Deset důvodů proč vystoupit z EU

8. 07. 2016 6:15:15
„Po návratu z cest o Češích: Jsme vysoce nespolečenští, je nám nepříjemné, když máme mluvit s lidmi vybraně, vědět s kým mluvit, co jim říci, na co se zeptat. Neumíme jazyky. A neumíme se smát. Jsme tragičtí ve styku s lidmi.

Naše sebevědomí je nedostatečné. Nejsme si jisti.Toužíme po izolaci, aby vše bylo malé, ale naše.“ Jan Baťa

A protože je důležité, co nejdříve ona slova našeho nejvýznamnějšího podnikatele naplnit, shrňme si v rychlosti deset nejdůležitějších bodů, kterými je třeba argumentačně podpořit naše vystoupení z EU.

1.) Je třeba, co nejdříve zamezit nevýslovně falešnému a škodlivému pohybu osob, které se jen tak, jak se komu zamane a zachce, potulují Evropou, aniž by tyto byly na hranicích naší vlasti úředně zjištěny, prohlédnuty, prošacovány a vyslechnuty, za účelem zjištění toho, co je vede k něčemu tak lidu cizímu, jako je vycestování z vlasti. A to navíc bez toho, aby o tom rozhodl uliční výbor strany a domovní důvěrník, tak jak je tomu lid zvyklý a který se nyní na hranicích bez ostnatého drátu cítí nesvůj.

2,) Je třeba pracující lid zbavit pozlátka vysoké životní úrovně. Náš lid se cítí být podváděn zahraničními výrobky, kterými je ohlupován v chrámech konzumu. Proto je nutno po vzoru KLDR opět dosáhnout potravinové soběstačnosti. Náš lid říká banánům, avokádu, hroznům, ananasům, pomerančům i jiným imperialistickým produktům, otupujícím třídní nenávist, své rozhodné ne.

3.) Je třeba okamžitě vystoupením z EU dosáhnout toho, aby lid byl osvobozen z montoven a pod vedením strany dosáhl opět toho, že igelitová taška ze západoněmeckého supermarketu, bude takovým znamením příslušnosti k vyšší třídě, o které se nemůže kabelce Hermes ani snít.

4.) Je třeba co nejdříve vystoupením z EU lid uchránit od zhoubného vlivu západní medicíny, kdy západoamerické farmaceutické koncerny produkcí stále nových a nových léků prodlužují průměrnou délku lidského života až na neúnosné hodnoty. Pracující jsou přitom u nás odjakživa zvyklí nežít déle než do šedesáti, kdy zaměstnanec dostává sovětské hodinky a poté odchází umřít za branou podniku, aby se mu za odměnu pak dostalo i žehu ve znárodněném pohřebnictví.

5.) Je třeba naši měnu vystoupením z EU navrátit tam, kam patří po únorovém vítězství pracujícího lidu, a ne aby i nadále byla volně směnitelnou konvertibilní měnou a posluhovala jak nevýslovně imperialistickému US dolaru, tak neméně agresivnímu Euru, ale aby společně s rublem sloužila míru. Lid říká rozhodné ne současnému kurzu české koruny za jeden dolar i euro. Je nutno tyto měny, co nejvíce našemu lidu vzdálit a tak jej osvobodit od bezhlavého nakupování jak kosmetiky, tak oblečení, či jiných, našich žen nedůstojných věcí, kterými Washington naše příslušnice ženského pohlaví zotročil.

6.) Je třeba odmítnout i naši příslušnost k NATO, protože je nutno opět obnovit vojenskou službu a namísto zločinných manévrů tohoto paktu poblíž ruských hranic, společně s ruskou armádou osvoboditelkou zahájit rozhodné osvobozovací operace jak na Ukrajině, tak i jinde, všude tam, kde je třeba hájit zájmy Ruské federace i na územích jiných zemí tak, aby se i jim dostalo konečné, bratrské a internacionální pomoci jako nám, když jsme s šeříky, chlebem a solí, vítali naše osvoboditele v srpnu 1968

7.) Je třeba vystoupením z EU, co nejrozhodněji přerušit strašlivou zhoubu vzdělanosti, kdy si každý mladý člověk, který na to mentálně má může studovat, co se mu zamane, aniž by mu to schválila strana a orgány svazu mládeže či pionýrské organizace. A to nejen na území vlasti, ale prostě se sebere a vyrazí kam vítr tam plášť a studuje si třeba na západě. I když na vzdělání mají nárok pouze rodiny Václava Klause a Miloše Zemana a děti hradního kancléře, či jiných kádrů z Prognosťáku. Pracující lid má být vzdělán jen tak, aby uměl počítat do čtyřiceti a ovládal znalost dopravních značek, neboť v opačném případě, by hrozilo znečišťování vládních limuzín při střetech s lidem jdoucím ze směn.

8.) Je třeba vystoupením z EU přerušit i masovou výuku imperialistických jazyků a to především angličtiny, neboť to je přímo otevřené okno k informacím, aniž by tyto masám předžvýkávala úředně schválená média a lid je tak zbytečně znepokojován přemírou různých informací s potencionálně protistátním obsahem.

9.) Je třeba vystoupením z EU zrušit i všechny ty internety, kudy do těla společnosti proudí všechen ten digitální jed, a to především z Cukrberkova fejsbúku, na který nemá vliv ani rada pro rozhlasové a televizní vysílání, ani Strana práv občanů s gardovým názvem Zemanovci, neboť jeho americké servery se nacházejí mimo dosah orgánů bezpečnosti.

10.) A za poslední, za desáté, je třeba si před vystoupením z EU vyhlédnout louku kam se budeš chodit pást, až toho vítězství dosáhneš občane. Ale co, nějak bylo, nějak bude. Třeba ti nakonec zůstane i na ten metr provazu

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 8.7.2016 6:15 | karma článku: 35.48 | přečteno: 4936x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdeněk Brynych

Bydlet či nebydlet?

Problém bydlení trápí tisíce lidí, kterým nezbývá nic než platit velký dluh nebo drahý podnájem. Proč tomu tak je? jde to i jinak?

21.10.2018 v 12:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Jan Dvořák

Česká levice stejným krokem!

Sobota dvacátého října vejde do análů domácí politické scény jako významný mezník. Do té doby to vypadalo, že komunisté a socialisti tvoří dva nesmiřitelné tábory.

21.10.2018 v 10:06 | Karma článku: 11.82 | Přečteno: 229 | Diskuse

Radomír Dolanský

Klause mladšího je pro Fialu škoda, pro ODS nikoliv

Potenciál Václava Klause ml. se projevil již při volbách do Parlamentu, kdy s hlasy lidu pro Klause převálcoval předsedu ODS i s celou jeho klakou věrných. Odměnou je mu kritika ze strany podstatně méně úspěšných spolustraníků.

21.10.2018 v 7:28 | Karma článku: 37.36 | Přečteno: 940 | Diskuse

Martin Mařák

Fake news, návod k použití

U nás v tomto fake news umění vynikají zejména proputinovští trollové, katastrofisté a jiní obchodníci se strachem a jejich fandové. Sdružují se na různých známých tzv. alternativních webech.

21.10.2018 v 1:52 | Karma článku: 11.52 | Přečteno: 417 | Diskuse

Kateřina Lhotská

Týden v kostce - Německo na scestí

Kam směřuje náš nejvýznamnější soused? Neopakuje tolerováním jedněch radikálů ve jménu potírání těch druhých stejnou chybu jako ve 20. a 30. letech minulého století? A šlape ODS na paty ANO?

20.10.2018 v 18:00 | Karma článku: 28.81 | Přečteno: 1321 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz