Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro Zemanovo slávu, upálej ti hlavu...

11. 02. 2016 6:15:15
„Druhým takovým ostrovem negativní deviace jsou, neonacistické bojůvky, které občas řádí v ulicích našich měst. Jejich členové vyznávají ideologii, která by v případě svého vítězství vedla k vyhubení českého národa."

Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém inauguračním projevu ze dne 8. března 2013

Dlužno milý čtenáři podotknout, že zmiňovanou pasáží z projevu prezident Miloš Zeman deklaroval to, že proti neonacistickým bojůvkám hodlá bojovat. To jen aby bylo jasno, protože se zákonitě cítíš poněkud zmaten, což je pouze v kontextu jeho posledních a předposledních kroků, činů a výroků, pouze pochopitelné.

Jsme zemí po křišťálové noci, kdy tlupy agresivních násilníků po vzoru svých předchůdců z SA zaútočily na cíle, nadefinované dle nacistické ideologie. Tedy požadavky na vystoupení z EU a NATO na demokracii amerického typu, která naštěstí byla a je státním zřízením v mnoha zemích západní Evropy a její nahrazení nějakou formou byzantské despocie s vůdcem v čele.

A stejně jako byl veden útok na svobodu, demokracii a lidská práva, stali se předmětem útoků i lidé. Násilným napadáním lidí s odlišným názorem pouličními bojůvkami, otevřenými výhrůžkami o vyvraždění všech, kteří nejsou nazionálně uvědomělými soukmenovci, či pokusem o upálení zaživa molotovovými koktejly vrhanými do oken budovy, za jejíž zdmi se ukrývá odvěký nepřítel sozialismu – liberální mládež.

Tento fakt, tedy to, že byl učiněn teroristický útok na majetek, lidské životy a zdraví nelze bagatelizovat konstatováním, že teroristů i demonstrujících v ulicích bylo jen pár. To skutečně bylo, neboť tam chodí stále ti stejní, ale to, že došlo od slov k činům je velmi varovné a jakákoliv relativizace, by tyto osoby pouze podnítila k činům ještě horším.

Na rozdíl od počtu osob je ale na druhou stranu celkem jedno, že nepřítelem byl „islám.“ Protože jakkoli kádry násilnických úderek zůstávají stejné, pak nepřítel je pružně měněn a to dle potřeb tak, aby jako dýmová clona odváděl pozornost jak demonstrujících, tak těch tyto scény konzumujících, od těch největších zlodějen, zločinů a sviňáren spojených s penězi a mocí.

Protože to nejhorší, co by se kleptokratické moci mohlo přihodit, by byla mediální pozornost upřená na skutečné problémy a na skutečný stav země v níž žijeme. Tudíž namísto věčného evergreenu, tedy demonstrací a rasových výpadů proti Romům, na čemž stojí vůbec existence postkomunistické kleptokratury, přišel náramně vhod nový nepřítel.

Takový, kterého domorodý obyvatel nijak nezná, nikdy jej většinově nikdy neviděl a nikdy se s ním nesetkal, ale svoji funkci splní stejně dokonale, neboť je barvy pleti rovněž tmavé a navíc jej lze ještě snadněji přilepit ke zrůdám z islámského státu, které pozvedly štafetu zábavy druhdy oblíbené mezi japonskými důstojníky v Číně. Tedy k vraždění lidí dekapitací.

Nuže je tady muslim.

Někdo kdo plní úlohu tehdejšího Žida v Německu a je mu připisována úloha někoho, kdo má v úmyslu ovládnout a zničit árijskou společnost i kulturu zhoubným působením na společnost, stejně jako nezřízeným množením a kdo parazituje na českém dělníkovi a jeho mozolech, když na jeho děti musí být pořádány sbírka na víčka.

Že je takové světlo přitažlivé pro mnoho hmyzu je nabíledni a dokazuje to ono velké pražské sobotní rojení, jehož nejmilitantnější základnu tvořili zjevní antisemité a neonacisté a jeho počtem největší část, zase kremelská pátá kolona, pevně přimknutá k vyžilým komunistickým normalizačním aparátčíkům a jejich novodobým epigonům.

Pochopitelně, že se žádná smysluplná debata o tématu islámu, stejně jako o válečných uprchlících těmito lidmi nevedla, nevede a nikdy nebude vést. Je to zřejmé z jejich výroků i veřejných projevů vůbec a tudíž je tak islám i uprchlíka možno považovat pouze za způsob, jak se co nejrychleji vyšvihnout k moci a penězům.

Neboť mnozí z těch o nichž je řeč, byť jsou vystudovanými ekonomy s inženýrským titulem, nedokáží ani řídit svoji nálevnu tak, aby nebyli předmětem exekucí spojených s vymáháním dlužných pohledávek na jejich osobu a peníze jsou jak známo, a to i včetně jejich otce zakladatele Adolfa Hitlera, až na prvním místě.

Osobně se domnívám, že pokud o sympatie vůbec k podobným hnutím majících kořeny v době Třetí říše jde, můžeme s velkou jistotou u jeho počátku určit sociální a společenskou frustraci. Za což si můžeme sami.

Jsme totiž velmi podobni Palestincům.

Stejně jako oni jsou sousedy Izraele, jsme sousedy vzkvétajícího, právního, bohatého, svobodného, kulturního a veřejnou čistotou oplývajícího Německa a přesto si namísto z něj, doposud bereme příklad z Ruska a Číny, což má právě důsledky ve všeobecné asiatizaci a stále přetrvávajícího úpadku našeho způsobu života, chování nejvyšších představitelů státu, jakožto i ve zhovadilosti, pokud o mezilidské vztahy i veřejný pořádku a obecný vkus vůbec jde.

Pokud se chceme vůbec začít zemím jako je Německo přibližovat, musíme začít s budováním sociálního státu, vést tlak na zaměstnavatele ve smyslu důstojných pracovních podmínek i navýšení platů odpovídajících potřebám a způsobu života Evropana roku 2016, vychovávat od škol děti a mládež k tomu, že chovat se jako vlk z oné sovětské pohádky, tedy s cigaretou v hubě převracet popelnice jich není hodno a ke světu okolo hovořit nikoliv projevy komplexů méněcennosti, ale z pozice lidí, kteří si volí ke správě své země, jakožto i na její reprezentaci ze svého středu nikoliv ty nejhorší, jako doposud, ale ty nejlepší tak, aby nám byli příkladem k vzestupu a pokroku, nikoliv k úpadku, jako je tomu nyní.

Pak se již nikdy nemůžeme opět dočkat prezidenta, který porušuje jeden slib složený před národem za druhým a ani se přitom nezačervená.

O tom, že by snad veřejně zaštítil vahou svého úřadu neonacistické, komunistické, či rasistické extremisty ani nemluvě.

A to ať svými slovy, nebo svým, neméně horším mlčením, neboť jsem kromě obligátních přihlouplých vtipů považovaných za bonmoty, jimiž se snad prezident Zeman hodlá přiblížit proslulému řečnickému umu Winstona Churchilla, aby však zůstal pouze jeho vyčpělou karikaturou, žádné jeho odsouzení pražské křišťálové noci, na níž má velký podíl nezaznamenal.

To, že někdo pije alkohol ještě neznamená, že je Winston Churchill, když se poté chová jako mužik, protože když dva dělají totéž, jedná se o zcela něco jiného. V případě pana prezidenta rozhodně.

Ale z toho, abychom si tuto bolestnou cestu prošli nemůžeme být ušetřeni.

Buď touto zkouškou projdeme do krajin světla, nebo se navrátíme do temnot, kde jsme hnili po celá desetiletí před rokem 1989

Záleží jen na tom, zda půjdeme, nebo budeme pochodovat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 11.2.2016 6:15 | karma článku: 21.17 | přečteno: 844x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Libuse Palkova

Jak jsem sexuálně obtěžovala

Některé ženy si stěžují, že nevhodné poznámky mužů na ženské tělo, nebo dokonce explicitní narážky na jejich pohlavní orgány, můžou citlivějším jedincům způsobit psychická traumata. Někdy ale někdo něco plácne bez zlého úmyslu.

23.6.2018 v 17:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 52 | Diskuse

Jan Pražák

Pedofil a jeho oběť

Za zrodem vztahu Rudolfa a Nadi stála náhoda. Rudolf vytáhl topící se Nadinu třináctiletou dceru Majku v Chorvatsku z moře, zachránil jí život a Naďa se do něj zamilovala.

23.6.2018 v 16:44 | Karma článku: 7.09 | Přečteno: 144 | Diskuse

Jana Klenorová

Zase vedle!

Dámy budou znát ten šimravej, vzrušující pocit vysoko na stehně. Ten pocit, kterej napovídá, že to špatně dopadne.

22.6.2018 v 19:31 | Karma článku: 14.77 | Přečteno: 759 | Diskuse

Libuse Palkova

Pozor-imigrant vám sní i poslední sušenku

Na italských sociálních sítích jsem nedávno našla obrázek, jak u stolu sedí italský politik, italský volič a imigrant. Před nimi je na stole talíř s dvanácti sušenkami. Politik shrábne jedenáct sušenek a strčí si je do kapsy.

22.6.2018 v 18:07 | Karma článku: 17.81 | Přečteno: 1761 | Diskuse

Jarka Jarvis

Šéfe, končím

Mnozí z vás tenhle fenomén možná znají. Člověk chodí do práce, dřepí v kanceláři od osmi do pěti, od pondělka do pátku, a najednou ho to přestane bavit. A tak zvedne zadek ze židle, a vykročí do neznáma.

22.6.2018 v 2:15 | Karma článku: 25.85 | Přečteno: 1368 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz