Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deset důvodů proč vystoupit z EU

8. 07. 2016 6:15:15
„Po návratu z cest o Češích: Jsme vysoce nespolečenští, je nám nepříjemné, když máme mluvit s lidmi vybraně, vědět s kým mluvit, co jim říci, na co se zeptat. Neumíme jazyky. A neumíme se smát. Jsme tragičtí ve styku s lidmi.

Naše sebevědomí je nedostatečné. Nejsme si jisti.Toužíme po izolaci, aby vše bylo malé, ale naše.“ Jan Baťa

A protože je důležité, co nejdříve ona slova našeho nejvýznamnějšího podnikatele naplnit, shrňme si v rychlosti deset nejdůležitějších bodů, kterými je třeba argumentačně podpořit naše vystoupení z EU.

1.) Je třeba, co nejdříve zamezit nevýslovně falešnému a škodlivému pohybu osob, které se jen tak, jak se komu zamane a zachce, potulují Evropou, aniž by tyto byly na hranicích naší vlasti úředně zjištěny, prohlédnuty, prošacovány a vyslechnuty, za účelem zjištění toho, co je vede k něčemu tak lidu cizímu, jako je vycestování z vlasti. A to navíc bez toho, aby o tom rozhodl uliční výbor strany a domovní důvěrník, tak jak je tomu lid zvyklý a který se nyní na hranicích bez ostnatého drátu cítí nesvůj.

2,) Je třeba pracující lid zbavit pozlátka vysoké životní úrovně. Náš lid se cítí být podváděn zahraničními výrobky, kterými je ohlupován v chrámech konzumu. Proto je nutno po vzoru KLDR opět dosáhnout potravinové soběstačnosti. Náš lid říká banánům, avokádu, hroznům, ananasům, pomerančům i jiným imperialistickým produktům, otupujícím třídní nenávist, své rozhodné ne.

3.) Je třeba okamžitě vystoupením z EU dosáhnout toho, aby lid byl osvobozen z montoven a pod vedením strany dosáhl opět toho, že igelitová taška ze západoněmeckého supermarketu, bude takovým znamením příslušnosti k vyšší třídě, o které se nemůže kabelce Hermes ani snít.

4.) Je třeba co nejdříve vystoupením z EU lid uchránit od zhoubného vlivu západní medicíny, kdy západoamerické farmaceutické koncerny produkcí stále nových a nových léků prodlužují průměrnou délku lidského života až na neúnosné hodnoty. Pracující jsou přitom u nás odjakživa zvyklí nežít déle než do šedesáti, kdy zaměstnanec dostává sovětské hodinky a poté odchází umřít za branou podniku, aby se mu za odměnu pak dostalo i žehu ve znárodněném pohřebnictví.

5.) Je třeba naši měnu vystoupením z EU navrátit tam, kam patří po únorovém vítězství pracujícího lidu, a ne aby i nadále byla volně směnitelnou konvertibilní měnou a posluhovala jak nevýslovně imperialistickému US dolaru, tak neméně agresivnímu Euru, ale aby společně s rublem sloužila míru. Lid říká rozhodné ne současnému kurzu české koruny za jeden dolar i euro. Je nutno tyto měny, co nejvíce našemu lidu vzdálit a tak jej osvobodit od bezhlavého nakupování jak kosmetiky, tak oblečení, či jiných, našich žen nedůstojných věcí, kterými Washington naše příslušnice ženského pohlaví zotročil.

6.) Je třeba odmítnout i naši příslušnost k NATO, protože je nutno opět obnovit vojenskou službu a namísto zločinných manévrů tohoto paktu poblíž ruských hranic, společně s ruskou armádou osvoboditelkou zahájit rozhodné osvobozovací operace jak na Ukrajině, tak i jinde, všude tam, kde je třeba hájit zájmy Ruské federace i na územích jiných zemí tak, aby se i jim dostalo konečné, bratrské a internacionální pomoci jako nám, když jsme s šeříky, chlebem a solí, vítali naše osvoboditele v srpnu 1968

7.) Je třeba vystoupením z EU, co nejrozhodněji přerušit strašlivou zhoubu vzdělanosti, kdy si každý mladý člověk, který na to mentálně má může studovat, co se mu zamane, aniž by mu to schválila strana a orgány svazu mládeže či pionýrské organizace. A to nejen na území vlasti, ale prostě se sebere a vyrazí kam vítr tam plášť a studuje si třeba na západě. I když na vzdělání mají nárok pouze rodiny Václava Klause a Miloše Zemana a děti hradního kancléře, či jiných kádrů z Prognosťáku. Pracující lid má být vzdělán jen tak, aby uměl počítat do čtyřiceti a ovládal znalost dopravních značek, neboť v opačném případě, by hrozilo znečišťování vládních limuzín při střetech s lidem jdoucím ze směn.

8.) Je třeba vystoupením z EU přerušit i masovou výuku imperialistických jazyků a to především angličtiny, neboť to je přímo otevřené okno k informacím, aniž by tyto masám předžvýkávala úředně schválená média a lid je tak zbytečně znepokojován přemírou různých informací s potencionálně protistátním obsahem.

9.) Je třeba vystoupením z EU zrušit i všechny ty internety, kudy do těla společnosti proudí všechen ten digitální jed, a to především z Cukrberkova fejsbúku, na který nemá vliv ani rada pro rozhlasové a televizní vysílání, ani Strana práv občanů s gardovým názvem Zemanovci, neboť jeho americké servery se nacházejí mimo dosah orgánů bezpečnosti.

10.) A za poslední, za desáté, je třeba si před vystoupením z EU vyhlédnout louku kam se budeš chodit pást, až toho vítězství dosáhneš občane. Ale co, nějak bylo, nějak bude. Třeba ti nakonec zůstane i na ten metr provazu

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 8.7.2016 6:15 | karma článku: 35.42 | přečteno: 4530x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Fábik

Kradu, kradeš, krademe - politiky se staneme.

Proč občan který požádal o půjčku, byl odsouzen za nepravdivé údaje uvedené v žádosti.. Politik který uvede v omyl poskytovatele , poskytnutím nepravdivých údajů a dotaci vyčerpá se ničeho nedopustil? Co jsme to tedy stvořili?

24.9.2017 v 11:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 85 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je třeba řešit negativní vedlejší účinky sociálního státu

Osobně považuji „sociální stát“ za velmi prospěšný, ale nelze popřít, že přispívá k odcizování lidí, krizi rodiny a hodnot, a hlavně k menší citlivosti lidí k utrpení jiných.

24.9.2017 v 11:20 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 132 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Ahoj Andreji,

Tak Ty se prej chystáš u nás vyhrát volby. Nejspíše se Ti to podaří, lidé Ti fandí a mají Tě rádi - teda zatím ne všichni - ale to se jistě změní.

24.9.2017 v 8:40 | Karma článku: 30.00 | Přečteno: 742 | Diskuse

Vera Kuncova

Zaorálek s Marksovou zcela selhali v pomoci Češce a jejím dětem ve Švýcarsku

O případu Renaty Rolle psal před 2 lety europoslanec Tomáš Zdechovský. Nejen psal, ale byl to právě on, kdo jí, narozdíl od ministra Zaorálka či ministryně Marksové a jejích podřízených na ÚMPOD, pomohl.

24.9.2017 v 8:27 | Karma článku: 23.58 | Přečteno: 505 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Právo národných entít

T.G. Masaryk urobil všetko možné pre ochranu židovskej entity a tým nielen seba, ale aj celý český národ zapísal večne do histórie ľudstva, ale tiež zabezpečil budúcnosť českej entity.

24.9.2017 v 7:33 | Karma článku: 5.14 | Přečteno: 117 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.