Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dialog anticivilizací

3. 10. 2016 6:15:15
Letošní léto, rozhodně za okurkové považovat nemůžeme. Jak bulvár, tak i ostatní, více či méně normální média měla žně již od června, kdy se ke všeobecnému úžasu všech zúčastněných Velké Británii povedla sebevražda nazývá Brexit

a kterou já osobně nazývám Brexshit. Neboť onen fakt zániku UK popisuje naprosto nejlépe.

Přičemž náš svět byl průběžně zásobován obrázky a zprávami o útocích takzvaného Islámského státu v Evropě i jinde ve světě, včetně vyhlazování celých syrských měst a komunit ruským letectvem za pomoci zakázaných bomb a chemickými zbraněmi ruského chráněnce Asada. Proč? Protože ruská základna ve Středozemním moři.

A pak nám krvavé léto skončilo a máme zde podzim a člověk by si rád už od těchto tanců se smrtí odpočinul, když vtom českými médii proletí zpráva o dvojnásobném coming outu českého prezidenta minulého i současného.

Pravidelné návštěvy svých pánů, dříve českoslovenští gubernátoři, kterým byla Moskvou jejich role Říšských protektorů svěřována zločineckými vládci z Kremlu, se v oněch dobách komunistické diktatury děly s naprosto stejnou pravidelností, jako tomu činí hoši z kágébáckého prognosťáku na Rhodosu dnes.

Soudruzi prezidenti létali na Krym, kde coby místodržící sovětského impéria skládali hold příslušnému rudému vladaři, přivezli mu dary, odvezli si dary, pronesli svá díkůvzdání a tím onen akt vazalské pokory byl završen.

Úplně stejně jako na řeckém Rhodosu, kam s železnou pravidelností, pohřeb izraelského prezidenta nepohřeb, létají zaměstnanci Kremlu, pánové Klaus i Zeman naprosto totožně, jako létával Gustáv Husák za Brežněvem.

V tomto kontextu lze ono setkání nazvat nikoliv Dialog civilizací, ale Dialog anticivilizací. Anticivilizací financovaných ruskou ropou, ruským zemním plynem a ruským kriminálním zločinem.

Anticivilizací založených na organizovaném zločinu, majících kořeny v té nejpříšernější a nejhrůznější diktatuře v dějinách, tedy ve zločinecké komunistické organizaci Svazu sovětských socialistických republik. O čemž svědčí jak doktor Rath či pan Janoušek, syn člena Ústředního výboru Komunistické strany Československa na svobodě, tak i osoba pana Jakunina, který coby prodloužený úd Kremlu onu každoroční trachtaci pořádá a platí.

Je to prostě totéž, jakoby pánové Klaus a Zeman přilétli na pozvání mafie, kolumbijského drogového kartelu, či n‘dranghetty, neboť pan Jakunin, bývalý příslušník KGB je zcela obyčejný zloděj, byť zastává za odměnu funkci ředitele ruských státních drah, aby si jednak nakradl a aby měl nějakou tu moc. Ovšem zloděj a darebák řádně politicky organizovaný a tudíž nepostižitelný a pokud bychom užili domorodého cudného termínu lobbista, budeme stále hovořit o tomtéž.

Tato korporace politicky organizovaného zločinu ovládající Rusko, se dle západních médií nazývá Vladimir Putin & rodina a dle střízlivějších odhadů ovládá majetek za sto třicet US dolarů.

O tom, že tato informace nebude daleko od pravdy svědčí „nálezy“ nejrůznějších paláců a zámků, v nichž tato novodobá postkomunistická šlechta vede svůj rozmařilý život a před nimiž se rezidence z Ukrajiny uprchlého kremelského satrapy Janukovyče, jeví coby panelákový byt.

Pro takovou chobotnici, před níž veškeré zločinecké organizace celého světa blednou závistí, je snadné nakoupit si v České republice jak mediální prostituci, která o ní nebude psát, bude o ní mlžit, lhát a zpochybňovat fakta, tak i ty, kteří jí budou sloužit, neboť jim zaplatí jak volební kampaň, tak na ně i vytáhne jejich vázací akty s organizací KGB, odkud jak Putin, tak jeho gang pochází. Nejenom, že ješitnému pánovi jako bonus vydá jeho spisek o modré, nikoliv zelené planetě v ruštině. Nebo v čínštině, albánštině, urgujštině, turkotatarštině, či v bůhvíčem ještě.

Ovšem, domnívám se, že pohrůžka něčím podobným, tedy zveřejněním podpisu listiny vázacího aktu s KGB ani nebyla vyřčena. Jak pan Klaus, tak i pan Zeman jsou totiž prověřeni dlouhodobým výkonem funkce, kdy zájmy Kremlu v ČR zastupovali a zastupují nikoliv dobře, ale na jedničku, stejně jako tím, že oni sami jsou tvůrci politicky organizovaného zločinu v ČR. Tedy, že se jedná o řádné členy bratrstva.

Tedy není třeba se nějak zvláště pozastavovat nad oním ostudným aktem vůbec nějakých kontaktů se zloději tvořícími Putinovu juntu drancující Rusko, které je osud obyčejných ruských obyvatel zcela lhostejný.

Ale je třeba je o ní co nehlasitěji hovořit.

Abychom se třeba nedožili toho, že oba pánové, které já nazývám tvrdým jádrem českého fašismu s kriminálně rudým obsahem, nedovedou naši zemi k tomu, že se budou posílat pozdravy nikoliv od Máchova, ale od Háchova jezera a vepřín v Letech bude nikoliv zbořen, ale budou v něm produkovány árijsky a nazionálně uvědomělé výrobky s nimiž spotřebitel bojuje proti islámu.

Například řadou výrobků vhodných k ovaru pod názvem Miloš, nebo halal lalok Áda.

Ostatně soudím, že pískot, kterému se panu Zemanovi a Klausovi dostalo v Boleslavi, předznamenává s definitivní platností konec tohoto pokusu o vytvoření ruské gubernie, která bude opět vykrojena z Evropy a předložena Putinovi coby zákusek.

A vůbec můj celkový dojem z toho pána na Hradě je takový, jako když jdete v neděli s manželkou na procházku a šlápnete do čehosi měkkého, slizkého, co neuklidil po svém miláčkovi nezodpovědný pejskař a co se vám nalepí na botu a nemůžete se toho zbavit ani otíráním o trávu a smrdí to.

A to opravdu hnusně a čím dál víc.

Nejvyšší čas tady uklidit a vyvětrat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 3.10.2016 6:15 | karma článku: 17.53 | přečteno: 550x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Volíte protimuslimsky? To je málo, volte zároveň i jiné vlastenecké strany!

Milí vlastenci, soudruzi, drazí soukmenovci, soukmenovkyně i soukmenovčata! Situace je vážná. Budou volby.

22.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1036 | Diskuse

Miroslav Václavek

Islám, nejstrašnější náboženství v dějinách!

„Dá se říci, že tato ideologie je ještě nebezpečnější než hitlerovský nacismus, jelikož se v jejím jménu vraždí a válčí nepřetržitě více jak třináct století. Tato ideologie zničila civilizaci Řecka v Malé Asii

15.9.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 1607 | Diskuse

Miroslav Václavek

Proč bylo nutné rozdělit Československo

„My, národ Československý, chtějíce upevniti dokonalou jednotu národa, zavésti spravedlivé řády v republice, zajistiti pokojný rozvoj domoviny československé, prospěti obecnému blahu všech občanů tohoto státu

17.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 20.93 | Přečteno: 1121 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když si ten Adolfek Stalina bral

„1. Německo-sovětské přátelství je nyní definitivně ustavené. 2. Ani jedna země nepřipustí, aby některá třetí strana zasahovala do východoevropských záležitostí.

10.8.2017 v 6:15 | Karma článku: 30.08 | Přečteno: 1028 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Fábik

Kradu, kradeš, krademe - politiky se staneme.

Proč občan který požádal o půjčku, byl odsouzen za nepravdivé údaje uvedené v žádosti.. Politik který uvede v omyl poskytovatele , poskytnutím nepravdivých údajů a dotaci vyčerpá se ničeho nedopustil? Co jsme to tedy stvořili?

24.9.2017 v 11:30 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 63 | Diskuse

Adam Mikulášek

Je třeba řešit negativní vedlejší účinky sociálního státu

Osobně považuji „sociální stát“ za velmi prospěšný, ale nelze popřít, že přispívá k odcizování lidí, krizi rodiny a hodnot, a hlavně k menší citlivosti lidí k utrpení jiných.

24.9.2017 v 11:20 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 112 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Ahoj Andreji,

Tak Ty se prej chystáš u nás vyhrát volby. Nejspíše se Ti to podaří, lidé Ti fandí a mají Tě rádi - teda zatím ne všichni - ale to se jistě změní.

24.9.2017 v 8:40 | Karma článku: 29.92 | Přečteno: 731 | Diskuse

Vera Kuncova

Zaorálek s Marksovou zcela selhali v pomoci Češce a jejím dětem ve Švýcarsku

O případu Renaty Rolle psal před 2 lety europoslanec Tomáš Zdechovský. Nejen psal, ale byl to právě on, kdo jí, narozdíl od ministra Zaorálka či ministryně Marksové a jejích podřízených na ÚMPOD, pomohl.

24.9.2017 v 8:27 | Karma článku: 23.58 | Přečteno: 499 | Diskuse

Yekta Uzunoglu

Právo národných entít

T.G. Masaryk urobil všetko možné pre ochranu židovskej entity a tým nielen seba, ale aj celý český národ zapísal večne do histórie ľudstva, ale tiež zabezpečil budúcnosť českej entity.

24.9.2017 v 7:33 | Karma článku: 5.14 | Přečteno: 117 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.