Dialog anticivilizací

3. 10. 2016 6:15:15
Letošní léto, rozhodně za okurkové považovat nemůžeme. Jak bulvár, tak i ostatní, více či méně normální média měla žně již od června, kdy se ke všeobecnému úžasu všech zúčastněných Velké Británii povedla sebevražda nazývá Brexit

a kterou já osobně nazývám Brexshit. Neboť onen fakt zániku UK popisuje naprosto nejlépe.

Přičemž náš svět byl průběžně zásobován obrázky a zprávami o útocích takzvaného Islámského státu v Evropě i jinde ve světě, včetně vyhlazování celých syrských měst a komunit ruským letectvem za pomoci zakázaných bomb a chemickými zbraněmi ruského chráněnce Asada. Proč? Protože ruská základna ve Středozemním moři.

A pak nám krvavé léto skončilo a máme zde podzim a člověk by si rád už od těchto tanců se smrtí odpočinul, když vtom českými médii proletí zpráva o dvojnásobném coming outu českého prezidenta minulého i současného.

Pravidelné návštěvy svých pánů, dříve českoslovenští gubernátoři, kterým byla Moskvou jejich role Říšských protektorů svěřována zločineckými vládci z Kremlu, se v oněch dobách komunistické diktatury děly s naprosto stejnou pravidelností, jako tomu činí hoši z kágébáckého prognosťáku na Rhodosu dnes.

Soudruzi prezidenti létali na Krym, kde coby místodržící sovětského impéria skládali hold příslušnému rudému vladaři, přivezli mu dary, odvezli si dary, pronesli svá díkůvzdání a tím onen akt vazalské pokory byl završen.

Úplně stejně jako na řeckém Rhodosu, kam s železnou pravidelností, pohřeb izraelského prezidenta nepohřeb, létají zaměstnanci Kremlu, pánové Klaus i Zeman naprosto totožně, jako létával Gustáv Husák za Brežněvem.

V tomto kontextu lze ono setkání nazvat nikoliv Dialog civilizací, ale Dialog anticivilizací. Anticivilizací financovaných ruskou ropou, ruským zemním plynem a ruským kriminálním zločinem.

Anticivilizací založených na organizovaném zločinu, majících kořeny v té nejpříšernější a nejhrůznější diktatuře v dějinách, tedy ve zločinecké komunistické organizaci Svazu sovětských socialistických republik. O čemž svědčí jak doktor Rath či pan Janoušek, syn člena Ústředního výboru Komunistické strany Československa na svobodě, tak i osoba pana Jakunina, který coby prodloužený úd Kremlu onu každoroční trachtaci pořádá a platí.

Je to prostě totéž, jakoby pánové Klaus a Zeman přilétli na pozvání mafie, kolumbijského drogového kartelu, či n‘dranghetty, neboť pan Jakunin, bývalý příslušník KGB je zcela obyčejný zloděj, byť zastává za odměnu funkci ředitele ruských státních drah, aby si jednak nakradl a aby měl nějakou tu moc. Ovšem zloděj a darebák řádně politicky organizovaný a tudíž nepostižitelný a pokud bychom užili domorodého cudného termínu lobbista, budeme stále hovořit o tomtéž.

Tato korporace politicky organizovaného zločinu ovládající Rusko, se dle západních médií nazývá Vladimir Putin & rodina a dle střízlivějších odhadů ovládá majetek za sto třicet US dolarů.

O tom, že tato informace nebude daleko od pravdy svědčí „nálezy“ nejrůznějších paláců a zámků, v nichž tato novodobá postkomunistická šlechta vede svůj rozmařilý život a před nimiž se rezidence z Ukrajiny uprchlého kremelského satrapy Janukovyče, jeví coby panelákový byt.

Pro takovou chobotnici, před níž veškeré zločinecké organizace celého světa blednou závistí, je snadné nakoupit si v České republice jak mediální prostituci, která o ní nebude psát, bude o ní mlžit, lhát a zpochybňovat fakta, tak i ty, kteří jí budou sloužit, neboť jim zaplatí jak volební kampaň, tak na ně i vytáhne jejich vázací akty s organizací KGB, odkud jak Putin, tak jeho gang pochází. Nejenom, že ješitnému pánovi jako bonus vydá jeho spisek o modré, nikoliv zelené planetě v ruštině. Nebo v čínštině, albánštině, urgujštině, turkotatarštině, či v bůhvíčem ještě.

Ovšem, domnívám se, že pohrůžka něčím podobným, tedy zveřejněním podpisu listiny vázacího aktu s KGB ani nebyla vyřčena. Jak pan Klaus, tak i pan Zeman jsou totiž prověřeni dlouhodobým výkonem funkce, kdy zájmy Kremlu v ČR zastupovali a zastupují nikoliv dobře, ale na jedničku, stejně jako tím, že oni sami jsou tvůrci politicky organizovaného zločinu v ČR. Tedy, že se jedná o řádné členy bratrstva.

Tedy není třeba se nějak zvláště pozastavovat nad oním ostudným aktem vůbec nějakých kontaktů se zloději tvořícími Putinovu juntu drancující Rusko, které je osud obyčejných ruských obyvatel zcela lhostejný.

Ale je třeba je o ní co nehlasitěji hovořit.

Abychom se třeba nedožili toho, že oba pánové, které já nazývám tvrdým jádrem českého fašismu s kriminálně rudým obsahem, nedovedou naši zemi k tomu, že se budou posílat pozdravy nikoliv od Máchova, ale od Háchova jezera a vepřín v Letech bude nikoliv zbořen, ale budou v něm produkovány árijsky a nazionálně uvědomělé výrobky s nimiž spotřebitel bojuje proti islámu.

Například řadou výrobků vhodných k ovaru pod názvem Miloš, nebo halal lalok Áda.

Ostatně soudím, že pískot, kterému se panu Zemanovi a Klausovi dostalo v Boleslavi, předznamenává s definitivní platností konec tohoto pokusu o vytvoření ruské gubernie, která bude opět vykrojena z Evropy a předložena Putinovi coby zákusek.

A vůbec můj celkový dojem z toho pána na Hradě je takový, jako když jdete v neděli s manželkou na procházku a šlápnete do čehosi měkkého, slizkého, co neuklidil po svém miláčkovi nezodpovědný pejskař a co se vám nalepí na botu a nemůžete se toho zbavit ani otíráním o trávu a smrdí to.

A to opravdu hnusně a čím dál víc.

Nejvyšší čas tady uklidit a vyvětrat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 3.10.2016 6:15 | karma článku: 17.53 | přečteno: 566x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Vítězem komunálních voleb je pan prezident Václav Havel

Je pár dnů po komunálních volbách a v Čechách na Moravě i ve Slezsku vládne podivný klid. Jen nad krajinou zahalenou do hávu babího léta a zářícího listí stoupá prach z toho, jak volič vyprášil kabát komunistům a okamurovcům

12.10.2018 v 6:15 | Karma článku: 24.52 | Přečteno: 943 | Diskuse

Miroslav Václavek

Padesát syrských sirotků versus miliardář, který ukradl slunce

Jen málokdy lze v poměrně pochmurném světě domorodého politického života spatřit cokoliv pozitivního a cokoliv, co lze přirovnat k záblesku světla v temnotách.

16.9.2018 v 6:15 | Karma článku: 42.60 | Přečteno: 10281 | Diskuse

Miroslav Václavek

Běž domů Ivane – a vezmi s sebou i Miloše

Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, to je text jedné velmi známé písničky, která vznikla jako reakce na ruskou válečnou agresi ze srpna 1968 a ve které se zpívá o tom, že Ivan byl hodnej hoch, ale poslali ho do úplně cizí země,

21.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 35.40 | Přečteno: 1291 | Diskuse

Miroslav Václavek

Říjen 1918? Osudová chyba v historii našeho národa

Je rok 2018, rok několika významných výročí, z nichž jedno se odehraje 21. srpna a bude to den padesátého výročí válečného napadení naší země našimi údajnými spojenci sdruženými v agresivním paktu takzvané varšavské smlouvy,

14.8.2018 v 6:15 | Karma článku: 38.85 | Přečteno: 5024 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Zdeněk Brynych

Bydlet či nebydlet?

Problém bydlení trápí tisíce lidí, kterým nezbývá nic než platit velký dluh nebo drahý podnájem. Proč tomu tak je? jde to i jinak?

21.10.2018 v 12:16 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 33 | Diskuse

Jan Dvořák

Česká levice stejným krokem!

Sobota dvacátého října vejde do análů domácí politické scény jako významný mezník. Do té doby to vypadalo, že komunisté a socialisti tvoří dva nesmiřitelné tábory.

21.10.2018 v 10:06 | Karma článku: 12.90 | Přečteno: 261 | Diskuse

Radomír Dolanský

Klause mladšího je pro Fialu škoda, pro ODS nikoliv

Potenciál Václava Klause ml. se projevil již při volbách do Parlamentu, kdy s hlasy lidu pro Klause převálcoval předsedu ODS i s celou jeho klakou věrných. Odměnou je mu kritika ze strany podstatně méně úspěšných spolustraníků.

21.10.2018 v 7:28 | Karma článku: 37.75 | Přečteno: 967 | Diskuse

Martin Mařák

Fake news, návod k použití

U nás v tomto fake news umění vynikají zejména proputinovští trollové, katastrofisté a jiní obchodníci se strachem a jejich fandové. Sdružují se na různých známých tzv. alternativních webech.

21.10.2018 v 1:52 | Karma článku: 11.52 | Přečteno: 436 | Diskuse

Kateřina Lhotská

Týden v kostce - Německo na scestí

Kam směřuje náš nejvýznamnější soused? Neopakuje tolerováním jedněch radikálů ve jménu potírání těch druhých stejnou chybu jako ve 20. a 30. letech minulého století? A šlape ODS na paty ANO?

20.10.2018 v 18:00 | Karma článku: 29.30 | Přečteno: 1388 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz