Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

O antiamerických pomatencích a jiných parazitech na svobodě

18. 03. 2015 8:51:43
Českou republikou projedou americké jednotky severoatlantického obranného společenství NATO, jehož jsme členy, aby se spustila bouře ve sklenici vody. Vojenskopolitické uskupení dříve především západních zemí, které bylo vytvořeno proti agresivnímu impériu zla, rozprostírajícímu se tam, kam v roce 1945 šlápla bota rudoarmějcova, ve studené válce nakonec přivedla východního obra ke smrti hladem, neboť společenské zřízení, které bolševici hodlali exportovat do celého světa bylo zoufale neživotaschopné a socialismus jim poté co snědl sám sebe, nakonec chcípl. Léčit ani oživovat nebylo co – v případě mrtvoly je to nemožné.

Následné pády režimů ve východní Evropě, včetně zhroucení samotné říše zla, tedy takzvaného SSSR proběhly bez oceánu krve a hrůz vůbec, což já osobně přičítám Ronaldu Reaganovi, Janu Pavlu II., Michailu Gorbačovovi a především zázraku.

Jakkoli však ideje marxismu-leninismu zemřely, pokud však vůbec kdy byly živé, nelze to říci o touze po moci a otrocích, která pohrobky rudého satanismu evidentně neráčila přejít.

A tak je fakt toho, že i naše země je pevně, pokud o její bezpečnost jde, ukotvena principem kolektivní obrany vesměs slušných zemí spojených v NATO, přivádí ke stavu tance svatého Víta, protože to je vlastně jediné, co mohou dělat.

A nebo, což je druhá možnost, volají po tom, že harašení zbraněmi vyšlo z módy a že bychom měli být pokornou ovečkou - která má asi čekat až si pro ni přijde ruský vlk, dodávám já.

Kam to vede, pokud o mírumilovné a neutrální země jde, můžeme vidět v případě Tibetu, či Ukrajiny. V případě prvním byl Tibet zaživa sežrán čínskými komunisty a v případě druhém, si jeho ruský soused ukrajuje z ukrajinského masa ta nejlepší sousta.

To proto, že Tibet jakožto země duchovní neměl armádu schopnou vést odpor, která by agresi zastavila, nebo od ní Čínu odradila a v případě Ukrajiny se tato spolehla na to, že Rusko se samo mezinárodní smlouvou zavázalo, že bude ochraňovat její bezpečnost i územní integritu a bude tím, kdo ji sám nevystaví jakémukoliv nátlaku, výměnou za odevzdání ukrajinských nukleárních zbraní do ruských rukou.

Což staví do zcela zřetelného světla všechny, kdo se dopouštějí blouznění o české neutralitě, nebo potřebě naší mírumilovnosti a činí z nich v lepším případě hlupáky - a v tom horším, přisluhovače Kremelského agresora.

Co rovněž spojuje jak profesionální zaměstnance Kremlu, kterými jsou bezpochyby jak prezident minulý, tak ten současný a to minimálně od dob jejich angažmá v afiliaci KGB, tedy v Prognostickém ústavu při ÚV KSČ s těmi kdo se pouze projevují jako idioti a to zdarma, je především hodnotová zmatenost.

Hodnotová zmatenost, která má hmatatelné projevy například v existenci vůdce ruských komunistů Zjuganova oděného v teplákovce Adidas, ve zjevení protizápadních demonstrantů v západních outfitech a s americkými vlajkami na ošacení se Stalinovými podobiznami nad hlavami, nebo v odulém aparátčíkovi – pětistovkovém udavači Falmerovi se zálibou v luxusních západních automobilech – asi podle Lenivova vzoru, neboť vůdce světového proletariátu miloval značku Rolls Royce, to Stalin byl skromnější a kázal o cestě ke komunismu z bouráků amerických.

Pokládám totiž za choromyslné, jakkoli je to samozřejmě příznačné, když někdo adoruje jiný (tedy ten sovětský) než americký způsob života, který žijeme a sám přitom nechodí v gymnasťorce a nebydlí v zemljance, ale podle západního, tedy amerického životního standardu.

Udělejte si v tom soudruzi komunisté i antiamerikanisté pořádek, pokud totiž kážete ruskou vodu a doposud pijete americké víno, měli byste zavrhnout všechny atributy prohnilého a dekadentního západu a sami začít chodit v hadrech a v gumácích, zalézt do děr v zemi, nalít do sebe flašku samohonky a zakousnou se do ryby zabalené v Pravdě.

Nikoliv chodit nyní krásnými a výstavnými městy oblečeni v americké módě, poslouchat americkou hudbu, na americkém počítači pomocí amerického operačního programu a na americkém programu spisovat své pomatenosti a pak je rozesílat americkým e-mailem za pomoci amerického internetu, aniž by kdokoli z vás riskoval buď kulku do hlavy, nebo dvacet pět let v Gulagu, protože žijete v zemi, které se dostalo daru amerického pojetí demokracie, svobody a lidských práv, která jsou vám zaručena jak ústavou, tak zákony.

Protože americká svoboda je nedělitelná.

Rovněž nechápu jak je možné, že když už tolik nenávidíte Ameriku, neroztrháte v čele s Vladimírem Putinem své dolary, eura, nebo volně konvertibilní českou korunu a nepřevedete svá bankovní konta na čínské jüany, severokorejské wony, kubánská pesa, venezuelské bolívary, nebo na ruské rubly.

Pokud totiž chcete být ve svém odporu proti USA a západu vůbec, alespoň minimálně věrohodní, pak byste rovněž měli prokázat i svoji konzistenci, bez níž dnes prozatím vystupujete, když parazitujete na americké demokracii, která k nám přišla po roce 1989 a prokázat, jak jste protestovali proti tomu, když například sovětští okupanti na Libavé instalovali útočné jaderné zbraně.

Rovněž, i pokud jde o neutralitu a mírumilovnost, kterou se zaklínáte, očekávám, že jste před rokem 1989 veřejně protestovali proti agresivním plánům Varšavského paktu, kdy Československá lidová armáda měla několika sty jadernými údery zahájit útok na západ a během několika dnů překročit Rýn a poté dosáhnout Štrasburku.

Za cenu milionů mrtvých.

Přičemž důvod proč jsme tomu tak měli učinit, jakožto co nám ty tehdejší západní země něco tak strašného dělaly, že jsme proto měli vyhladit jejich obyvatelstvo, také nevím.

V opačném případě vás totiž jinak musím prohlásit za osoby, které mají s naší zemí nikoliv ty nejlepší, ale ty nejhorší úmysly.

A to ať již jsou motivovány ideologicky, nebo hloupostí.

Vyjde to totiž na stejno.

Snad nejlépe vás popisuje Karel Čapek.

Neboť ono pomatení smyslů jehož se vám ráčilo dostat se vyznačuje totožnou slepotou, protože stačí pouze zaměnit slovo komunismus na antiamerikanismus, aby se Čapkovu konstatování dostalo ještě i další pravdy. .

"Nejdivnější a nejnelidštější na komunismu je jeho zvláštní pochmurnost. Čím hůře, tím lépe: porazí-li cyklista hluchou babičku, je to důkaz zpuchřelosti dnešního řádu, strčí-li dělník prst do koleček stroje, nerozmačkají mu jeho prst kolečka, nýbrž měšťáci, a k tomu ještě s krvežíznivou rozkoší. Srdce všech lidí, kteří z těch či oněch osobních příčin nejsou komunisty, jsou zhovadilá a hnusná jako vřed, není dobrého chlupu na celém dnešním řádu - co je, je špatné. Nenávist, neznalost, zásadní nedůvěra, to je psychický svět komunismu - lékařská diagnoza by řekla, že je to patologický negativismus."

Karel Čapek (1890-1938), spisovatel, dramatik, novinář a redaktor LN

Škoda jen, že Americká armáda naší zemí pouze projede.

A to i těmi územími, která mohla osvobodit již na jaře 1945, pokud by jí to nebylo znemožněno tehdejší politickou krátkozrakostí a naivitou.

Tedy od Prahy až po Bruntál.

Ale co není dnes, může být zítra.

Vojáci svobody, američtí vojáci, děkuji vám.

Že jste nedali a nedáváte zahynouti nám i budoucím.

Bůh žehnej Americe!

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | středa 18.3.2015 8:51 | karma článku: 37.33 | přečteno: 4900x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.93 | Přečteno: 726 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9200 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.11 | Přečteno: 743 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jarka Jarvis

Země šusťáků

Zajímalo by mě, co to poslední dobou znečišťuje vzduch, že se pořád chce někdo od někoho odtrhávat: Katalánsko od Španělska, Quebec od Kanady, Skotsko od Británie. Zřejmě nikdy neslyšeli o Svatoplukovi, a jeho prutech.

22.11.2017 v 7:28 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 40 | Diskuse

Helena Vlachová

O dobrých lidech mezi námi

Sdělovací prostředky nás zahlcují především negativními zprávami. Jako by nestačilo, že je venku mlha, prší a rychle se stmívá...

22.11.2017 v 6:02 | Karma článku: 5.10 | Přečteno: 112 | Diskuse

Pokorná Mirka

Zákony profesora Parkinsona platí,

napadá mě často. Naposledy, když jsem slyšela o jednání nově zvolené poslanecké sněmovny. Parkinson bylo skutečné jméno skutečného profesora.

21.11.2017 v 15:19 | Karma článku: 15.59 | Přečteno: 518 |

Milan Šupa

Demaskování pokrytectví charity, přijímání migrantů a ekologie

Žijeme v době maximálního rozkvětu pokrytectví a tento fakt nebude žádnou novinkou pro nikoho, kdo je jenom trochu vnímavý.

21.11.2017 v 15:15 | Karma článku: 28.07 | Přečteno: 1152 | Diskuse

Jana Slaninová

Kruté ženy

Kdo ví, kde to všechno začalo a jak. Jistě vím jen to, že jejich prabába, byla žena od rány a tvrdá jako chlap. Taky paličatá jak stádo beranů.

21.11.2017 v 14:30 | Karma článku: 14.35 | Přečteno: 569 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.