Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Kardinál Duka vymítal ďábla z Miloše Zemana!

23. 11. 2015 6:15:15
Jak bylo z prezidentské kanceláře v pátek 20. listopadu Anno Domini 2015 oznámeno, měla se konat slavnostní bohoslužba za prezidenta a vlast.

Jak se ale jakožto jedinému deníku Tlesk podařilo zjistit, za zdmi kostela v Lejnech se toho odehrálo mnohem víc. Deník Tlesk je tak jediným médiem, kterému se podařilo rozhrnout tajemno kolem celého obřadu a seznámit s oním mystériem i své čtenáře. Ale nyní již předejme slovo samotnému monsiňorovi Dukovi a sledujme jeho průběh.

„Soudruzi věřící, sešli jsme se dnes v kapli prezidentského zámku v Lejnech, abychom se nejen společně pomodlili, ale abychom této vzácné chvíle využili k obřadu, k němuž bylo pražské arcibiskupství vyzváno kanceláří prezidenta republiky a abychom tak zbavili naši zem nečistých sil pod heslem: Ekumenismem k jasným zítřkům, za šťastný život všech.

Jak je již ze samotného slova ekumenismus patrno, pak vzácná ideová blízkost se přímo nabízí. Vždyť sám Ježíš byl prvním komunistou, když hovořil o tom, aby každý rozdal svůj majetek a nechal se vyvést z ďábelských osidel mamonu a svěřil by tak jeho správu do rukou povolaných a osvícených, které mnohem lépe studiem starozákonních textů již vědí jak s ním nakládat, aniž by to bylo proti desateru i duši majitelově.

A tak vedeni společným zájmem o zbavení utrpení spojených se statky pozemskými, dohodli jsme se o převodu mnoha nemovitostí jejich vyjmutím z gesce pražského Hradu a následným převedením na církev, kterou zde zastupuji.

Dáme tak zároveň i jasnou odpověď Vatikánu, že náš lid se nedá zastrašit jejich tolik halasně vyhlašovaným humanismem a říká jasné ne všem snahám o falešné pojetí evangelia, kterým se tento kněžský stát po staletí zaštiťuje.

Rovněž jak mne při přátelské debatě na všelidovém koncilu proti konzumnímu způsobu života v Soči ubezpečil Vladimír Remek ani on z okének sovětské rakety žádného Boha neviděl a tak je možno jakési báchorky jak o něm, tak o andělíčcích a jiné havěti možno považovat za tmářství.

Nicméně, v poslední době je možno v naší vlasti pozorovat, že se něco děje. Miroslav Sládek vstal z mrtvých a i jiní zlí duchové hrozí převzít vládu nad majetky našimi a tak s pomocí pokrokových sil nyní vykonáme exorcismus“, dokončil úvod abbé Duka a nadechl se, rozpřáhl ruce a spustil.

"Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Nunquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas,“ pronesl kardinál Duka obřadně a s přítomným Milošem Zemanem se začaly dít podivné věci.

Výraz jeho obličeje počal se měnit a z jeho úst drala se ven slova, která se našemu redaktorovi převlečenému za ministranta podařilo zachytit na diktafon:

Slova ta zjeví se po kliknutí na odkaz níže a po jeho materializaci na čtvereček vyvedený ve svaté barvě fialové, aby bylo zřejmé, jaký zápas byl veden v kapli lejnské s démony:

http://miloshovori.cz/

Ale kardinál nedaje se zastrašit pokračoval zmužile dál: „Ve jménu našeho pána Miloše Zemana, ti teď přikazuji: Řekni mi své jméno, démone!“

A ústa podrobeného vymítání se zkřivila, aby vydala jméno zlořečeného, který jej tak dlouho ovládá a nutká jej být sprostý, kouřit v hotelu Radisson Blu a prodat Krtečka do Číny: „Putin, Putin, to on je ve mně a našeptává mi co mám dělat. Já jsem jinak hrozně hodnej. Ano a taky jsem již zcela pln pokory a jen naprostý idiot by se mohl domnívat o opaku,“ svíjel se postižený na zemi.

Kardinál poklekl na kolena a sepjal ruce v úpěnlivé prosbě k nebesům a pokračoval dál v rituálu: „Jménem Ústředního výboru strany práv občanů s gardovým názvem Zemanovci vás přítomní démoni vyzývám, vyjděte z těl ven!“ Když v tom zhasly hromničky i elektrické osvětlení, kaple se zakymácela a ozvaly se zvuky hromu a kaplí se proháněly blesky, jak byl veden zápas mezi dobrem a zlem.

Když se zdálo, že lejnskou kapli pohltilo samo peklo otevřela se vrata a ven vyběhlo stádo vepřů.

Zde záznam vymítání doručený naší redakci neznámým kolemjdoucím, který nalezl diktafon končí. Pouze si jen dovolíme ocitovat v plné výši telegram, který nám byl zaslán naším redaktorem z lejnské pošty: Louňovický probošt odnesen čertem stop. Kaple hoří stop. Stádo vepřů vyběhlých ven chytá Hradní stráž, aby se neutopilo stop. Pravdivost Kristových zázraků potvrzena stop. Pokračuji ve stopách případu stop.

Jak se nám ještě podařilo získat vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta Jurije Pasáčka, uvádíme jej na závěr článku: „Momentální proměna pana prezidenta, stejně jako jeho nejbližších spolupracovníků ve vepře, nemůže průměrného občana naší vlasti nijak překvapit. Český občan je na svině ve vládě zvyklý a tento stav pana prezidenta, jakožto i jeho spolupracovníků chápe jako daň danou místním zvyklostem a chápe ji pouze jako završení jejich přirozeného profesního vývoje. Na výkon jeho funkce to nebude mít sebemenší vliv a mnoho spoluobčanů si ničeho ani nevšimne. A pokud jde o mezinárodní politiku? Snad jen přívrženec islámu by se nyní opovážil o panu prezidentovi říci, že je nečistý.“

O dalších událostech ohledně exorcismu v Lejnech vás bude náš deník i nadále jako jediný informovat jako první.

Za deník Tlesk

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 23.11.2015 6:15 | karma článku: 17.70 | přečteno: 748x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 5.65 | Přečteno: 86 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 749 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1754 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz