Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok, víme první - Leonid Iljič Brežněv žije!

4. 08. 2016 6:15:15
Letos tomu bude v listopadu třicet čtyři let, co byla, především západním tiskem, rozšířena lživá zpráva o skonu generálního tajemníka ÚV KSSS Leonida Iljiče Brežněva.

Jak se podařilo našemu deníku Tlesk zjistit, je totiž možno i tuto zprávu zařadit po bok těch zpráv, které přesto, že bankrot USA včetně krachu dolaru byl dávno prokázán v pokrokovém tisku, pak nicméně USA přesto tento neodvratitelný fakt odmítají vzít na vědomí a ve svých médiích jej popírají.

A protože náš deník jako jediný je vždy první u nejnovějšího zpravodajství, zjistili jsme prostřednictvím našeho stálého ulánbátarského dopisovatele Rumámína Vodkopitele, že Leonid Brežněv je živ.

Jak jsme se dozvěděli, našemu dopisovateli se zdál podivný sen. A ten sen mu řekl, jdi do divočiny a nalezni stopy. Vydal se tedy náš dopisovatel do tajgy a narazil na tajemné stopy, jak bylo předpovězeno. Vyrazil po nich směrem na východ, až spatřil podivnou věc. U pramene řeky Bechtěrovky nalezl Leonida Iljiče Brežněva. Ale nikoliv mrtvého, nýbrž věčně živého.

Náš dopisovatel zatajil dech a uvědomil si, že zprávy o významném objevu sovětských vědců o tom, že se jim podařil převratný objev, tedy že vynalezli mast, kterou pomaže-li se mrtvý, pak je na něj možno mluvit se zakládá na pravdě. Sice je třeba dořešit ještě jednu maličkost. A tou je ta skutečnost, že mrtvý prozatím neodpovídá. Což je předmětem mnoha štvavých a posměšných článků především v americkém tisku. Jak je to kapitalismu v posledním stádiu imperialismu vlastní. Přičemž americká věda se podobnému výsledku ani nepřiblížila.

Nicméně jsme zplnomocněni prohlásit, že další lež ve službách dolaru a neméně reakčního šekelu je vyvrácena a soudruh Brežněv se těší plnému zdraví. O tom svědčí zdravá barva jeho pleti, kterou náš dopisovatel popisuje jakožto mladistvě žlutou, kteroužto skutečnost přičítá blahodárnému působení slunečních paprsků, jejichž účinků si soudruh Brežněv užívá na své zdravotní dovolené ve stepi.

Když se náš dopisovatel soudruha Brežněva zeptal, jaké je jeho mínění o nynějších snahách Washingtonu o resuscitaci churavějícího amerického hospodářství dalšími bezprecedentními útoky na černošskou menšinu, dostalo mu pouze zaslouženého a pohrdavého mlčení. Což rovněž vypovídá o skvělé práci sovětských vědců na poli aplikovaných výzkumů dlouhověkosti a plně potvrzuje účinnost nové sovětské masti.

Na závěr svého rozhovoru se soudruhem Brežněvem mu náš zvláštní a zplnomocněný dopisovatel ještě položil i otázku, kterou jej vyzval k odsouzení válečnických snah současné americké administrativy, načež pohlédl ve směru jeho ruky a dílcovou metodou spojenou s výpočtem založeným na konstantě vlivu v souvislosti s tělesnou hmotností a obecnou odolností organismu nazývanou abúzus na druhou a jež zní takto: C6H12O6 → 2 C2H5OH + 2 CO2, což dále upřesnil soudruh Lenin: CH2=CH2 + H2O → C2H5OH, rozvinul soudruh Stalin: HC≡CH + H2 + H2O → CH3–CHO, CH3–CHO + H2 → CH3–CH2OH a geniálně dořešil soudruh Gottwald: CH3CH2OH + NH3 → CH3CH2NH2 + H2O, CH3CH2OH + CH3CH2NH2 → (CH3CH2)2NH + H2O, CH3CH2OH + (CH3CH2)2NH → (CH3CH2) 3N + H2O, vypočetl, že souřadnice atomů etylalkoholu se sbíhají v místě Pražského hradu.

Tedy již nikdo a nic nemůže vyvrátit sebelživější tvrzení o tom, že Miloš Zeman také preventivně neužívá sovětské masti Smerš (Sám Mažeš Etanolem Rychle na Šutr), neboť jak se sami ošetřující lékaři vyjádřili, má cévy jako mladý hoch, játra jako novorozenec sající pouze mléko a ústrojí rozmnožovací jako panic, o čemž svědčí Nagant první dámy, který si zakoupila v moskevském obchodním domě GUM na ochranu osoby pana prezidenta před vzrušenými ctitelkami.

Jak se rovněž ve svém zpravodajství náš dopisovatel vyjádřil, je pomocí čínské lodní dopravní společnosti Tvrdík-Měkčík-Mynář organizován nepřetržitý lodní kontejnerový most sloužící přepravě zázračné sovětské masti a to pomocí cisteren na přepravu těkavých látek, neboť líh je ze své reakční podstaty povahy značně nestálé, a jež jsou zároveň koncipovány jakožto malá pozornost, ve vkusném dárkovém balení.

Na závěr strhující reportáže se nám rovněž podařilo získat i vyjádření mluvčího tiskového mluvčí prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Je dobře známo, že pan prezident se ocitl v hledáčku tajných služeb především západních zemí, a to zvláště po nepodařeném převratu v Turecku, který měl zmařit tolik slibně započatou sezónu pěstitelského pálení především na Moravě, kde má Turecko odjakživa své imperiální zájmy, které se neuměle pokoušelo zamaskovat stavbou lednického minaretu, jež dokazuje propojení mezi Schwarzenbergy, Václavem Havlem a islámem. Přičemž je třeba rozhodně podotknout, že ono zemanovské: Smrt abstinentům!, jež pan prezident, jakožto vrchní velitel ozbrojených sil a dobrovolných hasičů vyřkl po návštěvě fronty, která je složena z opevněných vinných sklípků a těžce vyzbrojených vinopalen a nazývá se Zemanova linie je stále platné. Republiku si abstinenstvím rozvracet nedáme!“

O dalším vývoji dramatické situace na jižní frontě našich hranici vás budeme informovat i nadále jako první.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 4.8.2016 6:15 | karma článku: 22.14 | přečteno: 1155x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Fábik

Kradu, kradeš, krademe - politiky se staneme.

Proč občan který požádal o půjčku, byl odsouzen za nepravdivé údaje uvedené v žádosti.. Politik který uvede v omyl poskytovatele , poskytnutím nepravdivých údajů a dotaci vyčerpá se ničeho nedopustil? Co jsme to tedy stvořili?

24.9.2017 v 11:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 85 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je třeba řešit negativní vedlejší účinky sociálního státu

Osobně považuji „sociální stát“ za velmi prospěšný, ale nelze popřít, že přispívá k odcizování lidí, krizi rodiny a hodnot, a hlavně k menší citlivosti lidí k utrpení jiných.

24.9.2017 v 11:20 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 132 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Ahoj Andreji,

Tak Ty se prej chystáš u nás vyhrát volby. Nejspíše se Ti to podaří, lidé Ti fandí a mají Tě rádi - teda zatím ne všichni - ale to se jistě změní.

24.9.2017 v 8:40 | Karma článku: 30.00 | Přečteno: 742 | Diskuse

Vera Kuncova

Zaorálek s Marksovou zcela selhali v pomoci Češce a jejím dětem ve Švýcarsku

O případu Renaty Rolle psal před 2 lety europoslanec Tomáš Zdechovský. Nejen psal, ale byl to právě on, kdo jí, narozdíl od ministra Zaorálka či ministryně Marksové a jejích podřízených na ÚMPOD, pomohl.

24.9.2017 v 8:27 | Karma článku: 23.58 | Přečteno: 505 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Právo národných entít

T.G. Masaryk urobil všetko možné pre ochranu židovskej entity a tým nielen seba, ale aj celý český národ zapísal večne do histórie ľudstva, ale tiež zabezpečil budúcnosť českej entity.

24.9.2017 v 7:33 | Karma článku: 5.14 | Přečteno: 117 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.