Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Střelba na pražském Hradě! Co je příčinou útoku střelnou zbraní?

11. 03. 2015 9:15:15
Včera v pozdních nočních hodinách, byl spáchán pokus atentátu na zastupujícího ruského protektora, inženýra Miloše Zemana. Jak se deníku Tlesk podařilo zjistit prostřednictvím velmi dobře informovaného zdroje Hluboké hrdlo, který se pohybuje v bezprostředním okolí pana inženýra a jiných dalších vysokoškolsky vzdělaných osob na pražském Hradě, došlo k pokusu o vraždu střelnou zbraní na prezidenta republiky.

O motivu ani není třeba spekulovat, neboť je jím žárlivost mezi muži, přičemž předmětem touhy je sám prezident republiky. Jak se sám prezident před časem vyjádřil, tak není bisexuál, čímž tak dal zcela otevřeně najevo svoji sexuální orientaci, kterou lze jednak vysvětlit i jeho dlouholetý exil na Vysočině bez manželky, tak i vášnivé polibky se svými nyní úhlavními soky v lásce.

Ostatně když on sám před nedávnem komentoval svatbu jednoho z kohoutů na Zemanově smetišti, pak zavdal příčinu vyhrocení celé situace, neboť zavržený milenec se právem cítil poškozen konstatováním o tom, že při pohledu na hradního kancléře se mlsně olizuje.

A tak jak se nám dále podařilo zjistit, stačilo již jen využít frustrace dlouhodobě šikanovaného šéfa protokolu, kterého prezident republiky s nezaměnitelně zemanovským humorem nazýval vyfouklej airbag, ťululum, koblížek, nešuka, či Jindříšek, nebo dával hádanky, je to malé, tlusté a brýlaté a nemá to vysokou školu, kdo to je? Tak aby všichni poznali, o koho se jedná a smáli se mu.

Když se tedy i včera na pražském Hradě odehrávala jedna z takových zábav, tak mezi hrou na Putina, což znamená, že se všichni přítomní snaží v co nejkratším čase prolézt úzkým otvorem jako do zadnice a hrou na Havla, což znamená v co nejkratším čase říci co nejvíce sprostých slov směrem k letišti, stalo se, že jindy trpělivý protokolář přestal dělat barový stolík, ale vztyčil se a bílý jako stěna počal pronášet rouhavá slova na adresu pana prezidenta.

Když jej pan prezident napomenul: „Cože, odkdy barový stůl umí mluvit?“ tak šéf protokolu jen zamumlal: „Jako v Brodě“ a sáhl s hbitostí, kterou by v něm nikdo nehledal pod pohovku, která kdyby promluvila, tak by se rozvedlo půl předsednictva ČSSD a vytáhl opakovací karabinu Gulašnikov, aby namířil na inženýra republiky. Pardon, na prezidenta inženýra, nebo tak nějak.

Když salónem třeskl výstřel, tak se tento celý vzápětí zaplnil neproniknutelným dýmem doprovázejícím osudný okamžik, aby nebylo vidět ani na krok.

Jen co se však kouř výstřelu začal rozptylovat a již zjevně uvolněný šéf protokolu se zvědavostí rozhrnul poslední cáry oné mlhy, ztuhl mu jeho perfidní úsměv na tváři.

Miloš Zeman stál celý a živý s rukama zkříženýma na hrudi, aby na zemi ležel hradní kancléř Kamil Kuchař, z něhož spolu s krví unikal život.

„Ticho!“ zvolal mocným hlasem prezident republiky a dodal. „Budou poslední slova a ta samozřejmě budou určena jenom mě! A s tebou si to vyřídím později, tlustoprde,“ dodal na adresu již notně zkroušeného atentátníka.

„Jsem tak šťastný, že umírám pro inženýra Miloše Zemana,“ počal pronášet svá poslední slova kancléř, který vědomě nastavil kuli proradného vraha svoji hruď a pokračoval.

„Celý život jsem snil o tomto okamžiku, kterým neumírám marně. Odkazuji ti jak svůj penzion, tak i zbytek dotací z EU za který jsem jej postavil, abys měl na ten svůj kanál, a prosím, abych směl být pohřben co nejblíže lihovaru tak, aby tvé myšlenky ke mně měly co nejblíže. Smrt abstinentům a vegetariánům a pražský tunel, ať nese jméno tvé první manželky.“ A s posledním pohledem ke svému pánu pak zhasl věrný kancléř navždy.

„Odveďte ho do Daliborky,“ pokynul Miloš Zeman na adresu zákeřného vraha a pokračoval. „Zásahovou jednotku ale ani nevolejte, než by dojeli, bude již po mém funkčním období, sám ho už naučím housti.“

Jaký osud čeká úkladného vraha je nasnadě.

Nezbývá než vypsat tendr na nějaký nový nábytek.

"Odkud vítr vane je také nasnadě, již nyní lze s jistotou prohlásit, že zosnovateli jsou ti, pro které je celá nešťastná událost voda na mlejn," prohlásil na adresu celého incidentu mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurij Milošovič Pasáček a dodal: "Ovšem fakt toho, že se útok neodehrál v přímém přenosu České televize, svědčí o její naprosté neprofesionalitě. V tomto kontextu je tudíž nutno koncesionářské poplatky považovat za protiprávní."

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme samozřejmě informovat.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 11.3.2015 9:15 | karma článku: 25.93 | přečteno: 1900x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 8.13 | Přečteno: 144 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 759 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1761 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz