Bojujme s islámem jako Izrael!

23. 10. 2015 6:15:15
"Neprobíhá válka mezi islámem a judaismem, nebo islámem a křesťanstvím. Probíhá válka uvnitř islámu. Je to náboženská válka mezi muslimy samotnými, samozřejmě propojená s řadou dalších zájmů." Rauven Rivlin, Izraelský prezident

Když včera přijel do České republiky na návštěvu izraelský prezident Rauven Rvivlin, bylo velmi zajímavé sledovat tiskovou konferenci, které byl přítomen Miloš Zeman, neboť se mu dostalo zasloužené sprchy.

Jak mu byl tlumočen projev izraelského prezidenta, včetně odpovědí na jeho otázky, které mu pokládali novináři, bylo zřejmé, že na Miloše Zemana, který se obyčejně zjevně zmůže pouze na tlačenkové komentáře z řeznictví, jdou mrákoty.

Chvílemi se tvářil jako Mistr Bean, poté přešel na Brouka Pytlíka, aby zaujal výrazem křesťanského mučedníka, kterého pohané trýzní zvláště mučivým způsobem.

Ano, bylo možno vidět inteligentního, plynně anglicky hovořícího představitele vyspělého, demokratického státu Izrael, který si jeho obyvatelé doslova vydupali z ničeho a z pouště a ubránili vůči všem intervencím, které proti nim arabský svět, podporovaný sovětským režimem v Moskvě vedl.

A na straně druhé stál viditelně neduživý muž, jehož intelekt, dle toho co z něj při společné tiskovce na Hradě vylezlo, stačí sotva tak na polemiky o vině Petra Kramného, či Jiřího Kajínka v Blesku, spolu s papouškováním těch největších hloupostí jak o islámu, tak o momentální humanitární katastrofě v Sýrii.

Namísto toho, aby Miloš Zeman označil komunistickou Čínu a fašistický režim Vladimíra Putina za skutečné spoluviníky této hrůzné tragédie, neboť právě tyto dvě země svými dvěma vety znemožnily získat mezinárodním silám mandát OSN, vstoupit vojensky do tehdejší Sýrie, jejíž prezident Asad počal vyvražďovat své obyvatele zbraněmi hromadného ničení a celý konflikt ukončit.

Když ne v zárodku, tak ve stádiu, kdy bylo ještě možno zachránit mnoho životů a majetku, přičemž prezident České republiky nazývá zubožené oběti na útěku před tímto společným Asadovsko-čínsko-ruským zabíjením lidí, dobře živenými muži s iPhony, a kteří jsou dle jeho soudu vojáky islámského státu. Což je totéž, jakoby by například tehdejší Československý prezident po převzetí moci nacisty, nazýval židovské uprchlíky z nacistického Německa za příslušníky SS a Gestapa.

Že tomu komunistická Čína a fašistické Rusko učinily z toho důvodu, aby u moci zůstal právě Asadův režim je nasnadě. Jen tak může mít Rusko ve Středozemním moři námořní základnu v syrské Latakii, protože Krym, i když jeho okupace byla Putinovým režimem hlasitě oslavována, je ze strategického hlediska k ničemu. Výjezd z Černého moře totiž uzavírá Bosporská úžina, která je prostřednictvím Turecka pevně v rukách NATO.

Ale všechno zlé je Moskvě vždy k něčemu dobré. A tak současnou vojenskou intervencí v Sýrii, kterou vede spolu se synonymem islámského terorismu, tedy s Islámskou republikou Írán a teroristickou organizací Hizbolláh (mající na svědomí mnoho vražd na izraelských občanech) tak vede vlastně války dvě. Jednu za Asada a druhou proti Evropě, do níž počali proudit lidé, kteří se ocitli mezi mlýnskými koly tohoto konfliktu.

Přičemž to všechno za cenu jedné bomby a jedné kulometné dávky, kdy vzhledem k pochybným spojencům Vladimíra Putina, můžou o boji proti islámskému terorismu hovořit leda tak ruská média a ruský Miloš Zeman. Neboť o motivu války první jsem již napsal a pokud jde o motiv války druhé, protievropské, stačí pohlédnout na to, jak rozvrací a štve veřejná mínění především v zemích bývalého komunistického bloku, protože pozorný člověk nemůže přehlédnout fakt toho, že za halasnými hesly „proti islámu,“ je ukryt hlavní cíl této kampaně, kterou je vystoupení těchto zemí z EU a NATO.

Ostatně jak taky očekávat jakýsi boj proti islámu ze strany Ruska, když to je jediná evropská země na jejímž území je provozována šaría, zároveň s nejvyšším, asi třicetiprocentním podílem muslimů na obyvatelstvu a jejíž prezident nedávno v Moskvě otevřel obrovskou mešitu.

A tak jsem velmi rád, že pan izraelský prezident přijel a dokonale tak svými slovy obnažil jak obsahovou, tak argumentační ubohost, s níž se prezentuje Miloš Zeman, až člověk někdy uvažuje zda se jedná o textaře skupiny Orlík, nebo opravdu o prezidenta České republiky, a to až tak, že se stal předmětem zájmu a zasloužené kritiky ze strany OSN za jeho přístup k lidem prchajícími před válkou.

Jak tedy vést válku proti válce motivované zločineckou ideologií ptáte se?

Nijak.

Jediná možnost jak ji vyhrát, je usilovat o mír, byť někdy i bojem, a pečovat o něj.

Ať v Iráku, Afghánistánu, nebo v Sýrii.

O Ukrajině nemluvě.

Zároveň s podporou vzdělávání, jehož se extremisté, diktátoři, lháři a demagogové bojí nejvíce.

Neboť jestli je nevzdělanost, tmářství a víra v bludy islamistu či komunismu některým společnostem vlastní, tu naši s tradiční masovou podporou masovým komunistickým vrahům nevyjímaje, pak vědění je jedinou skutečnou zbraní proti nim.

Myslím, že kdyby inspiraci ke svým komentářům Miloš Zeman přestal čerpat z neonacistické žumpy, ale naopak počal naslouchat izraelskému prezidentovi, byl by to první krok k tomu, aby se z prokremelského Juliuse Streichera surfujícího na vlně těch nejnižších lidských pudů, stal někým, kdo rozumovým a lidským přístupem k uprchlíkům před válkou, naváže na tradice T.G. Masaryka vzdorujícího antisemitismu a hilsneriádě a alespoň trochu, trošičku se přiblíží Václavu Havlovi, který nás přivedl do společenství západní civilizace.

Každý se může změnit a opustit své zlé a nenávistné myšlenky nemající oporu v pravdě, ale pouze v rasistické, antisemitské, islamistické, komunistické, nacionalistické, nebo nacistické ideologii.

I Miloš Zeman.

K tomu nám dopomáhej Bůh.

Jinak jsme ztraceni...

Shalom Israel

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 23.10.2015 6:15 | karma článku: 21.81 | přečteno: 1135x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 32.73 | Přečteno: 1089 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 30.45 | Přečteno: 801 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 18.46 | Přečteno: 440 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 13.11 | Přečteno: 510 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 12.65 | Přečteno: 284 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz