Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Miloš Zeman přestoupil na islám!

11. 02. 2015 9:15:15
Jakožto první, blog iDnes přináší zcela zásadní informaci a přichází s odhalením druhé tváře prezidenta republiky, kterou doposud ignorují všechna hlavní média v České republice. Více v článku níže.

Prezident České republiky Miloš Zeman šokoval při své poslední návštěvě Severočeského kraje svým přestoupením na islám. Při veřejném vystoupení k překvapeným občanům Krásné Lípy přerušil svůj projev, náhle přednesl formuli o veřejném přijetí své víry a na znamení věrnosti k ní, si na hlavu nasadil tradiční arabskou pokrývku hlavy, kterou dle etnografa Hučky, nosívají příslušníci beduínského kmene šušniflintů z pohoří Vysokého Atlasu.

klob.jpg

Již i dříve byl ovšem prezident Zeman podezříván z tajné příslušnosti k tomuto monoteistickému náboženství, zvláště když v průběhu interview s německou novinářkou s dokonalou arabskou výslovností a hlubokou zbožností pronesl muslimský Takbír, tedy provolání chvály svému pánu, Alláhu akbar.

Ale prozatím se Hradu vždy dařilo všechna podezření vyvracet a sám Miloš Zeman svojí veřejně proklamovanou náklonností k alkoholu, kterou se nijak netajil, příliš nezavdával těmto pochybnostem na vážnosti.

Ovšem jak se podařilo prostřednictvím dobře informovaného zdroje z nejbližšího okolí hlavy státu zjistit, tak jeho proslulé vrávorání nad korunovačními klenoty lze přičíst na vrub nikoliv konzumaci lihovin, nýbrž kouření opia z vodní dýmky a žvýkání lístků kátu, kteréžto zvyky si do ČSSR přivezl ze sovětské střední Asie.

Jak se sám Miloš Zeman v debatě s dobře infomovaným zdrojem vyjádřil, tak k islámu chová dávné sympatie od dob, kdy v Tádžické sovětské socialistické republice pomáhal zavádět chozraščot i pokrokové metody docenta Čuby a ostatně z tam odtud pochází i jedna z jeho žen, dívčím jménem Sultana Imbrahimbembekova, kterou ukrývá ve svém honosném paláci na Vysočině.

Středoasijský způsob výkonu moci má Miloš Zeman vůbec rád, své poradce běžně vystavuje fyzickým trestům i za ty nejmenší prohřešky, kterým se zálibou osobně přihlíží, svému kancléři s potěšením často mačká prsty v palečnici se slovy: „Však já už dohlídnu, aby ti nic nezůstalo za nehty,“ a celému svému štábu před večeří prohlíží dlaně a kdo nemá čisté ruce, toho okamžitě zatýká.

Tedy není divu, že dlouho ukrývaná láska k učení Proroka Mohameda a zahradám s huriskami, či mladými chlapci, nyní vzkypěla a přetekla jako polévka.

A tak lze všechna jeho slova zdánlivě hovořící o jídle dát do správného kontextu teprve nyní.

Neboť slovo salám má v islámu hluboký mystický význam a tudíž když si zdánlivě v kantýně Prognostického ústavu kupoval housku a patnáct deka gothaje, hovořil ve světle své víry, stejně jako když na adresu jednoho ze svých poradců a bývalé nejmenované místopředsedkyně ČSSD Petry Buzkové pronesl, že: „Barák ji přefik,“ což ve skutečnosti znamená barak Alláhu fiki, tedy Bůh ti žehnej a svědčí to rovněž o hluboké zbožnosti Miloše Zemana.

Stejně tak i poslední případ, který rozvířil hladiny veřejného mínění, kdy měla suita pana prezidenta odmítnou tělesně postižené obsluhou pana prezidenta v karavenseraji krásnolipského pivovaru, lze snadno vysvětlit vírou pana prezidenta.

Islám považuje styk s mentálně a tělesně postiženými za háram, tedy zakázaný, neboť jak se vyjádřil klerik islámského státu, v případě tělesného postižení se jedná o projev nečistých sil.

Jak se k celému přestoupení prezidenta republiky na islám vyjádřil mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Pasáček: „Náboženská svoboda je v naší zemi jedním ze základních ústavních práv a je tudíž jen logické, že se jej rozhodl využít i pan prezident. Lépe a s větším rozhledem se mu tak bude vyjadřovat k těm nejožehavějším problémům naší země, jako jsou například církevní restituce, protože je známo, že katolická církev napáchala mnohé zločiny. Tedy bude jako další krok nutno v zájmu ochrany našeho dědictví před těmito lupiči, přestavět chrám Svatého Víta na mešitu.“

Jak se nám však rovněž podařilo získat i vyjádření Tomia Okamury, ten celý vývoj okolo Miloše Zemana dává do souvislosti s pučem na jeho osobu a spatřuje v něm důkazy o celosvětovém spiknutí Romů, a vzápětí s nezaměnitelným akcentem Františka Ringo Čecha s obřadnou úklonou dodal: "Ještě jsem vás nespasil. Ještě jsem vás nezachránil. Ale o to se nebojte. Čeká nás spousta práce. Pro národ. Pro lidstvo. Nikdo nebude trpět, spasím vás všechny. Všechny vás spasím, celý svět."


O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Za syndikát blogerů České republiky.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.2.2015 9:15 | karma článku: 14.67 | přečteno: 1066x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 7.09 | Přečteno: 111 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 753 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1756 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz