Šok! Víme první! Střelba na pražském Hradě! Co je příčinou útoku střelnou zbraní?

11. 03. 2015 9:15:15
Včera v pozdních nočních hodinách, byl spáchán pokus atentátu na zastupujícího ruského protektora, inženýra Miloše Zemana. Jak se deníku Tlesk podařilo zjistit prostřednictvím velmi dobře informovaného zdroje Hluboké hrdlo, který se pohybuje v bezprostředním okolí pana inženýra a jiných dalších vysokoškolsky vzdělaných osob na pražském Hradě, došlo k pokusu o vraždu střelnou zbraní na prezidenta republiky.

O motivu ani není třeba spekulovat, neboť je jím žárlivost mezi muži, přičemž předmětem touhy je sám prezident republiky. Jak se sám prezident před časem vyjádřil, tak není bisexuál, čímž tak dal zcela otevřeně najevo svoji sexuální orientaci, kterou lze jednak vysvětlit i jeho dlouholetý exil na Vysočině bez manželky, tak i vášnivé polibky se svými nyní úhlavními soky v lásce.

Ostatně když on sám před nedávnem komentoval svatbu jednoho z kohoutů na Zemanově smetišti, pak zavdal příčinu vyhrocení celé situace, neboť zavržený milenec se právem cítil poškozen konstatováním o tom, že při pohledu na hradního kancléře se mlsně olizuje.

A tak jak se nám dále podařilo zjistit, stačilo již jen využít frustrace dlouhodobě šikanovaného šéfa protokolu, kterého prezident republiky s nezaměnitelně zemanovským humorem nazýval vyfouklej airbag, ťululum, koblížek, nešuka, či Jindříšek, nebo dával hádanky, je to malé, tlusté a brýlaté a nemá to vysokou školu, kdo to je? Tak aby všichni poznali, o koho se jedná a smáli se mu.

Když se tedy i včera na pražském Hradě odehrávala jedna z takových zábav, tak mezi hrou na Putina, což znamená, že se všichni přítomní snaží v co nejkratším čase prolézt úzkým otvorem jako do zadnice a hrou na Havla, což znamená v co nejkratším čase říci co nejvíce sprostých slov směrem k letišti, stalo se, že jindy trpělivý protokolář přestal dělat barový stolík, ale vztyčil se a bílý jako stěna počal pronášet rouhavá slova na adresu pana prezidenta.

Když jej pan prezident napomenul: „Cože, odkdy barový stůl umí mluvit?“ tak šéf protokolu jen zamumlal: „Jako v Brodě“ a sáhl s hbitostí, kterou by v něm nikdo nehledal pod pohovku, která kdyby promluvila, tak by se rozvedlo půl předsednictva ČSSD a vytáhl opakovací karabinu Gulašnikov, aby namířil na inženýra republiky. Pardon, na prezidenta inženýra, nebo tak nějak.

Když salónem třeskl výstřel, tak se tento celý vzápětí zaplnil neproniknutelným dýmem doprovázejícím osudný okamžik, aby nebylo vidět ani na krok.

Jen co se však kouř výstřelu začal rozptylovat a již zjevně uvolněný šéf protokolu se zvědavostí rozhrnul poslední cáry oné mlhy, ztuhl mu jeho perfidní úsměv na tváři.

Miloš Zeman stál celý a živý s rukama zkříženýma na hrudi, aby na zemi ležel hradní kancléř Kamil Kuchař, z něhož spolu s krví unikal život.

„Ticho!“ zvolal mocným hlasem prezident republiky a dodal. „Budou poslední slova a ta samozřejmě budou určena jenom mě! A s tebou si to vyřídím později, tlustoprde,“ dodal na adresu již notně zkroušeného atentátníka.

„Jsem tak šťastný, že umírám pro inženýra Miloše Zemana,“ počal pronášet svá poslední slova kancléř, který vědomě nastavil kuli proradného vraha svoji hruď a pokračoval.

„Celý život jsem snil o tomto okamžiku, kterým neumírám marně. Odkazuji ti jak svůj penzion, tak i zbytek dotací z EU za který jsem jej postavil, abys měl na ten svůj kanál, a prosím, abych směl být pohřben co nejblíže lihovaru tak, aby tvé myšlenky ke mně měly co nejblíže. Smrt abstinentům a vegetariánům a pražský tunel, ať nese jméno tvé první manželky.“ A s posledním pohledem ke svému pánu pak zhasl věrný kancléř navždy.

„Odveďte ho do Daliborky,“ pokynul Miloš Zeman na adresu zákeřného vraha a pokračoval. „Zásahovou jednotku ale ani nevolejte, než by dojeli, bude již po mém funkčním období, sám ho už naučím housti.“

Jaký osud čeká úkladného vraha je nasnadě.

Nezbývá než vypsat tendr na nějaký nový nábytek.

"Odkud vítr vane je také nasnadě, již nyní lze s jistotou prohlásit, že zosnovateli jsou ti, pro které je celá nešťastná událost voda na mlejn," prohlásil na adresu celého incidentu mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Milošovič Pasáček a dodal: "Ovšem fakt toho, že se útok neodehrál v přímém přenosu České televize, svědčí o její naprosté neprofesionalitě. V tomto kontextu je tudíž nutno koncesionářské poplatky považovat za protiprávní."

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.3.2015 9:15 | karma článku: 25.93 | přečteno: 1911x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 33.77 | Přečteno: 1192 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 31.02 | Přečteno: 837 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 18.91 | Přečteno: 462 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 13.48 | Přečteno: 522 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 13.00 | Přečteno: 288 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz