Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Miloš Zeman přestoupil na islám!

11. 02. 2015 9:15:15
Jakožto první, blog iDnes přináší zcela zásadní informaci a přichází s odhalením druhé tváře prezidenta republiky, kterou doposud ignorují všechna hlavní média v České republice. Více v článku níže.

Prezident České republiky Miloš Zeman šokoval při své poslední návštěvě Severočeského kraje svým přestoupením na islám. Při veřejném vystoupení k překvapeným občanům Krásné Lípy přerušil svůj projev, náhle přednesl formuli o veřejném přijetí své víry a na znamení věrnosti k ní, si na hlavu nasadil tradiční arabskou pokrývku hlavy, kterou dle etnografa Hučky, nosívají příslušníci beduínského kmene šušniflintů z pohoří Vysokého Atlasu.

klob.jpg

Již i dříve byl ovšem prezident Zeman podezříván z tajné příslušnosti k tomuto monoteistickému náboženství, zvláště když v průběhu interview s německou novinářkou s dokonalou arabskou výslovností a hlubokou zbožností pronesl muslimský Takbír, tedy provolání chvály svému pánu, Alláhu akbar.

Ale prozatím se Hradu vždy dařilo všechna podezření vyvracet a sám Miloš Zeman svojí veřejně proklamovanou náklonností k alkoholu, kterou se nijak netajil, příliš nezavdával těmto pochybnostem na vážnosti.

Ovšem jak se podařilo prostřednictvím dobře informovaného zdroje z nejbližšího okolí hlavy státu zjistit, tak jeho proslulé vrávorání nad korunovačními klenoty lze přičíst na vrub nikoliv konzumaci lihovin, nýbrž kouření opia z vodní dýmky a žvýkání lístků kátu, kteréžto zvyky si do ČSSR přivezl ze sovětské střední Asie.

Jak se sám Miloš Zeman v debatě s dobře infomovaným zdrojem vyjádřil, tak k islámu chová dávné sympatie od dob, kdy v Tádžické sovětské socialistické republice pomáhal zavádět chozraščot i pokrokové metody docenta Čuby a ostatně z tam odtud pochází i jedna z jeho žen, dívčím jménem Sultana Imbrahimbembekova, kterou ukrývá ve svém honosném paláci na Vysočině.

Středoasijský způsob výkonu moci má Miloš Zeman vůbec rád, své poradce běžně vystavuje fyzickým trestům i za ty nejmenší prohřešky, kterým se zálibou osobně přihlíží, svému kancléři s potěšením často mačká prsty v palečnici se slovy: „Však já už dohlídnu, aby ti nic nezůstalo za nehty,“ a celému svému štábu před večeří prohlíží dlaně a kdo nemá čisté ruce, toho okamžitě zatýká.

Tedy není divu, že dlouho ukrývaná láska k učení Proroka Mohameda a zahradám s huriskami, či mladými chlapci, nyní vzkypěla a přetekla jako polévka.

A tak lze všechna jeho slova zdánlivě hovořící o jídle dát do správného kontextu teprve nyní.

Neboť slovo salám má v islámu hluboký mystický význam a tudíž když si zdánlivě v kantýně Prognostického ústavu kupoval housku a patnáct deka gothaje, hovořil ve světle své víry, stejně jako když na adresu jednoho ze svých poradců a bývalé nejmenované místopředsedkyně ČSSD Petry Buzkové pronesl, že: „Barák ji přefik,“ což ve skutečnosti znamená barak Alláhu fiki, tedy Bůh ti žehnej a svědčí to rovněž o hluboké zbožnosti Miloše Zemana.

Stejně tak i poslední případ, který rozvířil hladiny veřejného mínění, kdy měla suita pana prezidenta odmítnou tělesně postižené obsluhou pana prezidenta v karavenseraji krásnolipského pivovaru, lze snadno vysvětlit vírou pana prezidenta.

Islám považuje styk s mentálně a tělesně postiženými za háram, tedy zakázaný, neboť jak se vyjádřil klerik islámského státu, v případě tělesného postižení se jedná o projev nečistých sil.

Jak se k celému přestoupení prezidenta republiky na islám vyjádřil mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Pasáček: „Náboženská svoboda je v naší zemi jedním ze základních ústavních práv a je tudíž jen logické, že se jej rozhodl využít i pan prezident. Lépe a s větším rozhledem se mu tak bude vyjadřovat k těm nejožehavějším problémům naší země, jako jsou například církevní restituce, protože je známo, že katolická církev napáchala mnohé zločiny. Tedy bude jako další krok nutno v zájmu ochrany našeho dědictví před těmito lupiči, přestavět chrám Svatého Víta na mešitu.“

Jak se nám však rovněž podařilo získat i vyjádření Tomia Okamury, ten celý vývoj okolo Miloše Zemana dává do souvislosti s pučem na jeho osobu a spatřuje v něm důkazy o celosvětovém spiknutí Romů, a vzápětí s nezaměnitelným akcentem Františka Ringo Čecha s obřadnou úklonou dodal: "Ještě jsem vás nespasil. Ještě jsem vás nezachránil. Ale o to se nebojte. Čeká nás spousta práce. Pro národ. Pro lidstvo. Nikdo nebude trpět, spasím vás všechny. Všechny vás spasím, celý svět."


O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Za syndikát blogerů České republiky.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.2.2015 9:15 | karma článku: 14.67 | přečteno: 1056x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 7.29 | Přečteno: 195 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 174 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 631 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 656 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 283 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.