Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rusko říše zla?

3. 03. 2014 9:15:15
„Nadměrné pití vodky zůstává v Rusku navzdory novým zákonům proti alkoholismu jednou z hlavních příčin extrémně vysoké úmrtnosti zejména mladých mužů. Rozsáhlá mezinárodní vědecká studie potvrdila, že v současnosti umírá okolo 25 procent Rusů ve věku 55 let, zatímco například v Británii je to jen sedm procent.“ Odborný magazín The Lancet, leden 2014
Ich frage euch: Wollt ihr den totalen Krieg?Ich frage euch: Wollt ihr den totalen Krieg?

Je tomu pouze pár hodin, kdy se na území svrchovaného státu Ukrajina vyrojili zakuklení mravenečci, kteří poslušně vyskákali z gruzaviků, jaké si většinový český občan pamatuje z dob okupace Československa roku 1968, a počali vykulení z toho, že jsou v opravdovém akčním filmu, cosi osvobozovat.

Tedy samozřejmě řečeno pouze rétorikou Kremlu, který je v těchto frázích poměrně zběhlý a vydává je celkem pravidelně a to s každou okupací čí válečnou agresí, kterou zahájí. Pomiňme fakt toho, že se mládenečci díky rozhodnutí nejvyššího komandíra Putina ocitli ve vážném nebezpečí, neboť na zajatce bez označení jejich příslušnosti se nevztahuje Ženevská konvence a pohlíží se na ně jako na špiony a staví se ke zdi a podívejme se vůbec na to, odkud přišli. Tedy na momentální Rusko a jeho okolí vůbec.

Poté co na Ukrajině skončilo lidové povstání, které smetlo prokremelského satrapu Janukovyče, tedy aparátčíka s bohatou kriminální minulostí a jeho kleptokratický režim, zalekli se jeho páni v Kremlu téhož.

Kágébácká propaganda zmobilizovala všechny síly a začala vytrubovat lži o fašistech, chystaných výsadcích banderovců, odpojování ruskojazyčného obyvatelstva od energií a jeho následné vyhladovění, po kterém si Rusy budou Ukrajinci péci na ohních, protože se jedná o bruselské a americké lidojedy, atd.

Odpověď na to proč Putin vykonal v zásadě tuto operetní vojensko nevojenskou akci, je v tom, že on sám, i jeho parta zkorumpovaných a prohnilých samovládců matičky Rusi se bojí. Bojí se toho, že on sám i ostatní zloději, proti nimž je Janukovyč ubohý břídil, byť jeho sídlo je rozměrů byzantských a pro Evropana mimo jeho chápání, přijdou o své záchody z ryzího zlata, miliardy dolarů na účtech i sídla, která by zabírala rozlohou české okresy.

Neboť když není koho od čeho osvobozovat a není proti komu a za co bojovat, je třeba se ptát po skutečných příčinách.

Jen za pomoci udržování ruských mas v nevědomosti, opilosti, nenávisti a nevzdělanosti je možno realizovat své rodinně mocenské zájmy, protože pokud by měl ruský občan uvažovat, od čehož ho odvádí milionkrát opakované prolhané fráze, musel by se zákonitě začít ptát.

stvac.jpg

Mírový štváč v Moskvě, odhalený a zneškodněný bdělými bezpečnostními orgány.

A proč já Rus, jehož země je potencionálně nejbohatší na světě, nemám životní úroveň včetně občanských práv minimálně na stejné úrovni jako občan Norska, ne-li vyšší? Nu, je tomu milý Ivane proto, že z bohatství tvé země má prospěch pouze úzká skupinka kriminálních zločinců, která tě potřebuje jenom proto, abys kvůli nim zabíjel a umíral.

A protože umí jenom lhát, tak namísto toho, aby svoji zemi začali léčit, protože umírá na mor alkoholismu, drog a AIDS včetně demografického vymírání populace, svoji bezradnost a svůj strach zakrývají nepřítelem zvenčí.

Jako už tradičně a tolikrát.

Tím, že ruská vládnoucí klika vzala zápalky a škrtla a nyní je udivena z toho, jak se oheň, který založila rozrůstá proti nim, jen obnažila svoji bezradnost.

Protože jakkoli je, abychom byli objektivní hloupé, že nová ukrajinská vláda přijala například jazykový zákon, který krátí ruskou menšinu na jejich právech, pak bizarní tanečky na Krymu přijdou pana Putina a jeho melody boys draho.

A to do slova do písmene.

Protože ruského slona v porcelánu viděti, znamená s Rusy Temelín nestavěti.

Za další bude co nejdříve třeba snižovat naši energetickou závislost na dodávkách ruského plynu a ropy a navázat co nejužší obchodní styky se Spojenými státy americkými, jehož zásoby ropy a plynu nám umožňují obejít se bez Putina několik set let.

A to nemluvím o zásobách téhož v Kanadě, nebo o nově objevených izraelských nalezištích.

Pokud jde o Ukrajinu samotnou, pak nepochybně to nejlepší, co může udělat, je respektovat vůli ruskojazyčných enkláv a jako ještěrka v ohrožení ponechat ocásek obru na východě a rozdělit se na civilizaci a kleptokratické Putinsko. Stačí pohlédnout na nás, že to jde.

Ovšem ale nikoliv vojenským zásahem, nýbrž hlasováním v referendu a akty politickými.

Pokud jde o nás, měli bychom co nejrychleji řešit otázku ruských pátých kolon v naší zemi a začít jak u strategických firem jako je například ruská firma Škoda jaderné strojírenství, tak u potencionálních Krymů nalézajících se na území svazových republik Karlovy Vary a Václavské náměstí, včetně postavení novodobého Emanuela Moravce a jeho družiny před soud za velezradu.

vary.jpg

Vůdce Adolf Putin, již nemá další územní požadavky.

Bůh ochraňuj Ukrajinu.

Bůh ochraňuj Rusko.

Bůh ochraňuj Evropu.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 3.3.2014 9:15 | karma článku: 29.06 | přečteno: 2440x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 6.54 | Přečteno: 130 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 143 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 624 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 646 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 283 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.