Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Miloš Zeman se odvolal!

8. 10. 2015 6:15:15
Přinášíme jako první závažnou zprávu o abdikaci Miloše Zemana! Zároveň odhalujeme rozsáhlé spiknutí Vatikánu proti naší vlasti! Zůstaňte u rozhlasových přijímačů!

Když před nedávným časem ze zahraničí organizovaná tlupa ztroskotanců a samozvanců vykonala teroristický útok na sídlo hlavy státu a za pomoci hrubého nenásilí vnikla do útrob a na střechu pražského Hradu, sídla to českých králů, ke kterým se nyní právem řadí i Miloš Zeman – díky svému šlechtickému titulu v příjmení – a vyvěsila nad Prahou rudé trenky, začaly padat hlavy.

Přísné vyšetřování, které po tomto bezprecedentním teroristickém aktu nařídil Miloš Zeman, odhalilo celou řadu polevení v bdělosti bezpečnostních orgánů, kdy jinak obezřetným očím Mladých příslušníků Strany práv a občanů Zemanovci, unikly podezřelé postavy vydávající se za kominíky, nechávající na sebe cestou v Nerudovce v ostentativních postojích sahat zahraniční turisty a turistky především.

Ano, jak upadl ten prohnilý svět zahnívajícího kapitalismu, kdy chtíčem posedlé návštěvnice s dolarovými konty, za lascivního pomrkávání na ztepilé slovanské postavy mladých jinochů ve slušivých kominických stejnokrojích, jakoby vypadlých z obrazů mistra Aleše, vyvolávají v těchto chlípné představy, spojené s čištěním průduchů komínů, lidově nazývané protahování.

A tak, po až po pornograficky nechutné předehře sloužící k odvedení pozornosti důvěřivých Slovanů pověřených ochranou Zemanova hradiska se agentům sudetoněmeckého landsmančaftu podařilo proniknout na střechu posvátného Hradu a zhanobit jej.

Jakožto první padla hlava Jaromíra Veleby, který byl v úzkém kruhu nejbližších přátel hlavy státu nejdříve degradován na obyčejného příznivce Miloše Zemana a poté odsouzen k tomu, že o něm nebudou psát ani v Parlamentních listech.

Poté se skutálela hlava velitele Hradní stráže, která cestou kolem Miloše Zemana ještě křikla: „Na zdar!“ jak byla zvyklá dostát svým služebním povinnostem, a o jeho slavnostním kordu bylo rozhodnuto, že bude sloužit k opékání šašliku na družebních večírcích s ruskojazyčnými poradci a bude jím otevíráno Rossijskoje igristoje tamtéž.

Když Miloš Zeman, poté co zatlačil slzu v oku chtěl vydat pokyn k setnutí hlavy nebohého a věrného kancléře Kamila Kuchaře, byla mu v posledním okamžiku zadržena ruka, kterou dával pokyny k exekucím a s pohnutím zvolal s rozrušením v hlase stařičký a bělovlasý vysloužilý prezident Klaus své: „Zadržte! Uchovejte život novopečeného otce a vezměte si můj. A Kláře Lohniské vzkažte, že v termínovaných vkladech s alokovanou sazbou a v akciích rozložených v portfoliu zaměřeném na lihovarnictví a tabákový průmysl je budoucnost. Jsme přece v Čechách!“

Miloš Zeman byl tak dojat šlechetným gestem starého druha, jemuž zbělely vlasy ve službách státu, že si zapálil cigaretu a mezi šluky a vzpomínáním na staré zlaté časy opoziční smlouvy pronesl: “Tak podívejte se. Dost bylo trestání nevinných. Je třeba učinit dva kroky. Tím prvním odvolávám sám sebe z funkce prezidenta, protože přijímám nejvyšší odpovědnost a tím druhým se jmenuji králem, protože je velmi dobře známo, že jsem velmi inteligentní a nějaký pitomý služební zákon mne nezajímá. Za další, paní Klausovou jmenuji doživotně posmrtnou velvyslankyní ve všech zemích světa najednou, protože jen naprostý idiot může pochybovat o tom, že bychom někoho zajímali natolik, že by se po nějakém velvyslanci od nás ptali. Rovněž v souvislosti s uprchlickou krizí nařizuji jakožto vrchní velitel ozbrojených sil vytáhnout polem všemi dvaceti pěti vojáky naší armády a dzbajdrouns, dzbajsmólmilitaryjunít a dzbajhelikoptrs zahájit neprodleně ofenzivu, přičemž o tom kdo je náš nepřítel, rozhodneme po poradě s ostatními nejvyššími ústavními čuniteli. Senk jú.“

Jak se nám podařilo získat i vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Musíte si uvědomit, že pan prezident, poté co mu byl v OSN agresivními americkými imperialistickými kruhy ukraden jeho projev, již nemohl déle nečinně přihlížet tomu, že Česká televize nevysílala jeho vystoupení na půdě OSN živě. To svědčí o lokajském postoji, který Česká televize zastává pro ty nejreakčnější zájmy Vatikánu. O tom, že nitky rozsáhlého spiknutí vedou právě do této nejmilitarističtější země na světě, svědčí právě zákeřnost s níž je právě z Vatikánu voláno po míru. Rovněž pan král rozhodl o postavení kominíků mimo zákon, zvláště poté, co bylo kontrarozvědkou zjištěno, že právě jeden takový zločinec vycházel po několikahodinovém čištění průduchů z jejich prezidentské vily ač bylo léto a jejich vilka nemá komín. Rovněž bylo toto reakční řemeslo zrušeno i pokud o jeho výuku jde a policejně zajištění učni, byli dodáni k náležité převýchově na eunuchy, aby bylo zajištěno, že toto tmářství bude jednou provždy vytrženo ze země i s kořeny.„

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme i nadále informovat jako první.

Za deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 8.10.2015 6:15 | karma článku: 20.40 | přečteno: 1239x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 8.13 | Přečteno: 144 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 759 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1761 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz