Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dialog anticivilizací

3. 10. 2016 6:15:15
Letošní léto, rozhodně za okurkové považovat nemůžeme. Jak bulvár, tak i ostatní, více či méně normální média měla žně již od června, kdy se ke všeobecnému úžasu všech zúčastněných Velké Británii povedla sebevražda nazývá Brexit

a kterou já osobně nazývám Brexshit. Neboť onen fakt zániku UK popisuje naprosto nejlépe.

Přičemž náš svět byl průběžně zásobován obrázky a zprávami o útocích takzvaného Islámského státu v Evropě i jinde ve světě, včetně vyhlazování celých syrských měst a komunit ruským letectvem za pomoci zakázaných bomb a chemickými zbraněmi ruského chráněnce Asada. Proč? Protože ruská základna ve Středozemním moři.

A pak nám krvavé léto skončilo a máme zde podzim a člověk by si rád už od těchto tanců se smrtí odpočinul, když vtom českými médii proletí zpráva o dvojnásobném coming outu českého prezidenta minulého i současného.

Pravidelné návštěvy svých pánů, dříve českoslovenští gubernátoři, kterým byla Moskvou jejich role Říšských protektorů svěřována zločineckými vládci z Kremlu, se v oněch dobách komunistické diktatury děly s naprosto stejnou pravidelností, jako tomu činí hoši z kágébáckého prognosťáku na Rhodosu dnes.

Soudruzi prezidenti létali na Krym, kde coby místodržící sovětského impéria skládali hold příslušnému rudému vladaři, přivezli mu dary, odvezli si dary, pronesli svá díkůvzdání a tím onen akt vazalské pokory byl završen.

Úplně stejně jako na řeckém Rhodosu, kam s železnou pravidelností, pohřeb izraelského prezidenta nepohřeb, létají zaměstnanci Kremlu, pánové Klaus i Zeman naprosto totožně, jako létával Gustáv Husák za Brežněvem.

V tomto kontextu lze ono setkání nazvat nikoliv Dialog civilizací, ale Dialog anticivilizací. Anticivilizací financovaných ruskou ropou, ruským zemním plynem a ruským kriminálním zločinem.

Anticivilizací založených na organizovaném zločinu, majících kořeny v té nejpříšernější a nejhrůznější diktatuře v dějinách, tedy ve zločinecké komunistické organizaci Svazu sovětských socialistických republik. O čemž svědčí jak doktor Rath či pan Janoušek, syn člena Ústředního výboru Komunistické strany Československa na svobodě, tak i osoba pana Jakunina, který coby prodloužený úd Kremlu onu každoroční trachtaci pořádá a platí.

Je to prostě totéž, jakoby pánové Klaus a Zeman přilétli na pozvání mafie, kolumbijského drogového kartelu, či n‘dranghetty, neboť pan Jakunin, bývalý příslušník KGB je zcela obyčejný zloděj, byť zastává za odměnu funkci ředitele ruských státních drah, aby si jednak nakradl a aby měl nějakou tu moc. Ovšem zloděj a darebák řádně politicky organizovaný a tudíž nepostižitelný a pokud bychom užili domorodého cudného termínu lobbista, budeme stále hovořit o tomtéž.

Tato korporace politicky organizovaného zločinu ovládající Rusko, se dle západních médií nazývá Vladimir Putin & rodina a dle střízlivějších odhadů ovládá majetek za sto třicet US dolarů.

O tom, že tato informace nebude daleko od pravdy svědčí „nálezy“ nejrůznějších paláců a zámků, v nichž tato novodobá postkomunistická šlechta vede svůj rozmařilý život a před nimiž se rezidence z Ukrajiny uprchlého kremelského satrapy Janukovyče, jeví coby panelákový byt.

Pro takovou chobotnici, před níž veškeré zločinecké organizace celého světa blednou závistí, je snadné nakoupit si v České republice jak mediální prostituci, která o ní nebude psát, bude o ní mlžit, lhát a zpochybňovat fakta, tak i ty, kteří jí budou sloužit, neboť jim zaplatí jak volební kampaň, tak na ně i vytáhne jejich vázací akty s organizací KGB, odkud jak Putin, tak jeho gang pochází. Nejenom, že ješitnému pánovi jako bonus vydá jeho spisek o modré, nikoliv zelené planetě v ruštině. Nebo v čínštině, albánštině, urgujštině, turkotatarštině, či v bůhvíčem ještě.

Ovšem, domnívám se, že pohrůžka něčím podobným, tedy zveřejněním podpisu listiny vázacího aktu s KGB ani nebyla vyřčena. Jak pan Klaus, tak i pan Zeman jsou totiž prověřeni dlouhodobým výkonem funkce, kdy zájmy Kremlu v ČR zastupovali a zastupují nikoliv dobře, ale na jedničku, stejně jako tím, že oni sami jsou tvůrci politicky organizovaného zločinu v ČR. Tedy, že se jedná o řádné členy bratrstva.

Tedy není třeba se nějak zvláště pozastavovat nad oním ostudným aktem vůbec nějakých kontaktů se zloději tvořícími Putinovu juntu drancující Rusko, které je osud obyčejných ruských obyvatel zcela lhostejný.

Ale je třeba je o ní co nehlasitěji hovořit.

Abychom se třeba nedožili toho, že oba pánové, které já nazývám tvrdým jádrem českého fašismu s kriminálně rudým obsahem, nedovedou naši zemi k tomu, že se budou posílat pozdravy nikoliv od Máchova, ale od Háchova jezera a vepřín v Letech bude nikoliv zbořen, ale budou v něm produkovány árijsky a nazionálně uvědomělé výrobky s nimiž spotřebitel bojuje proti islámu.

Například řadou výrobků vhodných k ovaru pod názvem Miloš, nebo halal lalok Áda.

Ostatně soudím, že pískot, kterému se panu Zemanovi a Klausovi dostalo v Boleslavi, předznamenává s definitivní platností konec tohoto pokusu o vytvoření ruské gubernie, která bude opět vykrojena z Evropy a předložena Putinovi coby zákusek.

A vůbec můj celkový dojem z toho pána na Hradě je takový, jako když jdete v neděli s manželkou na procházku a šlápnete do čehosi měkkého, slizkého, co neuklidil po svém miláčkovi nezodpovědný pejskař a co se vám nalepí na botu a nemůžete se toho zbavit ani otíráním o trávu a smrdí to.

A to opravdu hnusně a čím dál víc.

Nejvyšší čas tady uklidit a vyvětrat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 3.10.2016 6:15 | karma článku: 17.53 | přečteno: 559x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.30 | Přečteno: 3772 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 952 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1841 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1357 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Libor Čermák

Samozřejmě, že odebírání dětí od rodičů je vždy zvrácenost

V USA vypukla aféra s odebíráním dětí rodičům, kteří ilegálně překročili jejich státní hranice. To bylo řevu! Jen by mne zajímalo, zda ti sami lidi by se též zastali obětí zvrácení praktik juvenilní justice tady v Evropě.

23.6.2018 v 15:15 | Karma článku: 18.34 | Přečteno: 242 |

David Rath

Makáme!

Babišova vláda spravuje zemi již skoro 200 dnů. Před tím ovládali 4 roky klíčové resorty jakými jsou třeba finance, spravedlnost nebo místní rozvoj. Když někdo skutečně maká, jsou vidět výsledky.

23.6.2018 v 10:15 | Karma článku: 17.39 | Přečteno: 642 | Diskuse

Petr Burian

Lekce z demokracie

Následující smyšlený minipříběh nejlépe vystihuje negativní stránku toho, co nazýváme dosud nejefektivnějším způsobem vlády, tedy demokracie. Anebo že demokracie je nejhorší způsob vlády, s výjimkou všech ostatních způsobů.

23.6.2018 v 10:11 | Karma článku: 15.81 | Přečteno: 353 | Diskuse

Jan Dvořák

Hlášení ze stanice Lidový dům

Ani na malé vlakové stanici nemusí v létě chcípnout pes, pokud se přednosta snaží vyhovět marketingovým požadavkům cestujících a pružně reaguje na přepravní poptávku.

23.6.2018 v 9:50 | Karma článku: 16.29 | Přečteno: 355 | Diskuse

Přemysl Čech

Voliči jako bezmocní rukojmí moc neustále chutnajících a ješitností ožralých politiků?

V lítém předvolebním boji před prvním vítězstvím hnutí ANO, kde se dosud díky vágnímu označení hnutí, jak se zdá, nikdo nikomu za nic nezodpovídá, mi Andrej Babiš odpověděl, že zná knihu L. Mňačka "Ako chutí moc", a moc dobře.

22.6.2018 v 19:49 | Karma článku: 31.67 | Přečteno: 1840 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz