Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok, víme první - Leonid Iljič Brežněv žije!

4. 08. 2016 6:15:15
Letos tomu bude v listopadu třicet čtyři let, co byla, především západním tiskem, rozšířena lživá zpráva o skonu generálního tajemníka ÚV KSSS Leonida Iljiče Brežněva.

Jak se podařilo našemu deníku Tlesk zjistit, je totiž možno i tuto zprávu zařadit po bok těch zpráv, které přesto, že bankrot USA včetně krachu dolaru byl dávno prokázán v pokrokovém tisku, pak nicméně USA přesto tento neodvratitelný fakt odmítají vzít na vědomí a ve svých médiích jej popírají.

A protože náš deník jako jediný je vždy první u nejnovějšího zpravodajství, zjistili jsme prostřednictvím našeho stálého ulánbátarského dopisovatele Rumámína Vodkopitele, že Leonid Brežněv je živ.

Jak jsme se dozvěděli, našemu dopisovateli se zdál podivný sen. A ten sen mu řekl, jdi do divočiny a nalezni stopy. Vydal se tedy náš dopisovatel do tajgy a narazil na tajemné stopy, jak bylo předpovězeno. Vyrazil po nich směrem na východ, až spatřil podivnou věc. U pramene řeky Bechtěrovky nalezl Leonida Iljiče Brežněva. Ale nikoliv mrtvého, nýbrž věčně živého.

Náš dopisovatel zatajil dech a uvědomil si, že zprávy o významném objevu sovětských vědců o tom, že se jim podařil převratný objev, tedy že vynalezli mast, kterou pomaže-li se mrtvý, pak je na něj možno mluvit se zakládá na pravdě. Sice je třeba dořešit ještě jednu maličkost. A tou je ta skutečnost, že mrtvý prozatím neodpovídá. Což je předmětem mnoha štvavých a posměšných článků především v americkém tisku. Jak je to kapitalismu v posledním stádiu imperialismu vlastní. Přičemž americká věda se podobnému výsledku ani nepřiblížila.

Nicméně jsme zplnomocněni prohlásit, že další lež ve službách dolaru a neméně reakčního šekelu je vyvrácena a soudruh Brežněv se těší plnému zdraví. O tom svědčí zdravá barva jeho pleti, kterou náš dopisovatel popisuje jakožto mladistvě žlutou, kteroužto skutečnost přičítá blahodárnému působení slunečních paprsků, jejichž účinků si soudruh Brežněv užívá na své zdravotní dovolené ve stepi.

Když se náš dopisovatel soudruha Brežněva zeptal, jaké je jeho mínění o nynějších snahách Washingtonu o resuscitaci churavějícího amerického hospodářství dalšími bezprecedentními útoky na černošskou menšinu, dostalo mu pouze zaslouženého a pohrdavého mlčení. Což rovněž vypovídá o skvělé práci sovětských vědců na poli aplikovaných výzkumů dlouhověkosti a plně potvrzuje účinnost nové sovětské masti.

Na závěr svého rozhovoru se soudruhem Brežněvem mu náš zvláštní a zplnomocněný dopisovatel ještě položil i otázku, kterou jej vyzval k odsouzení válečnických snah současné americké administrativy, načež pohlédl ve směru jeho ruky a dílcovou metodou spojenou s výpočtem založeným na konstantě vlivu v souvislosti s tělesnou hmotností a obecnou odolností organismu nazývanou abúzus na druhou a jež zní takto: C6H12O6 → 2 C2H5OH + 2 CO2, což dále upřesnil soudruh Lenin: CH2=CH2 + H2O → C2H5OH, rozvinul soudruh Stalin: HC≡CH + H2 + H2O → CH3–CHO, CH3–CHO + H2 → CH3–CH2OH a geniálně dořešil soudruh Gottwald: CH3CH2OH + NH3 → CH3CH2NH2 + H2O, CH3CH2OH + CH3CH2NH2 → (CH3CH2)2NH + H2O, CH3CH2OH + (CH3CH2)2NH → (CH3CH2) 3N + H2O, vypočetl, že souřadnice atomů etylalkoholu se sbíhají v místě Pražského hradu.

Tedy již nikdo a nic nemůže vyvrátit sebelživější tvrzení o tom, že Miloš Zeman také preventivně neužívá sovětské masti Smerš (Sám Mažeš Etanolem Rychle na Šutr), neboť jak se sami ošetřující lékaři vyjádřili, má cévy jako mladý hoch, játra jako novorozenec sající pouze mléko a ústrojí rozmnožovací jako panic, o čemž svědčí Nagant první dámy, který si zakoupila v moskevském obchodním domě GUM na ochranu osoby pana prezidenta před vzrušenými ctitelkami.

Jak se rovněž ve svém zpravodajství náš dopisovatel vyjádřil, je pomocí čínské lodní dopravní společnosti Tvrdík-Měkčík-Mynář organizován nepřetržitý lodní kontejnerový most sloužící přepravě zázračné sovětské masti a to pomocí cisteren na přepravu těkavých látek, neboť líh je ze své reakční podstaty povahy značně nestálé, a jež jsou zároveň koncipovány jakožto malá pozornost, ve vkusném dárkovém balení.

Na závěr strhující reportáže se nám rovněž podařilo získat i vyjádření mluvčího tiskového mluvčí prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Je dobře známo, že pan prezident se ocitl v hledáčku tajných služeb především západních zemí, a to zvláště po nepodařeném převratu v Turecku, který měl zmařit tolik slibně započatou sezónu pěstitelského pálení především na Moravě, kde má Turecko odjakživa své imperiální zájmy, které se neuměle pokoušelo zamaskovat stavbou lednického minaretu, jež dokazuje propojení mezi Schwarzenbergy, Václavem Havlem a islámem. Přičemž je třeba rozhodně podotknout, že ono zemanovské: Smrt abstinentům!, jež pan prezident, jakožto vrchní velitel ozbrojených sil a dobrovolných hasičů vyřkl po návštěvě fronty, která je složena z opevněných vinných sklípků a těžce vyzbrojených vinopalen a nazývá se Zemanova linie je stále platné. Republiku si abstinenstvím rozvracet nedáme!“

O dalším vývoji dramatické situace na jižní frontě našich hranici vás budeme informovat i nadále jako první.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 4.8.2016 6:15 | karma článku: 22.14 | přečteno: 1164x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Lichnovský

Jak Nejvyšší správní soud přepočítal volby

Co se nemělo stát, stalo se. Nejvyšší správní soud byl nucen přepočítat hlasy v proběhlém hlasování do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Co z takto otevřené Pandořiny skřínky vypadlo?

20.11.2017 v 11:10 | Karma článku: 9.13 | Přečteno: 323 | Diskuse

Martin Jaroš

Známkování prezidentských kandidátů

Poslechl jsem si pozorně první prezidentskou debatu na Seznamu, abyste vy nemuseli! A tady je vysvědčení, které jsem kandidátům vystavil. Podotýkám, že hodnotím čistě výkon v diskusi, nikoli celkovou kvalitu borců.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 8.81 | Přečteno: 421 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Zelení Trumpovým lidem zazpívali, papež pohovořil o perverzi, McCartney zase o šílenství

Aktivisty Greenpeace mohla ranit mrtvice. Donald Trump na klimatickou konferenci COP23 v Bonnu vyslal... zástupce fosilního průmyslu. Aby se pochlubili, že Amerika snižuje své emise díky boomu těžby zemního plynu.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 9.73 | Přečteno: 177 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Politický zázrak

Mám sen. Velký, obtížně splnitelný, vyžadující trpělivost, víru a naději. A také nezměrné úsilí a ovšem i nezbytnou dávku zvláštního druhu štěstí.

20.11.2017 v 10:05 | Karma článku: 8.99 | Přečteno: 348 | Diskuse

Pavel Ďuran

Hradílek ukončil hladovku

Dobrá zpráva! Hladovka někdejšího signatáře Charty 77 a polistopadového ministra vnitra ČR Tomáše Hradílka, kterou držel proto, aby Miloš Zeman podruhé nekandidoval na prezidenta ČR, byla po 17 dnech ukončena.

20.11.2017 v 8:45 | Karma článku: 33.38 | Přečteno: 908 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.