Žumpa na pražském Hradě

9. 03. 2015 9:15:15
Jen co si Vůdce lidu odskočil odsvědčit svatbu svému poskokovi, což fýreři, kromě toho, že jsou majiteli osobních stran a úderek, k smrti rádi dělávají, tak se v sobotu o hůlce došoural k památníku T.G.Masaryka, kde krhavým zrakem obhlédl své věrné, kteří se mu přišli poklonit a byli tam za tímto účelem sehnáni ze všech koutů naší vlasti.

A přišli všichni.

Všechny ty otrocké, upocené, zapšklostí zelené dušičky věčných zbabělců, které se po celý život zmohly jen na malost, komplex, závist a třídní nenávist, tvářící se jakoby permanentně trpěly zaraženými větry.

Tak jak si na ně vzpomínám z tribun, prvomájových průvodů, spartakiád, nebo „voleb,“ kam jsem sice nechodil, ale kam chodili oni, aby si dle pokynů kolektivně zaspílali na pravdu a lásku, protože se nikdy neodvážili ani jednoho, ani druhého.

Je nanejvýš smutné, když se hlava státu prostřednictvím davu, kterého je majitelem, domáhá čehosi tak čistého, jako je úcta, což mne vede k tomuto zamyšlení.

Svědčí to totiž o naprostém úpadku mravů a hodnot v naší zemi, protože úcta se nedá vykřičet, ani vynutit, ale vzniká.

Například na základě toho, že nejvyšší úředník v zemi není notorický alkoholik a nikotinik, nechová se k ženám jako čuně a nevychovaný hulvát, nechápe svůj úřad jako dobytí nějakého horského vrcholu, ale jako službu občanům své země, dává dobrý příklad veřejnosti tím, že se nevyjadřuje jako dobytek a dámské přirození si do úst bere pouze ve společných intimních chvílích, kdy konzumuje své manželství a nikoliv v souvislosti s posluhováním kremelskému zločineckému režimu.

Přičemž těmi mravy nemám na mysli maloměšťácké pokrytectví, za něž se takoví schovávají, ale to, že takové shromáždění tvoří jak kápo místních komunistických masových vrahů, tak jeden šikmooký Duce momentálně bez fašistů, nepočítaje v to několik stovek strašidel a nemrtvých, kteří o své smrti pouze zatím ještě neví, přičemž klanění se rudohnědých zločinců Masarykovi, jen onu ztrátu soudnosti pouze dokládá.

Objevit se totiž v takové společnosti znamená vystoupit ze společnosti slušných lidí, mravů a hodnot vůbec.

Stejně jako je vynucovaný respekt vždy a nevyhnutelně znamením konečné fáze určitého druhu moci, neboť osoba, jež po něm volá, nutně utrpěla jak ztrátu reality, tak soudnosti vůbec.

A tak stejně jako Adolf Hitler velel v dubnu 1945 ze svého bunkru neexistujícím armádám, tak i prezident republiky svojí Wenckovou armádou normalizačního komunistického aparátčíka Veleby zahájil ofenzivu, kterou hodlá porazit své nepřátele a zasadit jim konečný úder.

Aniž by jim došlo, že jediným skutečným nepřítelem, jsou pouze oni a to sami sobě.

Pokud je taková osoba ještě k tomu historický analfabet, stejně jako nesnáší kulturu a humanitně vzdělané jedince, můžeme se tak z jeho veřejných vystoupení dočkat konstatování hodných opilého Brouka Pytlíka a to jak o Peroutkovi, tak rovněž o studentech humanitních oborů.

Proč tomu ovšem tak prezident republiky činí, je nasnadě.

Protože pokud by v případě prvním měl komunikovat a reflektovat ve svých vystoupeních přítomnost, v níž se nacházíme, pak by namísto historických exkurzů, které stejně nedokáže ani interpretovat, aniž by se neusvědčoval z naprosté historické ignorance, měl například apelovat na české zaměstnavatele v tom smyslu, aby následovali příkladu německé firmy Škoda Auto, jejíž průměrný dělnický plat dvojnásobně převyšuje českou průměrnou mzdu.

Což musí být pro místní nacionalistické fanatiky mimořádně trpké zjištění a tak je nutno od této informace co nejvíce odvádět pozornost, protože by se mohli zaměstnanci například i pana Hradního kancléře ptát proč oni, jakožto zaměstnanci kancléře toho nejvíce vlasteneckého prezidenta, neberou dvakrát tolik co zaměstnanci německé Škodovky.

A na to by se věru těžko odpovídalo.

Troufám si říci, že i sám pan mluvčí by raději ztichl jako pěna.

Protože by potom musel zmínit i to, že nikoliv mzda čínská, nebo ruská se kterou si v mnohých oblastech naší země ta česká nezadá, ale mzda německá je příčinou bohaté společnosti, přičemž chápu, že takové vševysvětlující zjištění je rudé otrokářské oligarchii proti srsti.

Rovněž i v případě druhém je pokus prezidenta republiky poštvat lůzu na české studenty humanitních vysokoškolských oborů návrhem na zpoplatnění jejich studií a vyvoláním tak dojmu toho, že tito vyvrhelové si užívají zahálky za dělnické mozoly třeba chápat, jako podání ruky těm kdo jej volili a podporují.

Tedy k voličům jak jeho samotného, tak stran blízkých jeho osobním Lidovým milicím, nyní pod vedením komunisty Veleby a lidské hlouposti, spojené se zápornými a nízkými vlastnostmi člověka vůbec.

Co vlastně říci nakonec k oné sobotní bizarnosti na pražském Hradě, kterou se měl prezident republiky v úmyslu nechat oslavit coby převtělení T.G.M. a báťuška národa vůbec?

Mlčící většina se nedostavila.

Kromě hlučící spodiny.

A jinak již bylo řečeno vše.

Že kunda sem, kunda tam.

Hlouběji již není kam klesnout.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 9.3.2015 9:15 | karma článku: 30.97 | přečteno: 1343x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 32.73 | Přečteno: 1089 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 30.54 | Přečteno: 801 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 18.46 | Přečteno: 440 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 13.11 | Přečteno: 510 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 12.65 | Přečteno: 284 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz