Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Kardinál Duka vymítal ďábla z Miloše Zemana!

23. 11. 2015 6:15:15
Jak bylo z prezidentské kanceláře v pátek 20. listopadu Anno Domini 2015 oznámeno, měla se konat slavnostní bohoslužba za prezidenta a vlast.

Jak se ale jakožto jedinému deníku Tlesk podařilo zjistit, za zdmi kostela v Lejnech se toho odehrálo mnohem víc. Deník Tlesk je tak jediným médiem, kterému se podařilo rozhrnout tajemno kolem celého obřadu a seznámit s oním mystériem i své čtenáře. Ale nyní již předejme slovo samotnému monsiňorovi Dukovi a sledujme jeho průběh.

„Soudruzi věřící, sešli jsme se dnes v kapli prezidentského zámku v Lejnech, abychom se nejen společně pomodlili, ale abychom této vzácné chvíle využili k obřadu, k němuž bylo pražské arcibiskupství vyzváno kanceláří prezidenta republiky a abychom tak zbavili naši zem nečistých sil pod heslem: Ekumenismem k jasným zítřkům, za šťastný život všech.

Jak je již ze samotného slova ekumenismus patrno, pak vzácná ideová blízkost se přímo nabízí. Vždyť sám Ježíš byl prvním komunistou, když hovořil o tom, aby každý rozdal svůj majetek a nechal se vyvést z ďábelských osidel mamonu a svěřil by tak jeho správu do rukou povolaných a osvícených, které mnohem lépe studiem starozákonních textů již vědí jak s ním nakládat, aniž by to bylo proti desateru i duši majitelově.

A tak vedeni společným zájmem o zbavení utrpení spojených se statky pozemskými, dohodli jsme se o převodu mnoha nemovitostí jejich vyjmutím z gesce pražského Hradu a následným převedením na církev, kterou zde zastupuji.

Dáme tak zároveň i jasnou odpověď Vatikánu, že náš lid se nedá zastrašit jejich tolik halasně vyhlašovaným humanismem a říká jasné ne všem snahám o falešné pojetí evangelia, kterým se tento kněžský stát po staletí zaštiťuje.

Rovněž jak mne při přátelské debatě na všelidovém koncilu proti konzumnímu způsobu života v Soči ubezpečil Vladimír Remek ani on z okének sovětské rakety žádného Boha neviděl a tak je možno jakési báchorky jak o něm, tak o andělíčcích a jiné havěti možno považovat za tmářství.

Nicméně, v poslední době je možno v naší vlasti pozorovat, že se něco děje. Miroslav Sládek vstal z mrtvých a i jiní zlí duchové hrozí převzít vládu nad majetky našimi a tak s pomocí pokrokových sil nyní vykonáme exorcismus“, dokončil úvod abbé Duka a nadechl se, rozpřáhl ruce a spustil.

"Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Nunquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas,“ pronesl kardinál Duka obřadně a s přítomným Milošem Zemanem se začaly dít podivné věci.

Výraz jeho obličeje počal se měnit a z jeho úst drala se ven slova, která se našemu redaktorovi převlečenému za ministranta podařilo zachytit na diktafon:

Slova ta zjeví se po kliknutí na odkaz níže a po jeho materializaci na čtvereček vyvedený ve svaté barvě fialové, aby bylo zřejmé, jaký zápas byl veden v kapli lejnské s démony:

http://miloshovori.cz/

Ale kardinál nedaje se zastrašit pokračoval zmužile dál: „Ve jménu našeho pána Miloše Zemana, ti teď přikazuji: Řekni mi své jméno, démone!“

A ústa podrobeného vymítání se zkřivila, aby vydala jméno zlořečeného, který jej tak dlouho ovládá a nutká jej být sprostý, kouřit v hotelu Radisson Blu a prodat Krtečka do Číny: „Putin, Putin, to on je ve mně a našeptává mi co mám dělat. Já jsem jinak hrozně hodnej. Ano a taky jsem již zcela pln pokory a jen naprostý idiot by se mohl domnívat o opaku,“ svíjel se postižený na zemi.

Kardinál poklekl na kolena a sepjal ruce v úpěnlivé prosbě k nebesům a pokračoval dál v rituálu: „Jménem Ústředního výboru strany práv občanů s gardovým názvem Zemanovci vás přítomní démoni vyzývám, vyjděte z těl ven!“ Když v tom zhasly hromničky i elektrické osvětlení, kaple se zakymácela a ozvaly se zvuky hromu a kaplí se proháněly blesky, jak byl veden zápas mezi dobrem a zlem.

Když se zdálo, že lejnskou kapli pohltilo samo peklo otevřela se vrata a ven vyběhlo stádo vepřů.

Zde záznam vymítání doručený naší redakci neznámým kolemjdoucím, který nalezl diktafon končí. Pouze si jen dovolíme ocitovat v plné výši telegram, který nám byl zaslán naším redaktorem z lejnské pošty: Louňovický probošt odnesen čertem stop. Kaple hoří stop. Stádo vepřů vyběhlých ven chytá Hradní stráž, aby se neutopilo stop. Pravdivost Kristových zázraků potvrzena stop. Pokračuji ve stopách případu stop.

Jak se nám ještě podařilo získat vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta Jurije Pasáčka, uvádíme jej na závěr článku: „Momentální proměna pana prezidenta, stejně jako jeho nejbližších spolupracovníků ve vepře, nemůže průměrného občana naší vlasti nijak překvapit. Český občan je na svině ve vládě zvyklý a tento stav pana prezidenta, jakožto i jeho spolupracovníků chápe jako daň danou místním zvyklostem a chápe ji pouze jako završení jejich přirozeného profesního vývoje. Na výkon jeho funkce to nebude mít sebemenší vliv a mnoho spoluobčanů si ničeho ani nevšimne. A pokud jde o mezinárodní politiku? Snad jen přívrženec islámu by se nyní opovážil o panu prezidentovi říci, že je nečistý.“

O dalších událostech ohledně exorcismu v Lejnech vás bude náš deník i nadále jako jediný informovat jako první.

Za deník Tlesk

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 23.11.2015 6:15 | karma článku: 17.70 | přečteno: 741x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Václav Toman

Jak souvisí držení těla a naše myšlenky?

Doba čtení: 3 minut Při vzpřímeném držení těla si vybavíme spíše pozitivní vzpomínky. Jak je to možné?

24.9.2017 v 11:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Utrpení mladého horňáka

„Koukejte, kluci, támhleta v těch červenejch plavkách má nejmíň čtyřky. Dvouručky. Sice budou trochu volnější, ale zato s parádně velkejma bradavkama. Takový já znám.“

24.9.2017 v 11:23 | Karma článku: 7.97 | Přečteno: 198 | Diskuse

Dana Adámková

Tak a je to tady

To byla fuška. Řeknu vám, že mi ti malí drobečci dali zabrat. Ale musela jsem i zasmát pod vousy. Kdybyste viděli paničku, jak byla červená, funěla a tlačila stejně jako já.

24.9.2017 v 11:19 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 81 | Diskuse

Libuse Palkova

Tchýně a uzený

Kromě policajtů a politiků jsou dalším nejčastějším terčem vtipů tchýně. Následující knižní tituly se týkají nejen tchýní samotných, ale i toho, jaké radosti a strasti soužití s nimi přináší

24.9.2017 v 10:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 189 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Quo vaditis, nádražáci?

„Naše třídní společnost sestává z dělníků, rolníků, pracující inteligence a nádražáků“ říkával nám soudruh profesor, který tehdy už dávno přesluhoval, a tak ho mohli ze školy vyhodit jedině do důchodu. A měl pravdu.

24.9.2017 v 7:35 | Karma článku: 21.44 | Přečteno: 535 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.