Šok! Víme první! Miloš Zeman se odvolal!

8. 10. 2015 6:15:15
Přinášíme jako první závažnou zprávu o abdikaci Miloše Zemana! Zároveň odhalujeme rozsáhlé spiknutí Vatikánu proti naší vlasti! Zůstaňte u rozhlasových přijímačů!

Když před nedávným časem ze zahraničí organizovaná tlupa ztroskotanců a samozvanců vykonala teroristický útok na sídlo hlavy státu a za pomoci hrubého nenásilí vnikla do útrob a na střechu pražského Hradu, sídla to českých králů, ke kterým se nyní právem řadí i Miloš Zeman – díky svému šlechtickému titulu v příjmení – a vyvěsila nad Prahou rudé trenky, začaly padat hlavy.

Přísné vyšetřování, které po tomto bezprecedentním teroristickém aktu nařídil Miloš Zeman, odhalilo celou řadu polevení v bdělosti bezpečnostních orgánů, kdy jinak obezřetným očím Mladých příslušníků Strany práv a občanů Zemanovci, unikly podezřelé postavy vydávající se za kominíky, nechávající na sebe cestou v Nerudovce v ostentativních postojích sahat zahraniční turisty a turistky především.

Ano, jak upadl ten prohnilý svět zahnívajícího kapitalismu, kdy chtíčem posedlé návštěvnice s dolarovými konty, za lascivního pomrkávání na ztepilé slovanské postavy mladých jinochů ve slušivých kominických stejnokrojích, jakoby vypadlých z obrazů mistra Aleše, vyvolávají v těchto chlípné představy, spojené s čištěním průduchů komínů, lidově nazývané protahování.

A tak, po až po pornograficky nechutné předehře sloužící k odvedení pozornosti důvěřivých Slovanů pověřených ochranou Zemanova hradiska se agentům sudetoněmeckého landsmančaftu podařilo proniknout na střechu posvátného Hradu a zhanobit jej.

Jakožto první padla hlava Jaromíra Veleby, který byl v úzkém kruhu nejbližších přátel hlavy státu nejdříve degradován na obyčejného příznivce Miloše Zemana a poté odsouzen k tomu, že o něm nebudou psát ani v Parlamentních listech.

Poté se skutálela hlava velitele Hradní stráže, která cestou kolem Miloše Zemana ještě křikla: „Na zdar!“ jak byla zvyklá dostát svým služebním povinnostem, a o jeho slavnostním kordu bylo rozhodnuto, že bude sloužit k opékání šašliku na družebních večírcích s ruskojazyčnými poradci a bude jím otevíráno Rossijskoje igristoje tamtéž.

Když Miloš Zeman, poté co zatlačil slzu v oku chtěl vydat pokyn k setnutí hlavy nebohého a věrného kancléře Kamila Kuchaře, byla mu v posledním okamžiku zadržena ruka, kterou dával pokyny k exekucím a s pohnutím zvolal s rozrušením v hlase stařičký a bělovlasý vysloužilý prezident Klaus své: „Zadržte! Uchovejte život novopečeného otce a vezměte si můj. A Kláře Lohniské vzkažte, že v termínovaných vkladech s alokovanou sazbou a v akciích rozložených v portfoliu zaměřeném na lihovarnictví a tabákový průmysl je budoucnost. Jsme přece v Čechách!“

Miloš Zeman byl tak dojat šlechetným gestem starého druha, jemuž zbělely vlasy ve službách státu, že si zapálil cigaretu a mezi šluky a vzpomínáním na staré zlaté časy opoziční smlouvy pronesl: “Tak podívejte se. Dost bylo trestání nevinných. Je třeba učinit dva kroky. Tím prvním odvolávám sám sebe z funkce prezidenta, protože přijímám nejvyšší odpovědnost a tím druhým se jmenuji králem, protože je velmi dobře známo, že jsem velmi inteligentní a nějaký pitomý služební zákon mne nezajímá. Za další, paní Klausovou jmenuji doživotně posmrtnou velvyslankyní ve všech zemích světa najednou, protože jen naprostý idiot může pochybovat o tom, že bychom někoho zajímali natolik, že by se po nějakém velvyslanci od nás ptali. Rovněž v souvislosti s uprchlickou krizí nařizuji jakožto vrchní velitel ozbrojených sil vytáhnout polem všemi dvaceti pěti vojáky naší armády a dzbajdrouns, dzbajsmólmilitaryjunít a dzbajhelikoptrs zahájit neprodleně ofenzivu, přičemž o tom kdo je náš nepřítel, rozhodneme po poradě s ostatními nejvyššími ústavními čuniteli. Senk jú.“

Jak se nám podařilo získat i vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Musíte si uvědomit, že pan prezident, poté co mu byl v OSN agresivními americkými imperialistickými kruhy ukraden jeho projev, již nemohl déle nečinně přihlížet tomu, že Česká televize nevysílala jeho vystoupení na půdě OSN živě. To svědčí o lokajském postoji, který Česká televize zastává pro ty nejreakčnější zájmy Vatikánu. O tom, že nitky rozsáhlého spiknutí vedou právě do této nejmilitarističtější země na světě, svědčí právě zákeřnost s níž je právě z Vatikánu voláno po míru. Rovněž pan král rozhodl o postavení kominíků mimo zákon, zvláště poté, co bylo kontrarozvědkou zjištěno, že právě jeden takový zločinec vycházel po několikahodinovém čištění průduchů z jejich prezidentské vily ač bylo léto a jejich vilka nemá komín. Rovněž bylo toto reakční řemeslo zrušeno i pokud o jeho výuku jde a policejně zajištění učni, byli dodáni k náležité převýchově na eunuchy, aby bylo zajištěno, že toto tmářství bude jednou provždy vytrženo ze země i s kořeny.„

O dalším vývoji celé kauzy vás budeme i nadále informovat jako první.

Za deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 8.10.2015 6:15 | karma článku: 20.40 | přečteno: 1244x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 32.85 | Přečteno: 1131 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 30.78 | Přečteno: 814 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 18.67 | Přečteno: 448 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 13.11 | Přečteno: 514 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 12.65 | Přečteno: 287 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz