Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Kardinál Duka vymítal ďábla z Miloše Zemana!

23. 11. 2015 6:15:15
Jak bylo z prezidentské kanceláře v pátek 20. listopadu Anno Domini 2015 oznámeno, měla se konat slavnostní bohoslužba za prezidenta a vlast.

Jak se ale jakožto jedinému deníku Tlesk podařilo zjistit, za zdmi kostela v Lejnech se toho odehrálo mnohem víc. Deník Tlesk je tak jediným médiem, kterému se podařilo rozhrnout tajemno kolem celého obřadu a seznámit s oním mystériem i své čtenáře. Ale nyní již předejme slovo samotnému monsiňorovi Dukovi a sledujme jeho průběh.

„Soudruzi věřící, sešli jsme se dnes v kapli prezidentského zámku v Lejnech, abychom se nejen společně pomodlili, ale abychom této vzácné chvíle využili k obřadu, k němuž bylo pražské arcibiskupství vyzváno kanceláří prezidenta republiky a abychom tak zbavili naši zem nečistých sil pod heslem: Ekumenismem k jasným zítřkům, za šťastný život všech.

Jak je již ze samotného slova ekumenismus patrno, pak vzácná ideová blízkost se přímo nabízí. Vždyť sám Ježíš byl prvním komunistou, když hovořil o tom, aby každý rozdal svůj majetek a nechal se vyvést z ďábelských osidel mamonu a svěřil by tak jeho správu do rukou povolaných a osvícených, které mnohem lépe studiem starozákonních textů již vědí jak s ním nakládat, aniž by to bylo proti desateru i duši majitelově.

A tak vedeni společným zájmem o zbavení utrpení spojených se statky pozemskými, dohodli jsme se o převodu mnoha nemovitostí jejich vyjmutím z gesce pražského Hradu a následným převedením na církev, kterou zde zastupuji.

Dáme tak zároveň i jasnou odpověď Vatikánu, že náš lid se nedá zastrašit jejich tolik halasně vyhlašovaným humanismem a říká jasné ne všem snahám o falešné pojetí evangelia, kterým se tento kněžský stát po staletí zaštiťuje.

Rovněž jak mne při přátelské debatě na všelidovém koncilu proti konzumnímu způsobu života v Soči ubezpečil Vladimír Remek ani on z okének sovětské rakety žádného Boha neviděl a tak je možno jakési báchorky jak o něm, tak o andělíčcích a jiné havěti možno považovat za tmářství.

Nicméně, v poslední době je možno v naší vlasti pozorovat, že se něco děje. Miroslav Sládek vstal z mrtvých a i jiní zlí duchové hrozí převzít vládu nad majetky našimi a tak s pomocí pokrokových sil nyní vykonáme exorcismus“, dokončil úvod abbé Duka a nadechl se, rozpřáhl ruce a spustil.

"Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Nunquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas,“ pronesl kardinál Duka obřadně a s přítomným Milošem Zemanem se začaly dít podivné věci.

Výraz jeho obličeje počal se měnit a z jeho úst drala se ven slova, která se našemu redaktorovi převlečenému za ministranta podařilo zachytit na diktafon:

Slova ta zjeví se po kliknutí na odkaz níže a po jeho materializaci na čtvereček vyvedený ve svaté barvě fialové, aby bylo zřejmé, jaký zápas byl veden v kapli lejnské s démony:

http://miloshovori.cz/

Ale kardinál nedaje se zastrašit pokračoval zmužile dál: „Ve jménu našeho pána Miloše Zemana, ti teď přikazuji: Řekni mi své jméno, démone!“

A ústa podrobeného vymítání se zkřivila, aby vydala jméno zlořečeného, který jej tak dlouho ovládá a nutká jej být sprostý, kouřit v hotelu Radisson Blu a prodat Krtečka do Číny: „Putin, Putin, to on je ve mně a našeptává mi co mám dělat. Já jsem jinak hrozně hodnej. Ano a taky jsem již zcela pln pokory a jen naprostý idiot by se mohl domnívat o opaku,“ svíjel se postižený na zemi.

Kardinál poklekl na kolena a sepjal ruce v úpěnlivé prosbě k nebesům a pokračoval dál v rituálu: „Jménem Ústředního výboru strany práv občanů s gardovým názvem Zemanovci vás přítomní démoni vyzývám, vyjděte z těl ven!“ Když v tom zhasly hromničky i elektrické osvětlení, kaple se zakymácela a ozvaly se zvuky hromu a kaplí se proháněly blesky, jak byl veden zápas mezi dobrem a zlem.

Když se zdálo, že lejnskou kapli pohltilo samo peklo otevřela se vrata a ven vyběhlo stádo vepřů.

Zde záznam vymítání doručený naší redakci neznámým kolemjdoucím, který nalezl diktafon končí. Pouze si jen dovolíme ocitovat v plné výši telegram, který nám byl zaslán naším redaktorem z lejnské pošty: Louňovický probošt odnesen čertem stop. Kaple hoří stop. Stádo vepřů vyběhlých ven chytá Hradní stráž, aby se neutopilo stop. Pravdivost Kristových zázraků potvrzena stop. Pokračuji ve stopách případu stop.

Jak se nám ještě podařilo získat vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta Jurije Pasáčka, uvádíme jej na závěr článku: „Momentální proměna pana prezidenta, stejně jako jeho nejbližších spolupracovníků ve vepře, nemůže průměrného občana naší vlasti nijak překvapit. Český občan je na svině ve vládě zvyklý a tento stav pana prezidenta, jakožto i jeho spolupracovníků chápe jako daň danou místním zvyklostem a chápe ji pouze jako završení jejich přirozeného profesního vývoje. Na výkon jeho funkce to nebude mít sebemenší vliv a mnoho spoluobčanů si ničeho ani nevšimne. A pokud jde o mezinárodní politiku? Snad jen přívrženec islámu by se nyní opovážil o panu prezidentovi říci, že je nečistý.“

O dalších událostech ohledně exorcismu v Lejnech vás bude náš deník i nadále jako jediný informovat jako první.

Za deník Tlesk

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 23.11.2015 6:15 | karma článku: 17.70 | přečteno: 742x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 7.29 | Přečteno: 195 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 174 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 624 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 646 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 283 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.