Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok! Víme první! Miloš Zeman podepsal dekret o přejmenování České republiky na Čínsko!

1. 04. 2016 6:15:15
Ještě ani nestačil usednout prach, zvířený lopatkami reaktivních motorů mezikontinentálního obra Dž-a-mbo, jež je v licenci Čínské lidové republiky vyráběn pod názvem Boeing 747 v americkém Seattlu,

když počaly vycházet na světlo další nuance strategických dohod uzavřených s čínskými soudruhy v Praze.

Veřejnost má bezpochyby ještě v dobré paměti návštěvu vůdce světového imperialismu, prezidenta Obamy v Praze, kdy vládce světa dolaru znepokojoval naše pracující svým civilním přístupem a nechal svedené pozlátkem kapitalismu přijít na hradčanské náměstí a setkat se s nimi. A nejenom to, dokonce si tento zločinec s těmi z úplně nejnižších kast, jimiž každý správně kalený soudruh přece hluboce pohrdá, potřásal rukama a nechal se jimi hladit po tváři!

Ale právě tohle odhalil a zneškodnil Miloš Zeman jakožto úklady velkokapitálu, EU a USA, a nechal obsadit a uzavřít centrum matičky Prahy tak, aby ani česká myš nepronikla do blízkosti mimořádné návštěvy Říše středu, natož aby se s ním setkal nějaký ten úplně obyčejný český póvl, který na nejvyšší ústavní činitele obou našich bratrských zemí dělá.

To tak, tyhle hry na demokracii náš lid dávno prohlédl a s nadšením zaplnil ulice, aby svistem čínských nahajek, které ještě před vteřinou byly žerděmi vlajek s posvátnými rudými vlajkami, oslavil ony vzácné okamžiky a navždy tak zavrhl tolik západem proklamovaná lidská práva, jako něco, co je našemu lidu zcela cizí.

A tak teprve nyní, co byla patřičně stabilizována společnost a reakce byla rozdrcena železnou pěstí pražské městské policie, můžeme začít rozbalovat dary, jichž se nám podpisem dohod mezi dynastií Zeman a Si-Ťin-Pching dostalo.

Jednou z těchto dohod, se dosavadní přežilá Česká republika stává další provincií Čínské lidové republiky a je jí propůjčen název: Čínsko, což bylo stvrzeno výnosem zvláštního prezidentského dekretu Miloše Zemana.

Jen tak bude zaručeno, že se nějací pitomí idioti nebudou například domáhat jakýchsi prohnilých buržoazních práv na ochranu duševního a průmyslového vlastnictví, aby tak sabotovali rozvoj Čínské lidové republiky nemístnými a lživými požadavky na přerušení výroby těch výrobků, o nichž bůhvíproč usoudí, že je sami vymysleli.

Rovněž i dohoda o analýze o stavbě plavebního kanálu Vysočina – Moskva – Peking, bude výchozím materiálem ke stavbě díla ještě mnohonásobně většího než přehrada Tři soutěsky, neboť znění oné dohody, pružně upravované v průběhu družebního večera na Pražském hradě, zcela jasně dokazuje, že již svým geografickým tvarem, jak stojí v preambuli dokumentu, je Čínsko mimořádně vhodné k tomu, aby se stalo mořem. Čemuž bylo až doposud bráněno Německem, které zákeřně po celá staletí užívá svého monopolu na moře.

Tedy vcelku jednoduchými zásahy do toku řek a ucpáním stávajících odtoků, se česká kotlina zaplní vodou a z Pražského hradu tak povede přímá vodní cesta do našeho hlavního města Pekingu, neboť Malostranské náměstí se změní na vkusné kotviště.

Také je třeba i podotknout, že se tím zrychlí obchodní výměna, neboť import krtečků a konzervovaných polévek se světoznámou delikatesou čínské kuchyně, tedy s polévkou z čapích hnízd do naší provincie z mateřské Číny, nebude zdržován zbytečnými překládkami v Hamburku, přičemž ony vodní trasy budou chráněny ozbrojenými loděmi spojeného námořnictva, jehož páteř bude tvořit loďstvo pražské paroplavby a letadlová loď třídy Veleba.

Pan prezident se dále vyjádřil, že kardinál Duka sám rozhodl svým velezrádným dopisem jímž se ptá po lidských právech v Číně o osudu celé církve beztak sloužící pouze sudetoněmeckému landsmanšftu a Svatovítská katedrála tak byla jeho nařízením v hodině nejvyšší vytržena ze spárů těchto tmářů a nyní bude sloužit ruskojazyčným turistům jako kuřárna a kasárna příslušníků ponorkových taxikářů.

Jak se nám ještě podařilo získat vyjádření mluvčí mluvčího prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Je třeba říci, že přínos připojení naší beztak již dávno zprofanované země k lidové Číně je nevyčíslitelný. Objem daňových povinností, který se našim čínským přátelům v dosud již realizovaných akvizicích podařilo obejít, svědčí o dramatickém a dosud netušeném potencionálu, jež díky restartu v našich vztazích povede k nebývalému rozvoji těchto částek. Také bylo rozhodnuto o vystoupení Čínska ze štvavé televizní soutěže Eurovize a zároveň o vytvoření pořadu takového, který bude lépe symbolizovat novou éru vzájemných vztahů. Tento pořad bude čínsko-česká společnost Ovčáčekčtveráček productions vysílat pod názvem Ein kessel šuntes, aneb veselé zpěvy z Rudé Číny pro pracující i Hrad a jako první, bude nasazena píseň Zlatý kočár, kterou zpívá manželka soudruha prezidenta, orchidej mezi kopretinami, měkká síla Číny, krásná, okouzlující, mírná a šlechetná, první soudružka a manželka Generálního tajemníka ÚV Komunistické strany Čínské lidové republiky, generálmajor Čínské lidové osvobozenecké armády, paní Pcheng Li-jüan.“

V textu písně Zlatý kočár se zpívá zhruba toto: "Ach jak jsem šťastna, že se můj muž, soudruh generální tajemník ÚV Komunistické strany Číny, mohl líbat s Milošem Zemanem v nefritovém salónku Pražského hradu, jak nenávidím USA a EU a jak mu jménem lidu ČLR závidím, že se prezident Čínské lidové republiky směl obejmout s Jiřím Ovčáčkem, který je krásný jako tisíc čínských revolučních vojáků, ach jak jsem vzrušena, při těch představách o zvuku ohňostroje a pražské primátorce, teď již vím, že zlatý kočár nic neznamená!

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 1.4.2016 6:15 | karma článku: 22.50 | přečteno: 839x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Samozřejmě, že odebírání dětí od rodičů je vždy zvrácenost

V USA vypukla aféra s odebíráním dětí rodičům, kteří ilegálně překročili jejich státní hranice. To bylo řevu! Jen by mne zajímalo, zda ti sami lidi by se též zastali obětí zvrácení praktik juvenilní justice tady v Evropě.

23.6.2018 v 15:15 | Karma článku: 16.57 | Přečteno: 229 |

David Rath

Makáme!

Babišova vláda spravuje zemi již skoro 200 dnů. Před tím ovládali 4 roky klíčové resorty jakými jsou třeba finance, spravedlnost nebo místní rozvoj. Když někdo skutečně maká, jsou vidět výsledky.

23.6.2018 v 10:15 | Karma článku: 17.39 | Přečteno: 638 | Diskuse

Petr Burian

Lekce z demokracie

Následující smyšlený minipříběh nejlépe vystihuje negativní stránku toho, co nazýváme dosud nejefektivnějším způsobem vlády, tedy demokracie. Anebo že demokracie je nejhorší způsob vlády, s výjimkou všech ostatních způsobů.

23.6.2018 v 10:11 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 352 | Diskuse

Jan Dvořák

Hlášení ze stanice Lidový dům

Ani na malé vlakové stanici nemusí v létě chcípnout pes, pokud se přednosta snaží vyhovět marketingovým požadavkům cestujících a pružně reaguje na přepravní poptávku.

23.6.2018 v 9:50 | Karma článku: 15.99 | Přečteno: 352 | Diskuse

Přemysl Čech

Voliči jako bezmocní rukojmí moc neustále chutnajících a ješitností ožralých politiků?

V lítém předvolebním boji před prvním vítězstvím hnutí ANO, kde se dosud díky vágnímu označení hnutí, jak se zdá, nikdo nikomu za nic nezodpovídá, mi Andrej Babiš odpověděl, že zná knihu L. Mňačka "Ako chutí moc", a moc dobře.

22.6.2018 v 19:49 | Karma článku: 31.45 | Přečteno: 1811 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz