Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pro Zemanovo slávu, upálej ti hlavu...

11. 02. 2016 6:15:15
„Druhým takovým ostrovem negativní deviace jsou, neonacistické bojůvky, které občas řádí v ulicích našich měst. Jejich členové vyznávají ideologii, která by v případě svého vítězství vedla k vyhubení českého národa."

Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém inauguračním projevu ze dne 8. března 2013

Dlužno milý čtenáři podotknout, že zmiňovanou pasáží z projevu prezident Miloš Zeman deklaroval to, že proti neonacistickým bojůvkám hodlá bojovat. To jen aby bylo jasno, protože se zákonitě cítíš poněkud zmaten, což je pouze v kontextu jeho posledních a předposledních kroků, činů a výroků, pouze pochopitelné.

Jsme zemí po křišťálové noci, kdy tlupy agresivních násilníků po vzoru svých předchůdců z SA zaútočily na cíle, nadefinované dle nacistické ideologie. Tedy požadavky na vystoupení z EU a NATO na demokracii amerického typu, která naštěstí byla a je státním zřízením v mnoha zemích západní Evropy a její nahrazení nějakou formou byzantské despocie s vůdcem v čele.

A stejně jako byl veden útok na svobodu, demokracii a lidská práva, stali se předmětem útoků i lidé. Násilným napadáním lidí s odlišným názorem pouličními bojůvkami, otevřenými výhrůžkami o vyvraždění všech, kteří nejsou nazionálně uvědomělými soukmenovci, či pokusem o upálení zaživa molotovovými koktejly vrhanými do oken budovy, za jejíž zdmi se ukrývá odvěký nepřítel sozialismu – liberální mládež.

Tento fakt, tedy to, že byl učiněn teroristický útok na majetek, lidské životy a zdraví nelze bagatelizovat konstatováním, že teroristů i demonstrujících v ulicích bylo jen pár. To skutečně bylo, neboť tam chodí stále ti stejní, ale to, že došlo od slov k činům je velmi varovné a jakákoliv relativizace, by tyto osoby pouze podnítila k činům ještě horším.

Na rozdíl od počtu osob je ale na druhou stranu celkem jedno, že nepřítelem byl „islám.“ Protože jakkoli kádry násilnických úderek zůstávají stejné, pak nepřítel je pružně měněn a to dle potřeb tak, aby jako dýmová clona odváděl pozornost jak demonstrujících, tak těch tyto scény konzumujících, od těch největších zlodějen, zločinů a sviňáren spojených s penězi a mocí.

Protože to nejhorší, co by se kleptokratické moci mohlo přihodit, by byla mediální pozornost upřená na skutečné problémy a na skutečný stav země v níž žijeme. Tudíž namísto věčného evergreenu, tedy demonstrací a rasových výpadů proti Romům, na čemž stojí vůbec existence postkomunistické kleptokratury, přišel náramně vhod nový nepřítel.

Takový, kterého domorodý obyvatel nijak nezná, nikdy jej většinově nikdy neviděl a nikdy se s ním nesetkal, ale svoji funkci splní stejně dokonale, neboť je barvy pleti rovněž tmavé a navíc jej lze ještě snadněji přilepit ke zrůdám z islámského státu, které pozvedly štafetu zábavy druhdy oblíbené mezi japonskými důstojníky v Číně. Tedy k vraždění lidí dekapitací.

Nuže je tady muslim.

Někdo kdo plní úlohu tehdejšího Žida v Německu a je mu připisována úloha někoho, kdo má v úmyslu ovládnout a zničit árijskou společnost i kulturu zhoubným působením na společnost, stejně jako nezřízeným množením a kdo parazituje na českém dělníkovi a jeho mozolech, když na jeho děti musí být pořádány sbírka na víčka.

Že je takové světlo přitažlivé pro mnoho hmyzu je nabíledni a dokazuje to ono velké pražské sobotní rojení, jehož nejmilitantnější základnu tvořili zjevní antisemité a neonacisté a jeho počtem největší část, zase kremelská pátá kolona, pevně přimknutá k vyžilým komunistickým normalizačním aparátčíkům a jejich novodobým epigonům.

Pochopitelně, že se žádná smysluplná debata o tématu islámu, stejně jako o válečných uprchlících těmito lidmi nevedla, nevede a nikdy nebude vést. Je to zřejmé z jejich výroků i veřejných projevů vůbec a tudíž je tak islám i uprchlíka možno považovat pouze za způsob, jak se co nejrychleji vyšvihnout k moci a penězům.

Neboť mnozí z těch o nichž je řeč, byť jsou vystudovanými ekonomy s inženýrským titulem, nedokáží ani řídit svoji nálevnu tak, aby nebyli předmětem exekucí spojených s vymáháním dlužných pohledávek na jejich osobu a peníze jsou jak známo, a to i včetně jejich otce zakladatele Adolfa Hitlera, až na prvním místě.

Osobně se domnívám, že pokud o sympatie vůbec k podobným hnutím majících kořeny v době Třetí říše jde, můžeme s velkou jistotou u jeho počátku určit sociální a společenskou frustraci. Za což si můžeme sami.

Jsme totiž velmi podobni Palestincům.

Stejně jako oni jsou sousedy Izraele, jsme sousedy vzkvétajícího, právního, bohatého, svobodného, kulturního a veřejnou čistotou oplývajícího Německa a přesto si namísto z něj, doposud bereme příklad z Ruska a Číny, což má právě důsledky ve všeobecné asiatizaci a stále přetrvávajícího úpadku našeho způsobu života, chování nejvyšších představitelů státu, jakožto i ve zhovadilosti, pokud o mezilidské vztahy i veřejný pořádku a obecný vkus vůbec jde.

Pokud se chceme vůbec začít zemím jako je Německo přibližovat, musíme začít s budováním sociálního státu, vést tlak na zaměstnavatele ve smyslu důstojných pracovních podmínek i navýšení platů odpovídajících potřebám a způsobu života Evropana roku 2016, vychovávat od škol děti a mládež k tomu, že chovat se jako vlk z oné sovětské pohádky, tedy s cigaretou v hubě převracet popelnice jich není hodno a ke světu okolo hovořit nikoliv projevy komplexů méněcennosti, ale z pozice lidí, kteří si volí ke správě své země, jakožto i na její reprezentaci ze svého středu nikoliv ty nejhorší, jako doposud, ale ty nejlepší tak, aby nám byli příkladem k vzestupu a pokroku, nikoliv k úpadku, jako je tomu nyní.

Pak se již nikdy nemůžeme opět dočkat prezidenta, který porušuje jeden slib složený před národem za druhým a ani se přitom nezačervená.

O tom, že by snad veřejně zaštítil vahou svého úřadu neonacistické, komunistické, či rasistické extremisty ani nemluvě.

A to ať svými slovy, nebo svým, neméně horším mlčením, neboť jsem kromě obligátních přihlouplých vtipů považovaných za bonmoty, jimiž se snad prezident Zeman hodlá přiblížit proslulému řečnickému umu Winstona Churchilla, aby však zůstal pouze jeho vyčpělou karikaturou, žádné jeho odsouzení pražské křišťálové noci, na níž má velký podíl nezaznamenal.

To, že někdo pije alkohol ještě neznamená, že je Winston Churchill, když se poté chová jako mužik, protože když dva dělají totéž, jedná se o zcela něco jiného. V případě pana prezidenta rozhodně.

Ale z toho, abychom si tuto bolestnou cestu prošli nemůžeme být ušetřeni.

Buď touto zkouškou projdeme do krajin světla, nebo se navrátíme do temnot, kde jsme hnili po celá desetiletí před rokem 1989

Záleží jen na tom, zda půjdeme, nebo budeme pochodovat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 11.2.2016 6:15 | karma článku: 21.17 | přečteno: 844x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Polootevřený dopis p. Ing. T. Vyoralovi, odesilateli otevřeného dopisu p. Bekovi

Nějak se nám tady s těmi otevřenými dopisy roztrhl Santa Klausův pytel. Pokoušející svůj osud víc než je zdrávo, napsal jsem taky jeden, když je dnes tak pěkně a svěže na procházce kol bezejmenné říčky

20.11.2017 v 11:59 | Karma článku: 7.29 | Přečteno: 195 | Diskuse

Libuse Palkova

Erotematika

Pokud nějaká pedagožka připustí, že preferuje erotematiku, nemusíte se hned obávat, že mravní výchova vašich dětí je ohrožena. Nemá to s erotikou nic společného, je to sice z řečtiny ale znamená to tázat se, klást otázky.

20.11.2017 v 11:44 | Karma článku: 6.35 | Přečteno: 174 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Vůně muže

Je na čase, přátelé, věnovat se vůni mužů. Dokonce se točí filmy o tom, jak voníme my holky, ale kluci jako by nevoněli nebo co. Naštěstí jsem tady já a napravím, co ostatní zanedbali. Sepíšu pojednání o vůni muže.

20.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 18.48 | Přečteno: 624 | Diskuse

Karel Trčálek

Prezident umírá

Prezident umírá. Tiše a nenápadně, aby nás nevystrašil, vždyť je milujícím otcem našeho statečného národa. My to ale tušíme. Tušíme a proto slibujeme, že jej neopustíme ani v hodině jeho smrti

20.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 10.16 | Přečteno: 646 | Diskuse

Václav Toman

Revoluční metoda na prokrastinaci ve 2 krocích

Doba čtení: 4 minut V dnešním článku vám přináším revoluční metodu, jak NAVŽDY zvládnout prokrastinaci - tedy chronické odkládání věcí na později - a to jen ve dvou krocích. Tak se držte, je to tady:

20.11.2017 v 8:07 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 283 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.