Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Miloš Zeman se odvolal!

8. 10. 2015 6:15:15
Přinášíme jako první závažnou zprávu o abdikaci Miloše Zemana! Zároveň odhalujeme rozsáhlé spiknutí Vatikánu proti naší vlasti! Zůstaňte u rozhlasových přijímačů!

Když před nedávným časem ze zahraničí organizovaná tlupa ztroskotanců a samozvanců vykonala teroristický útok na sídlo hlavy státu a za pomoci hrubého nenásilí vnikla do útrob a na střechu pražského Hradu, sídla to českých králů, ke kterým se nyní právem řadí i Miloš Zeman – díky svému šlechtickému titulu v příjmení – a vyvěsila nad Prahou rudé trenky, začaly padat hlavy.

Přísné vyšetřování, které po tomto bezprecedentním teroristickém aktu nařídil Miloš Zeman, odhalilo celou řadu polevení v bdělosti bezpečnostních orgánů, kdy jinak obezřetným očím Mladých příslušníků Strany práv a občanů Zemanovci, unikly podezřelé postavy vydávající se za kominíky, nechávající na sebe cestou v Nerudovce v ostentativních postojích sahat zahraniční turisty a turistky především.

Ano, jak upadl ten prohnilý svět zahnívajícího kapitalismu, kdy chtíčem posedlé návštěvnice s dolarovými konty, za lascivního pomrkávání na ztepilé slovanské postavy mladých jinochů ve slušivých kominických stejnokrojích, jakoby vypadlých z obrazů mistra Aleše, vyvolávají v těchto chlípné představy, spojené s čištěním průduchů komínů, lidově nazývané protahování.

A tak, po až po pornograficky nechutné předehře sloužící k odvedení pozornosti důvěřivých Slovanů pověřených ochranou Zemanova hradiska se agentům sudetoněmeckého landsmančaftu podařilo proniknout na střechu posvátného Hradu a zhanobit jej.

Jakožto první padla hlava Jaromíra Veleby, který byl v úzkém kruhu nejbližších přátel hlavy státu nejdříve degradován na obyčejného příznivce Miloše Zemana a poté odsouzen k tomu, že o něm nebudou psát ani v Parlamentních listech.

Poté se skutálela hlava velitele Hradní stráže, která cestou kolem Miloše Zemana ještě křikla: „Na zdar!“ jak byla zvyklá dostát svým služebním povinnostem, a o jeho slavnostním kordu bylo rozhodnuto, že bude sloužit k opékání šašliku na družebních večírcích s ruskojazyčnými poradci a bude jím otevíráno Rossijskoje igristoje tamtéž.

Když Miloš Zeman, poté co zatlačil slzu v oku chtěl vydat pokyn k setnutí hlavy nebohého a věrného kancléře Kamila Kuchaře, byla mu v posledním okamžiku zadržena ruka, kterou dával pokyny k exekucím a s pohnutím zvolal s rozrušením v hlase stařičký a bělovlasý vysloužilý prezident Klaus své: „Zadržte! Uchovejte život novopečeného otce a vezměte si můj. A Kláře Lohniské vzkažte, že v termínovaných vkladech s alokovanou sazbou a v akciích rozložených v portfoliu zaměřeném na lihovarnictví a tabákový průmysl je budoucnost. Jsme přece v Čechách!“

Miloš Zeman byl tak dojat šlechetným gestem starého druha, jemuž zbělely vlasy ve službách státu, že si zapálil cigaretu a mezi šluky a vzpomínáním na staré zlaté časy opoziční smlouvy pronesl: “Tak podívejte se. Dost bylo trestání nevinných. Je třeba učinit dva kroky. Tím prvním odvolávám sám sebe z funkce prezidenta, protože přijímám nejvyšší odpovědnost a tím druhým se jmenuji králem, protože je velmi dobře známo, že jsem velmi inteligentní a nějaký pitomý služební zákon mne nezajímá. Za další, paní Klausovou jmenuji doživotně posmrtnou velvyslankyní ve všech zemích světa najednou, protože jen naprostý idiot může pochybovat o tom, že bychom někoho zajímali natolik, že by se po nějakém velvyslanci od nás ptali. Rovněž v souvislosti s uprchlickou krizí nařizuji jakožto vrchní velitel ozbrojených sil vytáhnout polem všemi dvaceti pěti vojáky naší armády a dzbajdrouns, dzbajsmólmilitaryjunít a dzbajhelikoptrs zahájit neprodleně ofenzivu, přičemž o tom kdo je náš nepřítel, rozhodneme po poradě s ostatními nejvyššími ústavními čuniteli. Senk jú.“

Jak se nám podařilo získat i vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Musíte si uvědomit, že pan prezident, poté co mu byl v OSN agresivními americkými imperialistickými kruhy ukraden jeho projev, již nemohl déle nečinně přihlížet tomu, že Česká televize nevysílala jeho vystoupení na půdě OSN živě. To svědčí o lokajském postoji, který Česká televize zastává pro ty nejreakčnější zájmy Vatikánu. O tom, že nitky rozsáhlého spiknutí vedou právě do této nejmilitarističtější země na světě, svědčí právě zákeřnost s níž je právě z Vatikánu voláno po míru. Rovněž pan král rozhodl o postavení kominíků mimo zákon, zvláště poté, co bylo kontrarozvědkou zjištěno, že právě jeden takový zločinec vycházel po několikahodinovém čištění průduchů z jejich prezidentské vily ač bylo léto a jejich vilka nemá komín. Rovněž bylo toto reakční řemeslo zrušeno i pokud o jeho výuku jde a policejně zajištění učni, byli dodáni k náležité převýchově na eunuchy, aby bylo zajištěno, že toto tmářství bude jednou provždy vytrženo ze země i s kořeny.„

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme i nadále informovat jako první.

Za deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 8.10.2015 6:15 | karma článku: 20.40 | přečteno: 1235x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 8.13 | Přečteno: 195 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 7.27 | Přečteno: 174 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 631 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 656 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 285 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.