Na ruského kolaboranta na Hradě peníze jsou a na Klokánky ne?

31. 07. 2015 6:15:15
Většinou je období vrcholícího léta nazýváno okurkovou sezónou, tedy obdobím kdy se vlastně nic neděje a média jsou zaplavována zprávami o žralocích a českých učitelkách, případně o kruzích v obilí,

či horoskopy s tím co nás čeká a nemine tak, aby se jejich konzument v klidu u vody převalil na druhý bok a užíval si dál onoho požehnaného letního klidu.

To všechno ale platilo pouze doposud, neboť toto léto nelze nazývat ani rozmarným a tím méně mediálně poklidným až mrtvolným, protože domorodá média zaznamenala fakt toho, že z oblastí Blízkého východu i Severní Afriky utíkají lidé hledající spásu před válkami, které v této oblasti naší modré planety vypukly a zachraňují holý život a důstojnou lidskou existenci v oblasti, která jim je nejblíže jak geograficky tak i kulturně a to u nás v Evropě.

Což je pochopitelně vítanou záminkou pro české fašisty, nacisty i komunisty k tomu, aby v souvislosti s údajným nebezpečím, které nám od těchto lidí hrozí, nabídli lidu opět šťastný zítřek, ostnatý drát, oprátku šibenice a kulku od hlavy, coby osvědčený recept, kterým režimy od Reinharda Heydricha počínaje až po Milouše Jakeše konče, řešily veškeré problémy. Protože jak řekl Josif Džugašvili vulgo Stalin, zmizí-li člověk, zmizí i problém, který s ním byl spojen.

A tak jelikož se bulvární plátky i zdánlivě seriozní média počaly plnit obrázky uprchlíků a internet hoaxy s vylhanými pojednáními o hordách nadržených negrů placených USA hodlajících znesvětit vagíny našich žen a dívek, zachvátil naši společnost pocit toho, že by se jako mělo něco dělat.

I svolal vědec dosud lapající motýly a placený sex romských děvčat tábor lidu a hle, tu se přidal další čůrek potůčku nenávisti s osobami již známými, coby spisující nepřátele Boha a vlasti a za potřásání s oprátkami v rukou a šibenicemi nesenými k zúčtování s těmi, na které se ukáže byl vytvořen nepřítel.

Dlužno podotknout, že oněch „nepřátel“ se u nás vyskytlo jen pomálu a obrázky na nichž jsou zatýkáni evropsky oblečení a několika světovými jazyky hovořícími lidé, počaly vypovídat spíše o tom, že s naší vlastí to je nejspíš poněkud nahnuté, neboť se jí i uprchlík o holý život bojující spíše vyhýbá, čemuž se já vůbec nedivím.

Svoji protiarabskomuslimskou polívčičku si neopomněl přihřát ani Tomio Okamura, ekonomický imigrant, který dle vlastních slov přilétl z rodného Japonska do Česka s několika posledními dolary v kapse, neboť hluboce rasistická japonská společnost umožnila tomuto míšenci pracovat pouze jako popelář či prodavač popcornu a který se z japonské „kultury,“ které okusil v japonském sirotčinci do svých čtrnácti let počurával a do dvaceti koktal, a to může mluvit o štěstí, že se nenarodil o sedmdesát osm let dříve třeba v čínském Nankingu.

Protože tam Japonci bestiálním způsobem a jen z potěšení z krutosti vyvraždili statisíce lidí, přičemž tam japonští důstojníci mezi sebou soutěžili v tom, kdo z nich utne za týden více lidských hlav. A prosím tento pán, nám chce z pozice této „kultury“ dávat kázání o tom jak by co a kde mělo být a nejlépe u nás. A nejenom to, rád by nás i spasil. Prý od těch, kteří usekávají hlavy. O pohřbívání lidí zaživa nemluvě. Že by usekáváním hlav a pohřbíváním zaživa podle japonského vzoru?

Ale nebylo by tohle panoptikum úplné, kdyby se i v hlavě státu nerozležela nějaká ta myšlenka, aby tahle „hora“ neporodila myš naprosto odpudivého prohlášení, které jej veřejně degradovalo na úroveň lůzy a lidské spodiny, které se tak nepochybně hodlal zavděčit a zkypřil si tak půdu pro zasazení semena své příští prezidentské kandidatury.

A tak z Hradu vyšel hlas, že na jakési uprchlíky, po kterých běžnému návštěvníkovi každé nádražní nálevny vůbec nic není, protože taková osoba má svých starostí s tím kde vzít peníze na chlast dost, tak na ně je a na děti z Klokánků (po kterých takovým taky vůbec nic není, ale nemluví se o tom) peníze prý nejsou.

Ještě chybělo přidat pohádku o cikárech a sociálních dávkách, o víčkách a dětech umírajících před branami nemocnic a hodném ďaďovi Putinovi, ale to by Hrad vystřílel všechnu demagogickou munici najednou a je třeba myslet i na zadní kolečka. Ta pravá předvolební dělostřelecká příprava teprve přijde a takový malý průzkum bojem se bude hodit.

Že je takové vyjádření obludné i od posledního vagabunda, který ztratil lidskou důstojnost i soudnost je nasnadě, ovšem v případě hlavy státu jsme na úrovni nikoliv pouze pokleslé na samotné dno, ale na úrovni demagogie, s kterou uchvátil a udržoval moc Adolf Hitler a jeho hnutí národního socialismu.

Ovšem v kontextu toho, že pan prezident ráčil na Hrad u příležitosti státního svátku stejně obsahem odpudivou postavu A. Bartoše, tedy toho pána co spisuje seznamy Židů a osob vůbec určených k řešení, to začíná dávat hluboký smysl.

Neboť jak pan prezident sám, jsou i pánové Okamurobartoškonvičkáři zaměstnanci Kremlu, který by nás opět rád objal, až bychom dech po několik desetiletí popadnout nemohli, protože leitmotivem těchto kremelských mouřenínů je vystoupení z EU i NATO a nějaké momentální a v zásadě dočasné a marginální potíže spojené s uprchlíky před válkou jsou jim ukradené a pouze zástupné. Zástupné v tom, aby dosáhli na moc a mohli se realizovat. Realizovat ve výstavbě šibenic, koncentračních táborů a kremačních pecí.

Proč marginální?

Protože v době války v Jugoslávii naše země přijala asi deset tisíc uprchlíků z Bosny a to především muslimského náboženského vyznáni aniž by si toho do dnešní doby někdo ráčit všiml. I když z nich do dnešní doby u nás žije téměř dva tisíce. Protože onou dobou byl Kreml zaujat příliš sám sebou a prodělaným státním bankrotem, tedy média tehdy nedostala pokyn tohoto faktu náležitě propagandisticky využít.

Proto je nutno všechny „argumenty“ o cizích kulturách považovat za pohádky z tisíce a jedné noci. Už jen proto, že země jako Sýrie, nebo ty severoafrické jsou součástí našeho civilizačního okruhu od dob, kdy jsme tam zbudovali křesťanské státy i hrady, případně byly nikoliv koloniemi, ale součástí evropských zemí jako tomu bylo v případě Alžírska a Francie.

Pokud pominu fakt toho, že v druhé světové válce za naši svobodu v armádě Svobodné Francie bojovalo asi 130 000 severoafrických vojáků především muslimského vyznání, pak existence mnoha spořádaných a bohatých muslimských zemí z podobných a mnoha jiných prezidentských vyhlášení činí alkoholické bláboly a žvásty.

Jestli bychom vůbec měli začít smysluplnou diskusi o tom jak se mít na pozoru před militantním islámem, před kterým do Evropy prchají tisíce lidí, jeho řešení dle mého skromného soudu spočívá ve státní regulaci všech náboženství vůbec a ještě důslednější sekularizaci. Nikoliv ve stavbě vyhlazovacích lágrů pro místní obyvatelstvo.

Rovněž bych se přikláněl i k tomu, že veřejné vyznávání tohoto druhu islámu mající svoji podobu v zahalování žen, včetně jejich obličejů, by mělo být v celé Evropě zakázáno, neboť jej lze po právu považovat za neslučitelné s právy, kterých se u nás ženám dostává.

Přičemž by bylo nebezpečné a hloupé považovat za nepřátele našeho evropského způsobu života pouze islamisty, saláfisty, či wahábisty, ale pochopitelně i komunisty, neonacisty a fašisty. Nejlépe by bylo tyto osoby společně vypakovat z našeho evropského domu pryč. Tam kde si vystaví svoji pochybnou chatrč z lidských kostí a lebek a založí si společný chalífát a oddělí se od světa ostnatým drátem.

Jejich společným nepřítelem je totiž naše nedávno získaná svoboda, demokracie a společnost založená na lidských právech, respektu, toleranci a humanismu.

Protože je zvláštní, že někdo může slyšet na demagogii čtvrté cenové skupiny o Klokáncích a uprchlících, aniž by se otázal - a na ruského kolaboranta na Hradě a jeho Melody Boys se statisícovými platy, nebo na stamiliony na komunisty, kteří u nás zavraždili deset tisíc lidí peníze jsou a na Klokánky ne?

Mějme to prosím na paměti a začněme opět užívat rozumu.

Máme to v názvu svého druhu.

Nenazýváme se Homo zemaniens, ale Homo sapiens.

Dodejme tomuto označení zpět jeho obsah.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 31.7.2015 6:15 | karma článku: 26.57 | přečteno: 2164x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 34.44 | Přečteno: 1323 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 31.63 | Přečteno: 885 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 19.32 | Přečteno: 498 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 14.05 | Přečteno: 534 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 13.00 | Přečteno: 293 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz