Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na ruského kolaboranta na Hradě peníze jsou a na Klokánky ne?

31. 07. 2015 6:15:15
Většinou je období vrcholícího léta nazýváno okurkovou sezónou, tedy obdobím kdy se vlastně nic neděje a média jsou zaplavována zprávami o žralocích a českých učitelkách, případně o kruzích v obilí,

či horoskopy s tím co nás čeká a nemine tak, aby se jejich konzument v klidu u vody převalil na druhý bok a užíval si dál onoho požehnaného letního klidu.

To všechno ale platilo pouze doposud, neboť toto léto nelze nazývat ani rozmarným a tím méně mediálně poklidným až mrtvolným, protože domorodá média zaznamenala fakt toho, že z oblastí Blízkého východu i Severní Afriky utíkají lidé hledající spásu před válkami, které v této oblasti naší modré planety vypukly a zachraňují holý život a důstojnou lidskou existenci v oblasti, která jim je nejblíže jak geograficky tak i kulturně a to u nás v Evropě.

Což je pochopitelně vítanou záminkou pro české fašisty, nacisty i komunisty k tomu, aby v souvislosti s údajným nebezpečím, které nám od těchto lidí hrozí, nabídli lidu opět šťastný zítřek, ostnatý drát, oprátku šibenice a kulku od hlavy, coby osvědčený recept, kterým režimy od Reinharda Heydricha počínaje až po Milouše Jakeše konče, řešily veškeré problémy. Protože jak řekl Josif Džugašvili vulgo Stalin, zmizí-li člověk, zmizí i problém, který s ním byl spojen.

A tak jelikož se bulvární plátky i zdánlivě seriozní média počaly plnit obrázky uprchlíků a internet hoaxy s vylhanými pojednáními o hordách nadržených negrů placených USA hodlajících znesvětit vagíny našich žen a dívek, zachvátil naši společnost pocit toho, že by se jako mělo něco dělat.

I svolal vědec dosud lapající motýly a placený sex romských děvčat tábor lidu a hle, tu se přidal další čůrek potůčku nenávisti s osobami již známými, coby spisující nepřátele Boha a vlasti a za potřásání s oprátkami v rukou a šibenicemi nesenými k zúčtování s těmi, na které se ukáže byl vytvořen nepřítel.

Dlužno podotknout, že oněch „nepřátel“ se u nás vyskytlo jen pomálu a obrázky na nichž jsou zatýkáni evropsky oblečení a několika světovými jazyky hovořícími lidé, počaly vypovídat spíše o tom, že s naší vlastí to je nejspíš poněkud nahnuté, neboť se jí i uprchlík o holý život bojující spíše vyhýbá, čemuž se já vůbec nedivím.

Svoji protiarabskomuslimskou polívčičku si neopomněl přihřát ani Tomio Okamura, ekonomický imigrant, který dle vlastních slov přilétl z rodného Japonska do Česka s několika posledními dolary v kapse, neboť hluboce rasistická japonská společnost umožnila tomuto míšenci pracovat pouze jako popelář či prodavač popcornu a který se z japonské „kultury,“ které okusil v japonském sirotčinci do svých čtrnácti let počurával a do dvaceti koktal, a to může mluvit o štěstí, že se nenarodil o sedmdesát osm let dříve třeba v čínském Nankingu.

Protože tam Japonci bestiálním způsobem a jen z potěšení z krutosti vyvraždili statisíce lidí, přičemž tam japonští důstojníci mezi sebou soutěžili v tom, kdo z nich utne za týden více lidských hlav. A prosím tento pán, nám chce z pozice této „kultury“ dávat kázání o tom jak by co a kde mělo být a nejlépe u nás. A nejenom to, rád by nás i spasil. Prý od těch, kteří usekávají hlavy. O pohřbívání lidí zaživa nemluvě. Že by usekáváním hlav a pohřbíváním zaživa podle japonského vzoru?

Ale nebylo by tohle panoptikum úplné, kdyby se i v hlavě státu nerozležela nějaká ta myšlenka, aby tahle „hora“ neporodila myš naprosto odpudivého prohlášení, které jej veřejně degradovalo na úroveň lůzy a lidské spodiny, které se tak nepochybně hodlal zavděčit a zkypřil si tak půdu pro zasazení semena své příští prezidentské kandidatury.

A tak z Hradu vyšel hlas, že na jakési uprchlíky, po kterých běžnému návštěvníkovi každé nádražní nálevny vůbec nic není, protože taková osoba má svých starostí s tím kde vzít peníze na chlast dost, tak na ně je a na děti z Klokánků (po kterých takovým taky vůbec nic není, ale nemluví se o tom) peníze prý nejsou.

Ještě chybělo přidat pohádku o cikárech a sociálních dávkách, o víčkách a dětech umírajících před branami nemocnic a hodném ďaďovi Putinovi, ale to by Hrad vystřílel všechnu demagogickou munici najednou a je třeba myslet i na zadní kolečka. Ta pravá předvolební dělostřelecká příprava teprve přijde a takový malý průzkum bojem se bude hodit.

Že je takové vyjádření obludné i od posledního vagabunda, který ztratil lidskou důstojnost i soudnost je nasnadě, ovšem v případě hlavy státu jsme na úrovni nikoliv pouze pokleslé na samotné dno, ale na úrovni demagogie, s kterou uchvátil a udržoval moc Adolf Hitler a jeho hnutí národního socialismu.

Ovšem v kontextu toho, že pan prezident ráčil na Hrad u příležitosti státního svátku stejně obsahem odpudivou postavu A. Bartoše, tedy toho pána co spisuje seznamy Židů a osob vůbec určených k řešení, to začíná dávat hluboký smysl.

Neboť jak pan prezident sám, jsou i pánové Okamurobartoškonvičkáři zaměstnanci Kremlu, který by nás opět rád objal, až bychom dech po několik desetiletí popadnout nemohli, protože leitmotivem těchto kremelských mouřenínů je vystoupení z EU i NATO a nějaké momentální a v zásadě dočasné a marginální potíže spojené s uprchlíky před válkou jsou jim ukradené a pouze zástupné. Zástupné v tom, aby dosáhli na moc a mohli se realizovat. Realizovat ve výstavbě šibenic, koncentračních táborů a kremačních pecí.

Proč marginální?

Protože v době války v Jugoslávii naše země přijala asi deset tisíc uprchlíků z Bosny a to především muslimského náboženského vyznáni aniž by si toho do dnešní doby někdo ráčit všiml. I když z nich do dnešní doby u nás žije téměř dva tisíce. Protože onou dobou byl Kreml zaujat příliš sám sebou a prodělaným státním bankrotem, tedy média tehdy nedostala pokyn tohoto faktu náležitě propagandisticky využít.

Proto je nutno všechny „argumenty“ o cizích kulturách považovat za pohádky z tisíce a jedné noci. Už jen proto, že země jako Sýrie, nebo ty severoafrické jsou součástí našeho civilizačního okruhu od dob, kdy jsme tam zbudovali křesťanské státy i hrady, případně byly nikoliv koloniemi, ale součástí evropských zemí jako tomu bylo v případě Alžírska a Francie.

Pokud pominu fakt toho, že v druhé světové válce za naši svobodu v armádě Svobodné Francie bojovalo asi 130 000 severoafrických vojáků především muslimského vyznání, pak existence mnoha spořádaných a bohatých muslimských zemí z podobných a mnoha jiných prezidentských vyhlášení činí alkoholické bláboly a žvásty.

Jestli bychom vůbec měli začít smysluplnou diskusi o tom jak se mít na pozoru před militantním islámem, před kterým do Evropy prchají tisíce lidí, jeho řešení dle mého skromného soudu spočívá ve státní regulaci všech náboženství vůbec a ještě důslednější sekularizaci. Nikoliv ve stavbě vyhlazovacích lágrů pro místní obyvatelstvo.

Rovněž bych se přikláněl i k tomu, že veřejné vyznávání tohoto druhu islámu mající svoji podobu v zahalování žen, včetně jejich obličejů, by mělo být v celé Evropě zakázáno, neboť jej lze po právu považovat za neslučitelné s právy, kterých se u nás ženám dostává.

Přičemž by bylo nebezpečné a hloupé považovat za nepřátele našeho evropského způsobu života pouze islamisty, saláfisty, či wahábisty, ale pochopitelně i komunisty, neonacisty a fašisty. Nejlépe by bylo tyto osoby společně vypakovat z našeho evropského domu pryč. Tam kde si vystaví svoji pochybnou chatrč z lidských kostí a lebek a založí si společný chalífát a oddělí se od světa ostnatým drátem.

Jejich společným nepřítelem je totiž naše nedávno získaná svoboda, demokracie a společnost založená na lidských právech, respektu, toleranci a humanismu.

Protože je zvláštní, že někdo může slyšet na demagogii čtvrté cenové skupiny o Klokáncích a uprchlících, aniž by se otázal - a na ruského kolaboranta na Hradě a jeho Melody Boys se statisícovými platy, nebo na stamiliony na komunisty, kteří u nás zavraždili deset tisíc lidí peníze jsou a na Klokánky ne?

Mějme to prosím na paměti a začněme opět užívat rozumu.

Máme to v názvu svého druhu.

Nenazýváme se Homo zemaniens, ale Homo sapiens.

Dodejme tomuto označení zpět jeho obsah.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 31.7.2015 6:15 | karma článku: 26.57 | přečteno: 2119x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Václav Toman

Jak souvisí držení těla a naše myšlenky?

Doba čtení: 3 minut Při vzpřímeném držení těla si vybavíme spíše pozitivní vzpomínky. Jak je to možné?

24.9.2017 v 11:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Jan Pražák

Utrpení mladého horňáka

„Koukejte, kluci, támhleta v těch červenejch plavkách má nejmíň čtyřky. Dvouručky. Sice budou trochu volnější, ale zato s parádně velkejma bradavkama. Takový já znám.“

24.9.2017 v 11:23 | Karma článku: 7.61 | Přečteno: 170 | Diskuse

Dana Adámková

Tak a je to tady

To byla fuška. Řeknu vám, že mi ti malí drobečci dali zabrat. Ale musela jsem i zasmát pod vousy. Kdybyste viděli paničku, jak byla červená, funěla a tlačila stejně jako já.

24.9.2017 v 11:19 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 77 | Diskuse

Libuse Palkova

Tchýně a uzený

Kromě policajtů a politiků jsou dalším nejčastějším terčem vtipů tchýně. Následující knižní tituly se týkají nejen tchýní samotných, ale i toho, jaké radosti a strasti soužití s nimi přináší

24.9.2017 v 10:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 183 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Quo vaditis, nádražáci?

„Naše třídní společnost sestává z dělníků, rolníků, pracující inteligence a nádražáků“ říkával nám soudruh profesor, který tehdy už dávno přesluhoval, a tak ho mohli ze školy vyhodit jedině do důchodu. A měl pravdu.

24.9.2017 v 7:35 | Karma článku: 21.23 | Přečteno: 534 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.