Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jmenuji se Kotleba, pro koktavé Marian

10. 03. 2016 6:15:15
Je více než sedmdesát let od konce druhé světové války a mohlo by se zdát, že všechno, co onen konflikt přinesl, všechno strádání, miliony mrtvých a nezměrná hoře sice nemůžeme nijak napravit.

Ale, že nám, kteří žijeme, bude tím, co nám bude značit cestu, že tudy ne, kdyby se někdo nedej bože pokusil o opakování.

Ale zmýlil by se takový člověk a hořce by splakal nad výdělkem ten, který by si to pomyslel.

Alespoň v našich zeměpisných končinách. V končinách, které lze popsat jakožto višegrádské, což je taková bezvýznamná truc EU neúspěšných zemí spojených osudem bývalých gubernií Sovětského svazu, které stále hledají svoji identitu.

Proč tomu tak činí, to opravdu nevím. Já bych prostě přeložil z němčiny zákony a principy existence Spolkové republiky Německo a nechal bych naši zemi řídit evropskými úředníky minimálně po dobu čtyřiceti let, což je doba, kterou Mojžíš vedl Židy z otroctví (dokud nevymřeli Židé narození v otroctví – v našem případě komunistická nomenklatura a zlodějská vjerchuška) tak, aby domorodí kleptokraté nemohli po onu dobu odklánět, přeposílat, či tunelovat veřejné peníze na malou domů a dokud by nedošlo ke generační výměně.

Zároveň by naše země musela být podrobena důsledné denacifikaci a dekomunizaci, což jedno jest a civilní obyvatelstvo by muselo do posledního obyvatele alespoň jednou navštívit komunistické pracovní tábory stejně jako pováleční Němci ty nacistické.

Ale učiňme konec snům o normálním stavu věcí a vraťme se do špinavé, šedé a umolousané reality, rozbředlé do nekonečných afér, rozkrádání, korupce, nevymahatelnosti práva a arogance jak z mocenských míst nejvyšších tak z těch nejnižších, neboť to je bohužel obraz naší země a jejího stavu, ve kterém nejsou na nic peníze, nic nejde, nic nefunguje a jehož obyvatelé se utápějí jak ve pseudotématech, jimiž jsou masy odvraceny od důležitého, stejně jako je odváděna jejich pozornost na rasové a národnostní menšiny, přičemž se pak drtivá většina spolehlivě hodlá pozabíjet mezi sebou, zatímco se vyvolení pakují.

K tomu stačí přidat zcela rozvrácené školství, které produkuje historické analfabety a máme tady slovenskou generaci středoškolsky a vysokoškolsky vzdělané generace, která volí nacisty a ani o tom neví. Jak by taky mohla, když nacionalismus, kterým zloději vládnou, nedovolí odhalit kořeny zla, jehož popis dokonale naplňuje například tchán pana exprezidenta.

Samozřejmě, že ani u nás tomu není jinak. Našich průměrných třináct komunistických procent svědčí o tom, že jsme na tom ještě hůře než na Slovensku, ale nicméně bych se ve svém článku přesto dnes rád věnoval volebnímu úspěchu slovenských neonacistů, neboť je to v civilizovaném světě věc zcela nevídaná. A to s přesahem až do našich končin, což je vlastně příčinou mých slov.

Pan Kotleba, který se zcela nepokrytě hlásí k odkazu Slovenského štátu, tedy onoho válečného státního útvaru není fašistou, jak se ráčil zmínit pan Zeman, protože je nacista.

A to proto, že italský fašismus nebyl antisemitský.

Přičemž jak zločinecký režim nacistického Německa tak i Slovenska antisemitské byly. A to zcela oficiálně. Slovensko přitom ještě mnohem více, neboť jestliže oficiální německá ideologie byla ze značné části produktem umělým a propagandistickým, nemajícím širokou veřejnou podporu, pak antisemitismus slovenský byl vpravdě lidový, tedy celospolečenský a tudíž zcela autentický a upřímný.

A jelikož slovenská armáda byla nerozlučný spojenec Deutsche Wehrmacht, s níž 1.9.1939 zahájila jako agresor druhou světovou válku a jejíž jednotky spáchaly mnohačetné válečné zločiny na civilním obyvatelstvu v Sovětském svazu, nelze se divit, že mnoho slovenských příslušníků sloužilo i v protipartizánských komandech zbraní SS, které operovaly i na území tehdejšího Protektorátu Čechy a Morava.

Jedním z těchto komand nezadajících si pokud o brutalitu jde ani s těmi nejbezohlednějšími jednotkami SS, bylo slovenské SS-Jagdeinsatz Slowakei Einheit Josef. Tedy dnešní kotlebovci, kteří se hrdě hlásí jako následovníci slovenského nacistického státu, jemuž tato jednotka sloužila při potírání ozbrojeného odporu.

Tyto jednotky byly v samotném závěru války nasazeny proti českému obyvatelstvu na Moravě a spáchaly ty nejobludnější zločiny v Ploštině, Vařákových pasekách, Zákřově nebo v Juřičkově mlýně, kdy byly tyto osady vyhlazeny, její obyvatelé od malých dětí po staré lidi vyvražděni, či upáleni zaživa a které za sebou zanechaly dodnes nezhojenou spoušť a mnohé hroby.

Po válce byly tyto zločiny proti lidskosti přičítány pouze německým jednotkám SS a rovněž bylo zamlčováno, že jejich velitel SS-Oberscharführer Kurt Tutter, byl stejně jako lidický vrah Max Rostock po válce naverbován jako agent StB a byl vládnoucím komunistickým režimem vyslán za hranice, aby mu tam sloužil.

Přičemž po změně režimu v roce 1989 nebyli potrestáni ani dosud tehdy žijící příslušníci komunistické justice, kteří tohoto nacistického zločince, vraha českých občanů, v rozporu i s tehdy platnými zákony nestíhali a neposlali na šibenici kam po právu patřil.

Ale i tak tento nepopiratelný válečný zločin Slovenského štátu byl a je obecně dosud připisován jen jednotkám německým. V souladu s všeobecnou a všudypřítomnou lží, na jejíž existenci jsme si již natolik zvykli, že mnozí i u nás vítají fýrera Kotlebu coby zákonodárce. Což je totéž, jako oslavovat Heydricha, či Himmlera.

Přičemž to ovšem probůh nemyslím tak, abychom snad měli lidově počít nenávidět Slováky, tak jako prý máme nenávidět Němce. Ale úplně naopak. Abychom vůbec byli schopni spatřit dobré a zlé. A to sami. Nikoliv tak, abychom pohlíželi na svět jak nám ještě ukazují.

Osobně se domnívám, že jakkoli je to ze značné části způsobeno i tím, že slovenský ministerský předseda klesl na úroveň propagandisty z dob Slovenského štátu a počal vést předvolební kampf proti imaginárním uprchlíkům, čímž vlastně vypustil nacistického džina z láhve, pak Kotleba trefoval více do černého a to doslova.

Neboť přece jenom, slovenský Rom, je bližší košile než jakýsi uprchlík, kterého nikdo nikdy neviděl a ani neuvidí.

A tak na konci tohoto článku je strašně hořká pachuť spáleniny, zabíjení nevinných a návrat téhož, což je děsivé, strašlivé a hrůzné zjištění.

A jestli se ptáte proč uvádím článek vtipem na pana vůdce?

To proto, že se to ještě smí.

A dokonce se smí ještě i koktat.

Nanastráž Kokotleba...

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 10.3.2016 6:15 | karma článku: 27.35 | přečteno: 3192x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Václav Toman

Jak souvisí držení těla a naše myšlenky?

Doba čtení: 3 minut Při vzpřímeném držení těla si vybavíme spíše pozitivní vzpomínky. Jak je to možné?

24.9.2017 v 11:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Jan Pražák

Utrpení mladého horňáka

„Koukejte, kluci, támhleta v těch červenejch plavkách má nejmíň čtyřky. Dvouručky. Sice budou trochu volnější, ale zato s parádně velkejma bradavkama. Takový já znám.“

24.9.2017 v 11:23 | Karma článku: 7.61 | Přečteno: 170 | Diskuse

Dana Adámková

Tak a je to tady

To byla fuška. Řeknu vám, že mi ti malí drobečci dali zabrat. Ale musela jsem i zasmát pod vousy. Kdybyste viděli paničku, jak byla červená, funěla a tlačila stejně jako já.

24.9.2017 v 11:19 | Karma článku: 8.05 | Přečteno: 77 | Diskuse

Libuse Palkova

Tchýně a uzený

Kromě policajtů a politiků jsou dalším nejčastějším terčem vtipů tchýně. Následující knižní tituly se týkají nejen tchýní samotných, ale i toho, jaké radosti a strasti soužití s nimi přináší

24.9.2017 v 10:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 183 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Quo vaditis, nádražáci?

„Naše třídní společnost sestává z dělníků, rolníků, pracující inteligence a nádražáků“ říkával nám soudruh profesor, který tehdy už dávno přesluhoval, a tak ho mohli ze školy vyhodit jedině do důchodu. A měl pravdu.

24.9.2017 v 7:35 | Karma článku: 21.23 | Přečteno: 534 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.