Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deset důvodů proč vystoupit z EU

8. 07. 2016 6:15:15
„Po návratu z cest o Češích: Jsme vysoce nespolečenští, je nám nepříjemné, když máme mluvit s lidmi vybraně, vědět s kým mluvit, co jim říci, na co se zeptat. Neumíme jazyky. A neumíme se smát. Jsme tragičtí ve styku s lidmi.

Naše sebevědomí je nedostatečné. Nejsme si jisti.Toužíme po izolaci, aby vše bylo malé, ale naše.“ Jan Baťa

A protože je důležité, co nejdříve ona slova našeho nejvýznamnějšího podnikatele naplnit, shrňme si v rychlosti deset nejdůležitějších bodů, kterými je třeba argumentačně podpořit naše vystoupení z EU.

1.) Je třeba, co nejdříve zamezit nevýslovně falešnému a škodlivému pohybu osob, které se jen tak, jak se komu zamane a zachce, potulují Evropou, aniž by tyto byly na hranicích naší vlasti úředně zjištěny, prohlédnuty, prošacovány a vyslechnuty, za účelem zjištění toho, co je vede k něčemu tak lidu cizímu, jako je vycestování z vlasti. A to navíc bez toho, aby o tom rozhodl uliční výbor strany a domovní důvěrník, tak jak je tomu lid zvyklý a který se nyní na hranicích bez ostnatého drátu cítí nesvůj.

2,) Je třeba pracující lid zbavit pozlátka vysoké životní úrovně. Náš lid se cítí být podváděn zahraničními výrobky, kterými je ohlupován v chrámech konzumu. Proto je nutno po vzoru KLDR opět dosáhnout potravinové soběstačnosti. Náš lid říká banánům, avokádu, hroznům, ananasům, pomerančům i jiným imperialistickým produktům, otupujícím třídní nenávist, své rozhodné ne.

3.) Je třeba okamžitě vystoupením z EU dosáhnout toho, aby lid byl osvobozen z montoven a pod vedením strany dosáhl opět toho, že igelitová taška ze západoněmeckého supermarketu, bude takovým znamením příslušnosti k vyšší třídě, o které se nemůže kabelce Hermes ani snít.

4.) Je třeba co nejdříve vystoupením z EU lid uchránit od zhoubného vlivu západní medicíny, kdy západoamerické farmaceutické koncerny produkcí stále nových a nových léků prodlužují průměrnou délku lidského života až na neúnosné hodnoty. Pracující jsou přitom u nás odjakživa zvyklí nežít déle než do šedesáti, kdy zaměstnanec dostává sovětské hodinky a poté odchází umřít za branou podniku, aby se mu za odměnu pak dostalo i žehu ve znárodněném pohřebnictví.

5.) Je třeba naši měnu vystoupením z EU navrátit tam, kam patří po únorovém vítězství pracujícího lidu, a ne aby i nadále byla volně směnitelnou konvertibilní měnou a posluhovala jak nevýslovně imperialistickému US dolaru, tak neméně agresivnímu Euru, ale aby společně s rublem sloužila míru. Lid říká rozhodné ne současnému kurzu české koruny za jeden dolar i euro. Je nutno tyto měny, co nejvíce našemu lidu vzdálit a tak jej osvobodit od bezhlavého nakupování jak kosmetiky, tak oblečení, či jiných, našich žen nedůstojných věcí, kterými Washington naše příslušnice ženského pohlaví zotročil.

6.) Je třeba odmítnout i naši příslušnost k NATO, protože je nutno opět obnovit vojenskou službu a namísto zločinných manévrů tohoto paktu poblíž ruských hranic, společně s ruskou armádou osvoboditelkou zahájit rozhodné osvobozovací operace jak na Ukrajině, tak i jinde, všude tam, kde je třeba hájit zájmy Ruské federace i na územích jiných zemí tak, aby se i jim dostalo konečné, bratrské a internacionální pomoci jako nám, když jsme s šeříky, chlebem a solí, vítali naše osvoboditele v srpnu 1968

7.) Je třeba vystoupením z EU, co nejrozhodněji přerušit strašlivou zhoubu vzdělanosti, kdy si každý mladý člověk, který na to mentálně má může studovat, co se mu zamane, aniž by mu to schválila strana a orgány svazu mládeže či pionýrské organizace. A to nejen na území vlasti, ale prostě se sebere a vyrazí kam vítr tam plášť a studuje si třeba na západě. I když na vzdělání mají nárok pouze rodiny Václava Klause a Miloše Zemana a děti hradního kancléře, či jiných kádrů z Prognosťáku. Pracující lid má být vzdělán jen tak, aby uměl počítat do čtyřiceti a ovládal znalost dopravních značek, neboť v opačném případě, by hrozilo znečišťování vládních limuzín při střetech s lidem jdoucím ze směn.

8.) Je třeba vystoupením z EU přerušit i masovou výuku imperialistických jazyků a to především angličtiny, neboť to je přímo otevřené okno k informacím, aniž by tyto masám předžvýkávala úředně schválená média a lid je tak zbytečně znepokojován přemírou různých informací s potencionálně protistátním obsahem.

9.) Je třeba vystoupením z EU zrušit i všechny ty internety, kudy do těla společnosti proudí všechen ten digitální jed, a to především z Cukrberkova fejsbúku, na který nemá vliv ani rada pro rozhlasové a televizní vysílání, ani Strana práv občanů s gardovým názvem Zemanovci, neboť jeho americké servery se nacházejí mimo dosah orgánů bezpečnosti.

10.) A za poslední, za desáté, je třeba si před vystoupením z EU vyhlédnout louku kam se budeš chodit pást, až toho vítězství dosáhneš občane. Ale co, nějak bylo, nějak bude. Třeba ti nakonec zůstane i na ten metr provazu

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 8.7.2016 6:15 | karma článku: 35.42 | přečteno: 4725x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Lichnovský

Jak Nejvyšší správní soud přepočítal volby

Co se nemělo stát, stalo se. Nejvyšší správní soud byl nucen přepočítat hlasy v proběhlém hlasování do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Co z takto otevřené Pandořiny skřínky vypadlo?

20.11.2017 v 11:10 | Karma článku: 9.69 | Přečteno: 352 | Diskuse

Martin Jaroš

Známkování prezidentských kandidátů

Poslechl jsem si pozorně první prezidentskou debatu na Seznamu, abyste vy nemuseli! A tady je vysvědčení, které jsem kandidátům vystavil. Podotýkám, že hodnotím čistě výkon v diskusi, nikoli celkovou kvalitu borců.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 8.81 | Přečteno: 453 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Zelení Trumpovým lidem zazpívali, papež pohovořil o perverzi, McCartney zase o šílenství

Aktivisty Greenpeace mohla ranit mrtvice. Donald Trump na klimatickou konferenci COP23 v Bonnu vyslal... zástupce fosilního průmyslu. Aby se pochlubili, že Amerika snižuje své emise díky boomu těžby zemního plynu.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 10.70 | Přečteno: 196 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Politický zázrak

Mám sen. Velký, obtížně splnitelný, vyžadující trpělivost, víru a naději. A také nezměrné úsilí a ovšem i nezbytnou dávku zvláštního druhu štěstí.

20.11.2017 v 10:05 | Karma článku: 8.99 | Přečteno: 351 | Diskuse

Pavel Ďuran

Hradílek ukončil hladovku

Dobrá zpráva! Hladovka někdejšího signatáře Charty 77 a polistopadového ministra vnitra ČR Tomáše Hradílka, kterou držel proto, aby Miloš Zeman podruhé nekandidoval na prezidenta ČR, byla po 17 dnech ukončena.

20.11.2017 v 8:45 | Karma článku: 33.38 | Přečteno: 917 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.