Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Dialog anticivilizací

3. 10. 2016 6:15:15
Letošní léto, rozhodně za okurkové považovat nemůžeme. Jak bulvár, tak i ostatní, více či méně normální média měla žně již od června, kdy se ke všeobecnému úžasu všech zúčastněných Velké Británii povedla sebevražda nazývá Brexit

a kterou já osobně nazývám Brexshit. Neboť onen fakt zániku UK popisuje naprosto nejlépe.

Přičemž náš svět byl průběžně zásobován obrázky a zprávami o útocích takzvaného Islámského státu v Evropě i jinde ve světě, včetně vyhlazování celých syrských měst a komunit ruským letectvem za pomoci zakázaných bomb a chemickými zbraněmi ruského chráněnce Asada. Proč? Protože ruská základna ve Středozemním moři.

A pak nám krvavé léto skončilo a máme zde podzim a člověk by si rád už od těchto tanců se smrtí odpočinul, když vtom českými médii proletí zpráva o dvojnásobném coming outu českého prezidenta minulého i současného.

Pravidelné návštěvy svých pánů, dříve českoslovenští gubernátoři, kterým byla Moskvou jejich role Říšských protektorů svěřována zločineckými vládci z Kremlu, se v oněch dobách komunistické diktatury děly s naprosto stejnou pravidelností, jako tomu činí hoši z kágébáckého prognosťáku na Rhodosu dnes.

Soudruzi prezidenti létali na Krym, kde coby místodržící sovětského impéria skládali hold příslušnému rudému vladaři, přivezli mu dary, odvezli si dary, pronesli svá díkůvzdání a tím onen akt vazalské pokory byl završen.

Úplně stejně jako na řeckém Rhodosu, kam s železnou pravidelností, pohřeb izraelského prezidenta nepohřeb, létají zaměstnanci Kremlu, pánové Klaus i Zeman naprosto totožně, jako létával Gustáv Husák za Brežněvem.

V tomto kontextu lze ono setkání nazvat nikoliv Dialog civilizací, ale Dialog anticivilizací. Anticivilizací financovaných ruskou ropou, ruským zemním plynem a ruským kriminálním zločinem.

Anticivilizací založených na organizovaném zločinu, majících kořeny v té nejpříšernější a nejhrůznější diktatuře v dějinách, tedy ve zločinecké komunistické organizaci Svazu sovětských socialistických republik. O čemž svědčí jak doktor Rath či pan Janoušek, syn člena Ústředního výboru Komunistické strany Československa na svobodě, tak i osoba pana Jakunina, který coby prodloužený úd Kremlu onu každoroční trachtaci pořádá a platí.

Je to prostě totéž, jakoby pánové Klaus a Zeman přilétli na pozvání mafie, kolumbijského drogového kartelu, či n‘dranghetty, neboť pan Jakunin, bývalý příslušník KGB je zcela obyčejný zloděj, byť zastává za odměnu funkci ředitele ruských státních drah, aby si jednak nakradl a aby měl nějakou tu moc. Ovšem zloděj a darebák řádně politicky organizovaný a tudíž nepostižitelný a pokud bychom užili domorodého cudného termínu lobbista, budeme stále hovořit o tomtéž.

Tato korporace politicky organizovaného zločinu ovládající Rusko, se dle západních médií nazývá Vladimir Putin & rodina a dle střízlivějších odhadů ovládá majetek za sto třicet US dolarů.

O tom, že tato informace nebude daleko od pravdy svědčí „nálezy“ nejrůznějších paláců a zámků, v nichž tato novodobá postkomunistická šlechta vede svůj rozmařilý život a před nimiž se rezidence z Ukrajiny uprchlého kremelského satrapy Janukovyče, jeví coby panelákový byt.

Pro takovou chobotnici, před níž veškeré zločinecké organizace celého světa blednou závistí, je snadné nakoupit si v České republice jak mediální prostituci, která o ní nebude psát, bude o ní mlžit, lhát a zpochybňovat fakta, tak i ty, kteří jí budou sloužit, neboť jim zaplatí jak volební kampaň, tak na ně i vytáhne jejich vázací akty s organizací KGB, odkud jak Putin, tak jeho gang pochází. Nejenom, že ješitnému pánovi jako bonus vydá jeho spisek o modré, nikoliv zelené planetě v ruštině. Nebo v čínštině, albánštině, urgujštině, turkotatarštině, či v bůhvíčem ještě.

Ovšem, domnívám se, že pohrůžka něčím podobným, tedy zveřejněním podpisu listiny vázacího aktu s KGB ani nebyla vyřčena. Jak pan Klaus, tak i pan Zeman jsou totiž prověřeni dlouhodobým výkonem funkce, kdy zájmy Kremlu v ČR zastupovali a zastupují nikoliv dobře, ale na jedničku, stejně jako tím, že oni sami jsou tvůrci politicky organizovaného zločinu v ČR. Tedy, že se jedná o řádné členy bratrstva.

Tedy není třeba se nějak zvláště pozastavovat nad oním ostudným aktem vůbec nějakých kontaktů se zloději tvořícími Putinovu juntu drancující Rusko, které je osud obyčejných ruských obyvatel zcela lhostejný.

Ale je třeba je o ní co nehlasitěji hovořit.

Abychom se třeba nedožili toho, že oba pánové, které já nazývám tvrdým jádrem českého fašismu s kriminálně rudým obsahem, nedovedou naši zemi k tomu, že se budou posílat pozdravy nikoliv od Máchova, ale od Háchova jezera a vepřín v Letech bude nikoliv zbořen, ale budou v něm produkovány árijsky a nazionálně uvědomělé výrobky s nimiž spotřebitel bojuje proti islámu.

Například řadou výrobků vhodných k ovaru pod názvem Miloš, nebo halal lalok Áda.

Ostatně soudím, že pískot, kterému se panu Zemanovi a Klausovi dostalo v Boleslavi, předznamenává s definitivní platností konec tohoto pokusu o vytvoření ruské gubernie, která bude opět vykrojena z Evropy a předložena Putinovi coby zákusek.

A vůbec můj celkový dojem z toho pána na Hradě je takový, jako když jdete v neděli s manželkou na procházku a šlápnete do čehosi měkkého, slizkého, co neuklidil po svém miláčkovi nezodpovědný pejskař a co se vám nalepí na botu a nemůžete se toho zbavit ani otíráním o trávu a smrdí to.

A to opravdu hnusně a čím dál víc.

Nejvyšší čas tady uklidit a vyvětrat.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pondělí 3.10.2016 6:15 | karma článku: 17.53 | přečteno: 553x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Přepolitizováno, překecáno, přeotráveno...

Taky už máte jako já plné zuby současného povolebna? Taky vám už leze krkem ta záplava novinových titulků a článků pojednávajících kdo, kdy a s kým a kdo, kdy, a proti komu? Tak to nás je nepochybně víc.

15.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 10.60 | Přečteno: 718 | Diskuse

Miroslav Václavek

Česká republika dává nejvíc peněz na uprchlíky na světě - a pro naše děti sbíráme víčka!

Je po volbách Léta Páně roku 2017 a Andrej Babiš coby Pyrrhos, který utrpěl své vítězství láká usednout koaliční strany na lep s hořící koudelí času u zadnice, pan prezident spřádá své úvahy o vládě bez důvěry poslanecké sněmovny

6.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 9196 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

17.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 32.97 | Přečteno: 4194 | Diskuse

Miroslav Václavek

Stručný návod na to jak si po volbách zachránit život

Je pozdní podzim, listí se barví všemi barvami, tma přichází brzy a čím dál dřív a na skla oken bubnuje déšť svůj zádumčivý rytmus a obličeje potentátů politické reprezentace se zahalují chmurami, jako v zakletém království.

13.10.2017 v 6:15 | Karma článku: 21.10 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Lichnovský

Jak Nejvyšší správní soud přepočítal volby

Co se nemělo stát, stalo se. Nejvyšší správní soud byl nucen přepočítat hlasy v proběhlém hlasování do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Co z takto otevřené Pandořiny skřínky vypadlo?

20.11.2017 v 11:10 | Karma článku: 9.69 | Přečteno: 323 | Diskuse

Martin Jaroš

Známkování prezidentských kandidátů

Poslechl jsem si pozorně první prezidentskou debatu na Seznamu, abyste vy nemuseli! A tady je vysvědčení, které jsem kandidátům vystavil. Podotýkám, že hodnotím čistě výkon v diskusi, nikoli celkovou kvalitu borců.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 8.81 | Přečteno: 421 | Diskuse

Vítězslav Kremlík

Zelení Trumpovým lidem zazpívali, papež pohovořil o perverzi, McCartney zase o šílenství

Aktivisty Greenpeace mohla ranit mrtvice. Donald Trump na klimatickou konferenci COP23 v Bonnu vyslal... zástupce fosilního průmyslu. Aby se pochlubili, že Amerika snižuje své emise díky boomu těžby zemního plynu.

20.11.2017 v 10:54 | Karma článku: 10.70 | Přečteno: 177 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Politický zázrak

Mám sen. Velký, obtížně splnitelný, vyžadující trpělivost, víru a naději. A také nezměrné úsilí a ovšem i nezbytnou dávku zvláštního druhu štěstí.

20.11.2017 v 10:05 | Karma článku: 8.99 | Přečteno: 348 | Diskuse

Pavel Ďuran

Hradílek ukončil hladovku

Dobrá zpráva! Hladovka někdejšího signatáře Charty 77 a polistopadového ministra vnitra ČR Tomáše Hradílka, kterou držel proto, aby Miloš Zeman podruhé nekandidoval na prezidenta ČR, byla po 17 dnech ukončena.

20.11.2017 v 8:45 | Karma článku: 33.38 | Přečteno: 908 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.