterou dle etnografa Hučky, nosívají příslušníci beduínského kmene šušniflintů z pohoří Vysokého Atlasu.

klob.jpg

Již i dříve byl ovšem prezident Zeman podezříván z tajné příslušnosti k tomuto monoteistickému náboženství, zvláště když v průběhu interview s německou novinářkou s dokonalou arabskou výslovností a hlubokou zbožností pronesl muslimský Takbír, tedy provolání chvály svému pánu, Alláhu akbar.

Ale prozatím se Hradu vždy dařilo všechna podezření vyvracet a sám Miloš Zeman svojí veřejně proklamovanou náklonností k alkoholu, kterou se nijak netajil, příliš nezavdával těmto pochybnostem na vážnosti.

Ovšem jak se podařilo prostřednictvím dobře informovaného zdroje z nejbližšího okolí hlavy státu zjistit, tak jeho proslulé vrávorání nad korunovačními klenoty lze přičíst na vrub nikoliv konzumaci lihovin, nýbrž kouření opia z vodní dýmky a žvýkání lístků kátu, kteréžto zvyky si do ČSSR přivezl ze sovětské střední Asie.

Jak se sám Miloš Zeman v debatě s dobře infomovaným zdrojem vyjádřil, tak k islámu chová dávné sympatie od dob, kdy v Tádžické sovětské socialistické republice pomáhal zavádět chozraščot i pokrokové metody docenta Čuby a ostatně z tam odtud pochází i jedna z jeho žen, dívčím jménem Sultana Imbrahimbembekova, kterou ukrývá ve svém honosném paláci na Vysočině.

Středoasijský způsob výkonu moci má Miloš Zeman vůbec rád, své poradce běžně vystavuje fyzickým trestům i za ty nejmenší prohřešky, kterým se zálibou osobně přihlíží, svému kancléři s potěšením často mačká prsty v palečnici se slovy: „Však já už dohlídnu, aby ti nic nezůstalo za nehty,“ a celému svému štábu před večeří prohlíží dlaně a kdo nemá čisté ruce, toho okamžitě zatýká.

Tedy není divu, že dlouho ukrývaná láska k učení Proroka Mohameda a zahradám s huriskami, či mladými chlapci, nyní vzkypěla a přetekla jako polévka.

A tak lze všechna jeho slova zdánlivě hovořící o jídle dát do správného kontextu teprve nyní.

Neboť slovo salám má v islámu hluboký mystický význam a tudíž když si zdánlivě v kantýně Prognostického ústavu kupoval housku a patnáct deka gothaje, hovořil ve světle své víry, stejně jako když na adresu jednoho ze svých poradců a bývalé nejmenované místopředsedkyně ČSSD Petry Buzkové pronesl, že: „Barák ji přefik,“ což ve skutečnosti znamená barak Alláhu fiki, tedy Bůh ti žehnej a svědčí to rovněž o hluboké zbožnosti Miloše Zemana.

Stejně tak i poslední případ, který rozvířil hladiny veřejného mínění, kdy měla suita pana prezidenta odmítnou tělesně postižené obsluhou pana prezidenta v karavenseraji krásnolipského pivovaru, lze snadno vysvětlit vírou pana prezidenta.

Islám považuje styk s mentálně a tělesně postiženými za háram, tedy zakázaný, neboť jak se vyjádřil klerik islámského státu, v případě tělesného postižení se jedná o projev nečistých sil.

Jak se k celému přestoupení prezidenta republiky na islám vyjádřil mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Pasáček: „Náboženská svoboda je v naší zemi jedním ze základních ústavních práv a je tudíž jen logické, že se jej rozhodl využít i pan prezident. Lépe a s větším rozhledem se mu tak bude vyjadřovat k těm nejožehavějším problémům naší země, jako jsou například církevní restituce, protože je známo, že katolická církev napáchala mnohé zločiny. Tedy bude jako další krok nutno v zájmu ochrany našeho dědictví před těmito lupiči, přestavět chrám Svatého Víta na mešitu.“

Jak se nám však rovněž podařilo získat i vyjádření Tomia Okamury, ten celý vývoj okolo Miloše Zemana dává do souvislosti s pučem na jeho osobu a spatřuje v něm důkazy o celosvětovém spiknutí Romů, a vzápětí s nezaměnitelným akcentem Františka Ringo Čecha s obřadnou úklonou dodal: "Ještě jsem vás nespasil. Ještě jsem vás nezachránil. Ale o to se nebojte. Čeká nás spousta práce. Pro národ. Pro lidstvo. Nikdo nebude trpět, spasím vás všechny. Všechny vás spasím, celý svět."


O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Za syndikát blogerů České republiky.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.2.2015 9:15 | karma článku: 14.67 | přečteno: 1054x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Václav Toman

Jak souvisí držení těla a naše myšlenky?

Doba čtení: 3 minut Při vzpřímeném držení těla si vybavíme spíše pozitivní vzpomínky. Jak je to možné?

24.9.2017 v 11:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Utrpení mladého horňáka

„Koukejte, kluci, támhleta v těch červenejch plavkách má nejmíň čtyřky. Dvouručky. Sice budou trochu volnější, ale zato s parádně velkejma bradavkama. Takový já znám.“

24.9.2017 v 11:23 | Karma článku: 7.97 | Přečteno: 198 | Diskuse

Dana Adámková

Tak a je to tady

To byla fuška. Řeknu vám, že mi ti malí drobečci dali zabrat. Ale musela jsem i zasmát pod vousy. Kdybyste viděli paničku, jak byla červená, funěla a tlačila stejně jako já.

24.9.2017 v 11:19 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 81 | Diskuse

Libuse Palkova

Tchýně a uzený

Kromě policajtů a politiků jsou dalším nejčastějším terčem vtipů tchýně. Následující knižní tituly se týkají nejen tchýní samotných, ale i toho, jaké radosti a strasti soužití s nimi přináší

24.9.2017 v 10:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 189 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Quo vaditis, nádražáci?

„Naše třídní společnost sestává z dělníků, rolníků, pracující inteligence a nádražáků“ říkával nám soudruh profesor, který tehdy už dávno přesluhoval, a tak ho mohli ze školy vyhodit jedině do důchodu. A měl pravdu.

24.9.2017 v 7:35 | Karma článku: 21.44 | Přečteno: 535 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.