Šok! Víme první! Kardinál Duka vymítal ďábla z Miloše Zemana!

23. 11. 2015 6:15:15
Jak bylo z prezidentské kanceláře v pátek 20. listopadu Anno Domini 2015 oznámeno, měla se konat slavnostní bohoslužba za prezidenta a vlast.

Jak se ale jakožto jedinému deníku Tlesk podařilo zjistit, za zdmi kostela v Lejnech se toho odehrálo mnohem víc. Deník Tlesk je tak jediným médiem, kterému se podařilo rozhrnout tajemno kolem celého obřadu a seznámit s oním mystériem i své čtenáře. Ale nyní již předejme slovo samotnému monsiňorovi Dukovi a sledujme jeho průběh.

„Soudruzi věřící, sešli jsme se dnes v kapli prezidentského zámku v Lejnech, abychom se nejen společně pomodlili, ale abychom této vzácné chvíle využili k obřadu, k němuž bylo pražské arcibiskupství vyzváno kanceláří prezidenta republiky a abychom tak zbavili naši zem nečistých sil pod heslem: Ekumenismem k jasným zítřkům, za šťastný život všech.

Jak je již ze samotného slova ekumenismus patrno, pak vzácná ideová blízkost se přímo nabízí. Vždyť sám Ježíš byl prvním komunistou, když hovořil o tom, aby každý rozdal svůj majetek a nechal se vyvést z ďábelských osidel mamonu a svěřil by tak jeho správu do rukou povolaných a osvícených, které mnohem lépe studiem starozákonních textů již vědí jak s ním nakládat, aniž by to bylo proti desateru i duši majitelově.

A tak vedeni společným zájmem o zbavení utrpení spojených se statky pozemskými, dohodli jsme se o převodu mnoha nemovitostí jejich vyjmutím z gesce pražského Hradu a následným převedením na církev, kterou zde zastupuji.

Dáme tak zároveň i jasnou odpověď Vatikánu, že náš lid se nedá zastrašit jejich tolik halasně vyhlašovaným humanismem a říká jasné ne všem snahám o falešné pojetí evangelia, kterým se tento kněžský stát po staletí zaštiťuje.

Rovněž jak mne při přátelské debatě na všelidovém koncilu proti konzumnímu způsobu života v Soči ubezpečil Vladimír Remek ani on z okének sovětské rakety žádného Boha neviděl a tak je možno jakési báchorky jak o něm, tak o andělíčcích a jiné havěti možno považovat za tmářství.

Nicméně, v poslední době je možno v naší vlasti pozorovat, že se něco děje. Miroslav Sládek vstal z mrtvých a i jiní zlí duchové hrozí převzít vládu nad majetky našimi a tak s pomocí pokrokových sil nyní vykonáme exorcismus“, dokončil úvod abbé Duka a nadechl se, rozpřáhl ruce a spustil.

"Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Nunquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas,“ pronesl kardinál Duka obřadně a s přítomným Milošem Zemanem se začaly dít podivné věci.

Výraz jeho obličeje počal se měnit a z jeho úst drala se ven slova, která se našemu redaktorovi převlečenému za ministranta podařilo zachytit na diktafon:

Slova ta zjeví se po kliknutí na odkaz níže a po jeho materializaci na čtvereček vyvedený ve svaté barvě fialové, aby bylo zřejmé, jaký zápas byl veden v kapli lejnské s démony:

http://miloshovori.cz/

Ale kardinál nedaje se zastrašit pokračoval zmužile dál: „Ve jménu našeho pána Miloše Zemana, ti teď přikazuji: Řekni mi své jméno, démone!“

A ústa podrobeného vymítání se zkřivila, aby vydala jméno zlořečeného, který jej tak dlouho ovládá a nutká jej být sprostý, kouřit v hotelu Radisson Blu a prodat Krtečka do Číny: „Putin, Putin, to on je ve mně a našeptává mi co mám dělat. Já jsem jinak hrozně hodnej. Ano a taky jsem již zcela pln pokory a jen naprostý idiot by se mohl domnívat o opaku,“ svíjel se postižený na zemi.

Kardinál poklekl na kolena a sepjal ruce v úpěnlivé prosbě k nebesům a pokračoval dál v rituálu: „Jménem Ústředního výboru strany práv občanů s gardovým názvem Zemanovci vás přítomní démoni vyzývám, vyjděte z těl ven!“ Když v tom zhasly hromničky i elektrické osvětlení, kaple se zakymácela a ozvaly se zvuky hromu a kaplí se proháněly blesky, jak byl veden zápas mezi dobrem a zlem.

Když se zdálo, že lejnskou kapli pohltilo samo peklo otevřela se vrata a ven vyběhlo stádo vepřů.

Zde záznam vymítání doručený naší redakci neznámým kolemjdoucím, který nalezl diktafon končí. Pouze si jen dovolíme ocitovat v plné výši telegram, který nám byl zaslán naším redaktorem z lejnské pošty: Louňovický probošt odnesen čertem stop. Kaple hoří stop. Stádo vepřů vyběhlých ven chytá Hradní stráž, aby se neutopilo stop. Pravdivost Kristových zázraků potvrzena stop. Pokračuji ve stopách případu stop.

Jak se nám ještě podařilo získat vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta Jurije Pasáčka, uvádíme jej na závěr článku: „Momentální proměna pana prezidenta, stejně jako jeho nejbližších spolupracovníků ve vepře, nemůže průměrného občana naší vlasti nijak překvapit. Český občan je na svině ve vládě zvyklý a tento stav pana prezidenta, jakožto i jeho spolupracovníků chápe jako daň danou místním zvyklostem a chápe ji pouze jako završení jejich přirozeného profesního vývoje. Na výkon jeho funkce to nebude mít sebemenší vliv a mnoho spoluobčanů si ničeho ani nevšimne. A pokud jde o mezinárodní politiku? Snad jen přívrženec islámu by se nyní opovážil o panu prezidentovi říci, že je nečistý.“

O dalších událostech ohledně exorcismu v Lejnech vás bude náš deník i nadále jako jediný informovat jako první.

Za deník Tlesk

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 23.11.2015 6:15 | karma článku: 17.70 | přečteno: 768x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Podprda ke snídani

Zaostřím na pás u pokladny a pak ji uvidím, hned vedle hovězího masa a hromádky koření, asi na svíčkovou, leží krásná rudá krajková podprsenka. Taková ta vyztužená sexy kráska na hezký večer s novým chlapem.

21.10.2018 v 8:04 | Karma článku: 33.96 | Přečteno: 1267 | Diskuse

Jan Pražák

Trestní oznámené aneb me too v mužském vydání

Podávám trestní oznámení na dvě neznámé pachatelky, které se mi posmívaly v mých čtrnácti létech, když jsem okolo jejich domu chodil do školy.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 31.33 | Přečteno: 859 | Diskuse

Zdeněk Šindlauer

Elektromobilita je slepá cesta, přichází šlapomobilita?

Zprvu neformální setkání výboru Evropské komise pro elektromobilitu s představiteli Ligy za práva lišek se zvrhlo v krvavou řežbu a demolici psychiatrické léčebny v Machelenu na předměstí Bruselu.

21.10.2018 v 7:35 | Karma článku: 19.11 | Přečteno: 471 | Diskuse

Jana Klenorová

Stejná krevní skupina?

Nakonec si to rande domluvili. Ten den byli oba od rána nervózní. Těšili se. Měli za sebou snad kilometr vyměněných písmenek a pár fotek, které zakrývaly identitu, ale slibně napovídaly.

20.10.2018 v 20:20 | Karma článku: 13.48 | Přečteno: 526 | Diskuse

Jana Majová

Já, moje druhé já a svět

Existuji dvakrát. Nejsem sama. Dvakrát existuje i manžel a někdy i děti. Přesto teď zůstaňme u toho, že světem pobíhají dvě Jany. Kromě mne skutečné, ještě alternativa. Že to není možné? To si pište, že je. A nedělá mi to radost.

20.10.2018 v 16:26 | Karma článku: 13.00 | Přečteno: 292 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz