Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Deset důvodů proč vystoupit z EU

8. 07. 2016 6:15:15
„Po návratu z cest o Češích: Jsme vysoce nespolečenští, je nám nepříjemné, když máme mluvit s lidmi vybraně, vědět s kým mluvit, co jim říci, na co se zeptat. Neumíme jazyky. A neumíme se smát. Jsme tragičtí ve styku s lidmi.

Naše sebevědomí je nedostatečné. Nejsme si jisti.Toužíme po izolaci, aby vše bylo malé, ale naše.“ Jan Baťa

A protože je důležité, co nejdříve ona slova našeho nejvýznamnějšího podnikatele naplnit, shrňme si v rychlosti deset nejdůležitějších bodů, kterými je třeba argumentačně podpořit naše vystoupení z EU.

1.) Je třeba, co nejdříve zamezit nevýslovně falešnému a škodlivému pohybu osob, které se jen tak, jak se komu zamane a zachce, potulují Evropou, aniž by tyto byly na hranicích naší vlasti úředně zjištěny, prohlédnuty, prošacovány a vyslechnuty, za účelem zjištění toho, co je vede k něčemu tak lidu cizímu, jako je vycestování z vlasti. A to navíc bez toho, aby o tom rozhodl uliční výbor strany a domovní důvěrník, tak jak je tomu lid zvyklý a který se nyní na hranicích bez ostnatého drátu cítí nesvůj.

2,) Je třeba pracující lid zbavit pozlátka vysoké životní úrovně. Náš lid se cítí být podváděn zahraničními výrobky, kterými je ohlupován v chrámech konzumu. Proto je nutno po vzoru KLDR opět dosáhnout potravinové soběstačnosti. Náš lid říká banánům, avokádu, hroznům, ananasům, pomerančům i jiným imperialistickým produktům, otupujícím třídní nenávist, své rozhodné ne.

3.) Je třeba okamžitě vystoupením z EU dosáhnout toho, aby lid byl osvobozen z montoven a pod vedením strany dosáhl opět toho, že igelitová taška ze západoněmeckého supermarketu, bude takovým znamením příslušnosti k vyšší třídě, o které se nemůže kabelce Hermes ani snít.

4.) Je třeba co nejdříve vystoupením z EU lid uchránit od zhoubného vlivu západní medicíny, kdy západoamerické farmaceutické koncerny produkcí stále nových a nových léků prodlužují průměrnou délku lidského života až na neúnosné hodnoty. Pracující jsou přitom u nás odjakživa zvyklí nežít déle než do šedesáti, kdy zaměstnanec dostává sovětské hodinky a poté odchází umřít za branou podniku, aby se mu za odměnu pak dostalo i žehu ve znárodněném pohřebnictví.

5.) Je třeba naši měnu vystoupením z EU navrátit tam, kam patří po únorovém vítězství pracujícího lidu, a ne aby i nadále byla volně směnitelnou konvertibilní měnou a posluhovala jak nevýslovně imperialistickému US dolaru, tak neméně agresivnímu Euru, ale aby společně s rublem sloužila míru. Lid říká rozhodné ne současnému kurzu české koruny za jeden dolar i euro. Je nutno tyto měny, co nejvíce našemu lidu vzdálit a tak jej osvobodit od bezhlavého nakupování jak kosmetiky, tak oblečení, či jiných, našich žen nedůstojných věcí, kterými Washington naše příslušnice ženského pohlaví zotročil.

6.) Je třeba odmítnout i naši příslušnost k NATO, protože je nutno opět obnovit vojenskou službu a namísto zločinných manévrů tohoto paktu poblíž ruských hranic, společně s ruskou armádou osvoboditelkou zahájit rozhodné osvobozovací operace jak na Ukrajině, tak i jinde, všude tam, kde je třeba hájit zájmy Ruské federace i na územích jiných zemí tak, aby se i jim dostalo konečné, bratrské a internacionální pomoci jako nám, když jsme s šeříky, chlebem a solí, vítali naše osvoboditele v srpnu 1968

7.) Je třeba vystoupením z EU, co nejrozhodněji přerušit strašlivou zhoubu vzdělanosti, kdy si každý mladý člověk, který na to mentálně má může studovat, co se mu zamane, aniž by mu to schválila strana a orgány svazu mládeže či pionýrské organizace. A to nejen na území vlasti, ale prostě se sebere a vyrazí kam vítr tam plášť a studuje si třeba na západě. I když na vzdělání mají nárok pouze rodiny Václava Klause a Miloše Zemana a děti hradního kancléře, či jiných kádrů z Prognosťáku. Pracující lid má být vzdělán jen tak, aby uměl počítat do čtyřiceti a ovládal znalost dopravních značek, neboť v opačném případě, by hrozilo znečišťování vládních limuzín při střetech s lidem jdoucím ze směn.

8.) Je třeba vystoupením z EU přerušit i masovou výuku imperialistických jazyků a to především angličtiny, neboť to je přímo otevřené okno k informacím, aniž by tyto masám předžvýkávala úředně schválená média a lid je tak zbytečně znepokojován přemírou různých informací s potencionálně protistátním obsahem.

9.) Je třeba vystoupením z EU zrušit i všechny ty internety, kudy do těla společnosti proudí všechen ten digitální jed, a to především z Cukrberkova fejsbúku, na který nemá vliv ani rada pro rozhlasové a televizní vysílání, ani Strana práv občanů s gardovým názvem Zemanovci, neboť jeho americké servery se nacházejí mimo dosah orgánů bezpečnosti.

10.) A za poslední, za desáté, je třeba si před vystoupením z EU vyhlédnout louku kam se budeš chodit pást, až toho vítězství dosáhneš občane. Ale co, nějak bylo, nějak bude. Třeba ti nakonec zůstane i na ten metr provazu

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 8.7.2016 6:15 | karma článku: 35.42 | přečteno: 4896x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Samozřejmě, že odebírání dětí od rodičů je vždy zvrácenost

V USA vypukla aféra s odebíráním dětí rodičům, kteří ilegálně překročili jejich státní hranice. To bylo řevu! Jen by mne zajímalo, zda ti sami lidi by se též zastali obětí zvrácení praktik juvenilní justice tady v Evropě.

23.6.2018 v 15:15 | Karma článku: 16.79 | Přečteno: 229 |

David Rath

Makáme!

Babišova vláda spravuje zemi již skoro 200 dnů. Před tím ovládali 4 roky klíčové resorty jakými jsou třeba finance, spravedlnost nebo místní rozvoj. Když někdo skutečně maká, jsou vidět výsledky.

23.6.2018 v 10:15 | Karma článku: 17.39 | Přečteno: 638 | Diskuse

Petr Burian

Lekce z demokracie

Následující smyšlený minipříběh nejlépe vystihuje negativní stránku toho, co nazýváme dosud nejefektivnějším způsobem vlády, tedy demokracie. Anebo že demokracie je nejhorší způsob vlády, s výjimkou všech ostatních způsobů.

23.6.2018 v 10:11 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 352 | Diskuse

Jan Dvořák

Hlášení ze stanice Lidový dům

Ani na malé vlakové stanici nemusí v létě chcípnout pes, pokud se přednosta snaží vyhovět marketingovým požadavkům cestujících a pružně reaguje na přepravní poptávku.

23.6.2018 v 9:50 | Karma článku: 15.99 | Přečteno: 352 | Diskuse

Přemysl Čech

Voliči jako bezmocní rukojmí moc neustále chutnajících a ješitností ožralých politiků?

V lítém předvolebním boji před prvním vítězstvím hnutí ANO, kde se dosud díky vágnímu označení hnutí, jak se zdá, nikdo nikomu za nic nezodpovídá, mi Andrej Babiš odpověděl, že zná knihu L. Mňačka "Ako chutí moc", a moc dobře.

22.6.2018 v 19:49 | Karma článku: 31.52 | Přečteno: 1811 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz