Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Gestapo Miloše Zemana

12. 11. 2014 9:25:25
„Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc.“ Abraham Lincoln "Chceš-li poznat Miloše Zemana, dej mu dav, ochranku a policii." Miroslav Václavek

V předvečer dvacátého pátého výročí znovunabytí svobody, které se nám dostalo po padesáti letech diktatur jak nacismu, tak komunismu, nám sdělovací prostředky přinášejí obrázky, které jakoby ani nebyly pořízeny v České republice, ale v putinovském Rusku.

Prezident republiky podniká jednu ze svých dalších spanilých jízd do poválečně námi zubožených Sudet, aby se tam jal blýskat svým intelektem, o němž je on sám skálopevně přesvědčen, jak už tomu tak u podobných pánů bývá, a za pomoci vyčpělých bonmotů, jež mu jeho tlačenkové já velí opakovat, tam pronášel své nesouvislé a obsahově zmatené projevy, složené z urážek a vulgarit, mající kořeny v letech trávených ve vysočinském pivně becherovkovém exilu a následné nevyhnutelné ztrátě soudnosti.

Že je jeho chování a to nejenom to v rovině jeho slovníku provenience čtvrté cenové skupiny příčinou konfrontací s jeho většinovými nevoliči, je pouze přirozené a hovořme o štěstí toho, že prozatím ona konfrontace nemá formu protestu vajíčkového, o kterém by mohl vyprávět i již padlý Jiří Paroubek.

Dokonce si myslím, že po jeho coming outu v průběhu přímého rozhlasového rozhovoru vedeného v jeho lánské rezidenci, ho mělo jeho okolí izolovat a to především od veřejnosti a masových médií, protože on sám již není schopen se ovládat a jeho vystoupení budou prokládána koproláliemi čím dál více, jak nás o tom opět svým kurvahošigutentagem přesvědčil z tribuny v Krnově.

Jedině tak by mohl být zachován alespoň zbytek nějaké nejmarginálnější důstojnosti, kterou nejvyšší úřad v zemi nese a to do doby, než by byl ze zdravotních důvodů zabdikován a v tichosti uklizen do nějakého sanatoria bez přístupu k internetu.

Nicméně vládnoucí kleptokratura je stejně hluchá a slepá jako předlistopadová komunistická moc a ztratila veškerou reflexi na svět tam venku mimo jejich vily a limuzíny a počala užívat represivních složek moci ke svým cílům, kterými je udržení se u moci. A to i za cenu násilného potlačování lidských práv.

A tak ochranka prezidenta republiky, která jej má dle svých vlastních vzletných slov chránit, ale neoddělovat od veřejnosti plní funkci ideové policie, jako tomu činilo Gestapo a StB a namísto ochrany nejvyššího představitele státu, čistí veřejný prostor od jeho odpůrců vykazováním osob s protestními transparenty a jejich loupežným přepadením za účelem konfiskace megafonu, kterým pravděpodobně mohl být spáchán zločin pravdy na osobě hlavy státu.

Následné zatčení protestujících krnovskou policií a jejich odvedení za účelem zjištění totožnosti jakoby z oka vypadlo situaci, kdy bylo KGB na Rudém náměstí zatčeno osm statečných Rusů, protestujících proti okupaci Československa Varšavským paktem.

Že je i tento akt v rozporu s nejvyšším zákonem v zemi, tedy s Ústavou české republiky, která implementovala Listinu práv a svobod jako svůj základní kámen, včetně porušení zákona o policii, který taxativně vyjmenovává situace kdy je Policie oprávněna narušit právo občana na svobodu pohybu a shromažďování České republiky jeho perlustrací, tedy zadržením a zjišťováním jeho identity nahlédnutím do jeho dokladů je natolik skandální, že je třeba mu věnovat ten nejširší možný prostor.

Neboť tento akt pokládám za projev zastrašování občana represivními složkami, které jej mají údajně chránit a pomáhat mu, čímž zcela toto své poslání popírají. Jakým právem a na čí rozkaz chce totiž Policie České republiky znát totožnost těch, kteří projevují nesouhlas s prezidentem země, což je jim zaručeno zákony?

Neměla by spíše Policie pozatýkat pány z doprovodu pane prezidenta a pozeptat se, jak ke svým penzionům zvících velikosti berchtesgadenského Orlího hnízda přišli, namísto toho, aby se její příslušníci chovali jako nájemní valchaři, kteří za pány dělají špinavou práci zastrašováním nepohodlných a odpůrců?

zeman.jpg

Na základě takových zjištění veřejně prohlašuji, že jestliže svojí nevoličskou většinou pohrdá ten pán, co je prezidentem této země a prohlašuje nás za křiklouny, tedy za obyčejnou a nesvéprávnou chátru, kterou dá rozehnat svými poskoky kdykoliv se mu zamane, není již ani jeden důvod vykazovat mu i ten poslední zbytek úcty a respektu, vyplývající nikoliv z jeho osoby, ale z jeho úřadu.

Toho kdo nerespektuje základní lidská práva a slušnost obecně, totiž nemusíme respektovat ani my, občané této země, kteří ho zaměstnáváme a to bez ohledu na to, zda jsme mu dali náš hlas, protože ho platíme našimi penězi z našich daní. A to bez rozdílu.

My říkáme, kdo bude tím, kdo nás veřejně zastupuje a nikdo jiný.

Ani na základě svobodných voleb nevzniká nárok takové osoby na jejím setrvání v úřadu po celou dobu volebního období, pokud taková osoba přestane zastupovat demokratické principy, kterými byla zvolena a počne se chovat vlastizrádně, protiústavně, nedemokraticky, nebo třeba jako dobytek, a to ať na základě svého duševního stavu, nebo vázacího aktu s ruskou, či čínskou tajnou službou.

Jak se pan prezident na Hrad dostal, dostane se i z něj.

V defenestracích máme ostatně hlubokou tradici.

Od této chvíle jej nepovažuji za prezidenta České republiky, ač povolební realita říkala, že jím je.

Stal se pouze další smutnou postavou českých dějin, na kterou bude nejlépe po její abdikaci co nejrychleji zapomenout.

Osobně jej považuji za nemrtvého.

Jeho tělo zatím ještě prokazuje vegetativní funkce spočívající v inhalaci machorky a požívání samohonky, stejně jako verbální rezidua intelektu mající podobu v bezobsažných, nebo vulgárních slovech.

Ale jeho duše propadlá moci a jejímu zlu, již dávno hoří v pekle.

Stačí se na něj podívat.

Ale přesto nejsem a nebudu jako on, ani jako oni.

Modlím se za něj.

Protože každá duše vyrvaná zlu, znamená více dobra.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 12.11.2014 9:25 | karma článku: 32.91 | přečteno: 2071x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 6.54 | Přečteno: 130 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 143 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 624 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 646 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 283 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.