Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Střelba na pražském Hradě! Co je příčinou útoku střelnou zbraní?

11. 03. 2015 9:15:15
Včera v pozdních nočních hodinách, byl spáchán pokus atentátu na zastupujícího ruského protektora, inženýra Miloše Zemana. Jak se deníku Tlesk podařilo zjistit prostřednictvím velmi dobře informovaného zdroje Hluboké hrdlo, který se pohybuje v bezprostředním okolí pana inženýra a jiných dalších vysokoškolsky vzdělaných osob na pražském Hradě, došlo k pokusu o vraždu střelnou zbraní na prezidenta republiky.

O motivu ani není třeba spekulovat, neboť je jím žárlivost mezi muži, přičemž předmětem touhy je sám prezident republiky. Jak se sám prezident před časem vyjádřil, tak není bisexuál, čímž tak dal zcela otevřeně najevo svoji sexuální orientaci, kterou lze jednak vysvětlit i jeho dlouholetý exil na Vysočině bez manželky, tak i vášnivé polibky se svými nyní úhlavními soky v lásce.

Ostatně když on sám před nedávnem komentoval svatbu jednoho z kohoutů na Zemanově smetišti, pak zavdal příčinu vyhrocení celé situace, neboť zavržený milenec se právem cítil poškozen konstatováním o tom, že při pohledu na hradního kancléře se mlsně olizuje.

A tak jak se nám dále podařilo zjistit, stačilo již jen využít frustrace dlouhodobě šikanovaného šéfa protokolu, kterého prezident republiky s nezaměnitelně zemanovským humorem nazýval vyfouklej airbag, ťululum, koblížek, nešuka, či Jindříšek, nebo dával hádanky, je to malé, tlusté a brýlaté a nemá to vysokou školu, kdo to je? Tak aby všichni poznali, o koho se jedná a smáli se mu.

Když se tedy i včera na pražském Hradě odehrávala jedna z takových zábav, tak mezi hrou na Putina, což znamená, že se všichni přítomní snaží v co nejkratším čase prolézt úzkým otvorem jako do zadnice a hrou na Havla, což znamená v co nejkratším čase říci co nejvíce sprostých slov směrem k letišti, stalo se, že jindy trpělivý protokolář přestal dělat barový stolík, ale vztyčil se a bílý jako stěna počal pronášet rouhavá slova na adresu pana prezidenta.

Když jej pan prezident napomenul: „Cože, odkdy barový stůl umí mluvit?“ tak šéf protokolu jen zamumlal: „Jako v Brodě“ a sáhl s hbitostí, kterou by v něm nikdo nehledal pod pohovku, která kdyby promluvila, tak by se rozvedlo půl předsednictva ČSSD a vytáhl opakovací karabinu Gulašnikov, aby namířil na inženýra republiky. Pardon, na prezidenta inženýra, nebo tak nějak.

Když salónem třeskl výstřel, tak se tento celý vzápětí zaplnil neproniknutelným dýmem doprovázejícím osudný okamžik, aby nebylo vidět ani na krok.

Jen co se však kouř výstřelu začal rozptylovat a již zjevně uvolněný šéf protokolu se zvědavostí rozhrnul poslední cáry oné mlhy, ztuhl mu jeho perfidní úsměv na tváři.

Miloš Zeman stál celý a živý s rukama zkříženýma na hrudi, aby na zemi ležel hradní kancléř Kamil Kuchař, z něhož spolu s krví unikal život.

„Ticho!“ zvolal mocným hlasem prezident republiky a dodal. „Budou poslední slova a ta samozřejmě budou určena jenom mě! A s tebou si to vyřídím později, tlustoprde,“ dodal na adresu již notně zkroušeného atentátníka.

„Jsem tak šťastný, že umírám pro inženýra Miloše Zemana,“ počal pronášet svá poslední slova kancléř, který vědomě nastavil kuli proradného vraha svoji hruď a pokračoval.

„Celý život jsem snil o tomto okamžiku, kterým neumírám marně. Odkazuji ti jak svůj penzion, tak i zbytek dotací z EU za který jsem jej postavil, abys měl na ten svůj kanál, a prosím, abych směl být pohřben co nejblíže lihovaru tak, aby tvé myšlenky ke mně měly co nejblíže. Smrt abstinentům a vegetariánům a pražský tunel, ať nese jméno tvé první manželky.“ A s posledním pohledem ke svému pánu pak zhasl věrný kancléř navždy.

„Odveďte ho do Daliborky,“ pokynul Miloš Zeman na adresu zákeřného vraha a pokračoval. „Zásahovou jednotku ale ani nevolejte, než by dojeli, bude již po mém funkčním období, sám ho už naučím housti.“

Jaký osud čeká úkladného vraha je nasnadě.

Nezbývá než vypsat tendr na nějaký nový nábytek.

"Odkud vítr vane je také nasnadě, již nyní lze s jistotou prohlásit, že zosnovateli jsou ti, pro které je celá nešťastná událost voda na mlejn," prohlásil na adresu celého incidentu mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Milošovič Pasáček a dodal: "Ovšem fakt toho, že se útok neodehrál v přímém přenosu České televize, svědčí o její naprosté neprofesionalitě. V tomto kontextu je tudíž nutno koncesionářské poplatky považovat za protiprávní."

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.3.2015 9:15 | karma článku: 25.93 | přečteno: 1881x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Václav Toman

Jak souvisí držení těla a naše myšlenky?

Doba čtení: 3 minut Při vzpřímeném držení těla si vybavíme spíše pozitivní vzpomínky. Jak je to možné?

24.9.2017 v 11:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Utrpení mladého horňáka

„Koukejte, kluci, támhleta v těch červenejch plavkách má nejmíň čtyřky. Dvouručky. Sice budou trochu volnější, ale zato s parádně velkejma bradavkama. Takový já znám.“

24.9.2017 v 11:23 | Karma článku: 7.97 | Přečteno: 198 | Diskuse

Dana Adámková

Tak a je to tady

To byla fuška. Řeknu vám, že mi ti malí drobečci dali zabrat. Ale musela jsem i zasmát pod vousy. Kdybyste viděli paničku, jak byla červená, funěla a tlačila stejně jako já.

24.9.2017 v 11:19 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 81 | Diskuse

Libuse Palkova

Tchýně a uzený

Kromě policajtů a politiků jsou dalším nejčastějším terčem vtipů tchýně. Následující knižní tituly se týkají nejen tchýní samotných, ale i toho, jaké radosti a strasti soužití s nimi přináší

24.9.2017 v 10:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 189 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Quo vaditis, nádražáci?

„Naše třídní společnost sestává z dělníků, rolníků, pracující inteligence a nádražáků“ říkával nám soudruh profesor, který tehdy už dávno přesluhoval, a tak ho mohli ze školy vyhodit jedině do důchodu. A měl pravdu.

24.9.2017 v 7:35 | Karma článku: 21.44 | Přečteno: 535 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.