Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na ruského kolaboranta na Hradě peníze jsou a na Klokánky ne?

31. 07. 2015 6:15:15
Většinou je období vrcholícího léta nazýváno okurkovou sezónou, tedy obdobím kdy se vlastně nic neděje a média jsou zaplavována zprávami o žralocích a českých učitelkách, případně o kruzích v obilí,

či horoskopy s tím co nás čeká a nemine tak, aby se jejich konzument v klidu u vody převalil na druhý bok a užíval si dál onoho požehnaného letního klidu.

To všechno ale platilo pouze doposud, neboť toto léto nelze nazývat ani rozmarným a tím méně mediálně poklidným až mrtvolným, protože domorodá média zaznamenala fakt toho, že z oblastí Blízkého východu i Severní Afriky utíkají lidé hledající spásu před válkami, které v této oblasti naší modré planety vypukly a zachraňují holý život a důstojnou lidskou existenci v oblasti, která jim je nejblíže jak geograficky tak i kulturně a to u nás v Evropě.

Což je pochopitelně vítanou záminkou pro české fašisty, nacisty i komunisty k tomu, aby v souvislosti s údajným nebezpečím, které nám od těchto lidí hrozí, nabídli lidu opět šťastný zítřek, ostnatý drát, oprátku šibenice a kulku od hlavy, coby osvědčený recept, kterým režimy od Reinharda Heydricha počínaje až po Milouše Jakeše konče, řešily veškeré problémy. Protože jak řekl Josif Džugašvili vulgo Stalin, zmizí-li člověk, zmizí i problém, který s ním byl spojen.

A tak jelikož se bulvární plátky i zdánlivě seriozní média počaly plnit obrázky uprchlíků a internet hoaxy s vylhanými pojednáními o hordách nadržených negrů placených USA hodlajících znesvětit vagíny našich žen a dívek, zachvátil naši společnost pocit toho, že by se jako mělo něco dělat.

I svolal vědec dosud lapající motýly a placený sex romských děvčat tábor lidu a hle, tu se přidal další čůrek potůčku nenávisti s osobami již známými, coby spisující nepřátele Boha a vlasti a za potřásání s oprátkami v rukou a šibenicemi nesenými k zúčtování s těmi, na které se ukáže byl vytvořen nepřítel.

Dlužno podotknout, že oněch „nepřátel“ se u nás vyskytlo jen pomálu a obrázky na nichž jsou zatýkáni evropsky oblečení a několika světovými jazyky hovořícími lidé, počaly vypovídat spíše o tom, že s naší vlastí to je nejspíš poněkud nahnuté, neboť se jí i uprchlík o holý život bojující spíše vyhýbá, čemuž se já vůbec nedivím.

Svoji protiarabskomuslimskou polívčičku si neopomněl přihřát ani Tomio Okamura, ekonomický imigrant, který dle vlastních slov přilétl z rodného Japonska do Česka s několika posledními dolary v kapse, neboť hluboce rasistická japonská společnost umožnila tomuto míšenci pracovat pouze jako popelář či prodavač popcornu a který se z japonské „kultury,“ které okusil v japonském sirotčinci do svých čtrnácti let počurával a do dvaceti koktal, a to může mluvit o štěstí, že se nenarodil o sedmdesát osm let dříve třeba v čínském Nankingu.

Protože tam Japonci bestiálním způsobem a jen z potěšení z krutosti vyvraždili statisíce lidí, přičemž tam japonští důstojníci mezi sebou soutěžili v tom, kdo z nich utne za týden více lidských hlav. A prosím tento pán, nám chce z pozice této „kultury“ dávat kázání o tom jak by co a kde mělo být a nejlépe u nás. A nejenom to, rád by nás i spasil. Prý od těch, kteří usekávají hlavy. O pohřbívání lidí zaživa nemluvě. Že by usekáváním hlav a pohřbíváním zaživa podle japonského vzoru?

Ale nebylo by tohle panoptikum úplné, kdyby se i v hlavě státu nerozležela nějaká ta myšlenka, aby tahle „hora“ neporodila myš naprosto odpudivého prohlášení, které jej veřejně degradovalo na úroveň lůzy a lidské spodiny, které se tak nepochybně hodlal zavděčit a zkypřil si tak půdu pro zasazení semena své příští prezidentské kandidatury.

A tak z Hradu vyšel hlas, že na jakési uprchlíky, po kterých běžnému návštěvníkovi každé nádražní nálevny vůbec nic není, protože taková osoba má svých starostí s tím kde vzít peníze na chlast dost, tak na ně je a na děti z Klokánků (po kterých takovým taky vůbec nic není, ale nemluví se o tom) peníze prý nejsou.

Ještě chybělo přidat pohádku o cikárech a sociálních dávkách, o víčkách a dětech umírajících před branami nemocnic a hodném ďaďovi Putinovi, ale to by Hrad vystřílel všechnu demagogickou munici najednou a je třeba myslet i na zadní kolečka. Ta pravá předvolební dělostřelecká příprava teprve přijde a takový malý průzkum bojem se bude hodit.

Že je takové vyjádření obludné i od posledního vagabunda, který ztratil lidskou důstojnost i soudnost je nasnadě, ovšem v případě hlavy státu jsme na úrovni nikoliv pouze pokleslé na samotné dno, ale na úrovni demagogie, s kterou uchvátil a udržoval moc Adolf Hitler a jeho hnutí národního socialismu.

Ovšem v kontextu toho, že pan prezident ráčil na Hrad u příležitosti státního svátku stejně obsahem odpudivou postavu A. Bartoše, tedy toho pána co spisuje seznamy Židů a osob vůbec určených k řešení, to začíná dávat hluboký smysl.

Neboť jak pan prezident sám, jsou i pánové Okamurobartoškonvičkáři zaměstnanci Kremlu, který by nás opět rád objal, až bychom dech po několik desetiletí popadnout nemohli, protože leitmotivem těchto kremelských mouřenínů je vystoupení z EU i NATO a nějaké momentální a v zásadě dočasné a marginální potíže spojené s uprchlíky před válkou jsou jim ukradené a pouze zástupné. Zástupné v tom, aby dosáhli na moc a mohli se realizovat. Realizovat ve výstavbě šibenic, koncentračních táborů a kremačních pecí.

Proč marginální?

Protože v době války v Jugoslávii naše země přijala asi deset tisíc uprchlíků z Bosny a to především muslimského náboženského vyznáni aniž by si toho do dnešní doby někdo ráčit všiml. I když z nich do dnešní doby u nás žije téměř dva tisíce. Protože onou dobou byl Kreml zaujat příliš sám sebou a prodělaným státním bankrotem, tedy média tehdy nedostala pokyn tohoto faktu náležitě propagandisticky využít.

Proto je nutno všechny „argumenty“ o cizích kulturách považovat za pohádky z tisíce a jedné noci. Už jen proto, že země jako Sýrie, nebo ty severoafrické jsou součástí našeho civilizačního okruhu od dob, kdy jsme tam zbudovali křesťanské státy i hrady, případně byly nikoliv koloniemi, ale součástí evropských zemí jako tomu bylo v případě Alžírska a Francie.

Pokud pominu fakt toho, že v druhé světové válce za naši svobodu v armádě Svobodné Francie bojovalo asi 130 000 severoafrických vojáků především muslimského vyznání, pak existence mnoha spořádaných a bohatých muslimských zemí z podobných a mnoha jiných prezidentských vyhlášení činí alkoholické bláboly a žvásty.

Jestli bychom vůbec měli začít smysluplnou diskusi o tom jak se mít na pozoru před militantním islámem, před kterým do Evropy prchají tisíce lidí, jeho řešení dle mého skromného soudu spočívá ve státní regulaci všech náboženství vůbec a ještě důslednější sekularizaci. Nikoliv ve stavbě vyhlazovacích lágrů pro místní obyvatelstvo.

Rovněž bych se přikláněl i k tomu, že veřejné vyznávání tohoto druhu islámu mající svoji podobu v zahalování žen, včetně jejich obličejů, by mělo být v celé Evropě zakázáno, neboť jej lze po právu považovat za neslučitelné s právy, kterých se u nás ženám dostává.

Přičemž by bylo nebezpečné a hloupé považovat za nepřátele našeho evropského způsobu života pouze islamisty, saláfisty, či wahábisty, ale pochopitelně i komunisty, neonacisty a fašisty. Nejlépe by bylo tyto osoby společně vypakovat z našeho evropského domu pryč. Tam kde si vystaví svoji pochybnou chatrč z lidských kostí a lebek a založí si společný chalífát a oddělí se od světa ostnatým drátem.

Jejich společným nepřítelem je totiž naše nedávno získaná svoboda, demokracie a společnost založená na lidských právech, respektu, toleranci a humanismu.

Protože je zvláštní, že někdo může slyšet na demagogii čtvrté cenové skupiny o Klokáncích a uprchlících, aniž by se otázal - a na ruského kolaboranta na Hradě a jeho Melody Boys se statisícovými platy, nebo na stamiliony na komunisty, kteří u nás zavraždili deset tisíc lidí peníze jsou a na Klokánky ne?

Mějme to prosím na paměti a začněme opět užívat rozumu.

Máme to v názvu svého druhu.

Nenazýváme se Homo zemaniens, ale Homo sapiens.

Dodejme tomuto označení zpět jeho obsah.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 31.7.2015 6:15 | karma článku: 26.57 | přečteno: 2136x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 5 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 6.72 | Přečteno: 111 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 753 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1756 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz