Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šok, víme první - Leonid Iljič Brežněv žije!

4. 08. 2016 6:15:15
Letos tomu bude v listopadu třicet čtyři let, co byla, především západním tiskem, rozšířena lživá zpráva o skonu generálního tajemníka ÚV KSSS Leonida Iljiče Brežněva.

Jak se podařilo našemu deníku Tlesk zjistit, je totiž možno i tuto zprávu zařadit po bok těch zpráv, které přesto, že bankrot USA včetně krachu dolaru byl dávno prokázán v pokrokovém tisku, pak nicméně USA přesto tento neodvratitelný fakt odmítají vzít na vědomí a ve svých médiích jej popírají.

A protože náš deník jako jediný je vždy první u nejnovějšího zpravodajství, zjistili jsme prostřednictvím našeho stálého ulánbátarského dopisovatele Rumámína Vodkopitele, že Leonid Brežněv je živ.

Jak jsme se dozvěděli, našemu dopisovateli se zdál podivný sen. A ten sen mu řekl, jdi do divočiny a nalezni stopy. Vydal se tedy náš dopisovatel do tajgy a narazil na tajemné stopy, jak bylo předpovězeno. Vyrazil po nich směrem na východ, až spatřil podivnou věc. U pramene řeky Bechtěrovky nalezl Leonida Iljiče Brežněva. Ale nikoliv mrtvého, nýbrž věčně živého.

Náš dopisovatel zatajil dech a uvědomil si, že zprávy o významném objevu sovětských vědců o tom, že se jim podařil převratný objev, tedy že vynalezli mast, kterou pomaže-li se mrtvý, pak je na něj možno mluvit se zakládá na pravdě. Sice je třeba dořešit ještě jednu maličkost. A tou je ta skutečnost, že mrtvý prozatím neodpovídá. Což je předmětem mnoha štvavých a posměšných článků především v americkém tisku. Jak je to kapitalismu v posledním stádiu imperialismu vlastní. Přičemž americká věda se podobnému výsledku ani nepřiblížila.

Nicméně jsme zplnomocněni prohlásit, že další lež ve službách dolaru a neméně reakčního šekelu je vyvrácena a soudruh Brežněv se těší plnému zdraví. O tom svědčí zdravá barva jeho pleti, kterou náš dopisovatel popisuje jakožto mladistvě žlutou, kteroužto skutečnost přičítá blahodárnému působení slunečních paprsků, jejichž účinků si soudruh Brežněv užívá na své zdravotní dovolené ve stepi.

Když se náš dopisovatel soudruha Brežněva zeptal, jaké je jeho mínění o nynějších snahách Washingtonu o resuscitaci churavějícího amerického hospodářství dalšími bezprecedentními útoky na černošskou menšinu, dostalo mu pouze zaslouženého a pohrdavého mlčení. Což rovněž vypovídá o skvělé práci sovětských vědců na poli aplikovaných výzkumů dlouhověkosti a plně potvrzuje účinnost nové sovětské masti.

Na závěr svého rozhovoru se soudruhem Brežněvem mu náš zvláštní a zplnomocněný dopisovatel ještě položil i otázku, kterou jej vyzval k odsouzení válečnických snah současné americké administrativy, načež pohlédl ve směru jeho ruky a dílcovou metodou spojenou s výpočtem založeným na konstantě vlivu v souvislosti s tělesnou hmotností a obecnou odolností organismu nazývanou abúzus na druhou a jež zní takto: C6H12O6 → 2 C2H5OH + 2 CO2, což dále upřesnil soudruh Lenin: CH2=CH2 + H2O → C2H5OH, rozvinul soudruh Stalin: HC≡CH + H2 + H2O → CH3–CHO, CH3–CHO + H2 → CH3–CH2OH a geniálně dořešil soudruh Gottwald: CH3CH2OH + NH3 → CH3CH2NH2 + H2O, CH3CH2OH + CH3CH2NH2 → (CH3CH2)2NH + H2O, CH3CH2OH + (CH3CH2)2NH → (CH3CH2) 3N + H2O, vypočetl, že souřadnice atomů etylalkoholu se sbíhají v místě Pražského hradu.

Tedy již nikdo a nic nemůže vyvrátit sebelživější tvrzení o tom, že Miloš Zeman také preventivně neužívá sovětské masti Smerš (Sám Mažeš Etanolem Rychle na Šutr), neboť jak se sami ošetřující lékaři vyjádřili, má cévy jako mladý hoch, játra jako novorozenec sající pouze mléko a ústrojí rozmnožovací jako panic, o čemž svědčí Nagant první dámy, který si zakoupila v moskevském obchodním domě GUM na ochranu osoby pana prezidenta před vzrušenými ctitelkami.

Jak se rovněž ve svém zpravodajství náš dopisovatel vyjádřil, je pomocí čínské lodní dopravní společnosti Tvrdík-Měkčík-Mynář organizován nepřetržitý lodní kontejnerový most sloužící přepravě zázračné sovětské masti a to pomocí cisteren na přepravu těkavých látek, neboť líh je ze své reakční podstaty povahy značně nestálé, a jež jsou zároveň koncipovány jakožto malá pozornost, ve vkusném dárkovém balení.

Na závěr strhující reportáže se nám rovněž podařilo získat i vyjádření mluvčího tiskového mluvčí prezidenta republiky Jurije Pasáčka: „Je dobře známo, že pan prezident se ocitl v hledáčku tajných služeb především západních zemí, a to zvláště po nepodařeném převratu v Turecku, který měl zmařit tolik slibně započatou sezónu pěstitelského pálení především na Moravě, kde má Turecko odjakživa své imperiální zájmy, které se neuměle pokoušelo zamaskovat stavbou lednického minaretu, jež dokazuje propojení mezi Schwarzenbergy, Václavem Havlem a islámem. Přičemž je třeba rozhodně podotknout, že ono zemanovské: Smrt abstinentům!, jež pan prezident, jakožto vrchní velitel ozbrojených sil a dobrovolných hasičů vyřkl po návštěvě fronty, která je složena z opevněných vinných sklípků a těžce vyzbrojených vinopalen a nazývá se Zemanova linie je stále platné. Republiku si abstinenstvím rozvracet nedáme!“

O dalším vývoji dramatické situace na jižní frontě našich hranici vás budeme informovat i nadále jako první.

Pro deník Tlesk.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 4.8.2016 6:15 | karma článku: 22.14 | přečteno: 1196x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Samozřejmě, že odebírání dětí od rodičů je vždy zvrácenost

V USA vypukla aféra s odebíráním dětí rodičům, kteří ilegálně překročili jejich státní hranice. To bylo řevu! Jen by mne zajímalo, zda ti sami lidi by se též zastali obětí zvrácení praktik juvenilní justice tady v Evropě.

23.6.2018 v 15:15 | Karma článku: 18.34 | Přečteno: 242 |

David Rath

Makáme!

Babišova vláda spravuje zemi již skoro 200 dnů. Před tím ovládali 4 roky klíčové resorty jakými jsou třeba finance, spravedlnost nebo místní rozvoj. Když někdo skutečně maká, jsou vidět výsledky.

23.6.2018 v 10:15 | Karma článku: 17.39 | Přečteno: 642 | Diskuse

Petr Burian

Lekce z demokracie

Následující smyšlený minipříběh nejlépe vystihuje negativní stránku toho, co nazýváme dosud nejefektivnějším způsobem vlády, tedy demokracie. Anebo že demokracie je nejhorší způsob vlády, s výjimkou všech ostatních způsobů.

23.6.2018 v 10:11 | Karma článku: 15.81 | Přečteno: 353 | Diskuse

Jan Dvořák

Hlášení ze stanice Lidový dům

Ani na malé vlakové stanici nemusí v létě chcípnout pes, pokud se přednosta snaží vyhovět marketingovým požadavkům cestujících a pružně reaguje na přepravní poptávku.

23.6.2018 v 9:50 | Karma článku: 16.29 | Přečteno: 355 | Diskuse

Přemysl Čech

Voliči jako bezmocní rukojmí moc neustále chutnajících a ješitností ožralých politiků?

V lítém předvolebním boji před prvním vítězstvím hnutí ANO, kde se dosud díky vágnímu označení hnutí, jak se zdá, nikdo nikomu za nic nezodpovídá, mi Andrej Babiš odpověděl, že zná knihu L. Mňačka "Ako chutí moc", a moc dobře.

22.6.2018 v 19:49 | Karma článku: 31.67 | Přečteno: 1840 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz