Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jan Žižka z Tokia – aneb jak popelář Tomio v Čechách ke štěstí přišel

17. 10. 2017 6:15:15
„Lidská inteligence se výrazně liší, a to jak mezi rasami, tak i mezi muži a ženami. Ženy mají ve většině průměrné IQ - je mezi nimi méně geniálních či naopak totálně hloupých než mezi muži.

Ti mají naopak mezi sebou více talentovaných stejně jako je mezi nimi větší množství velmi hloupých a méně těch průměrných. To je prostě statistika, která se pak odráží i ve společnosti - větší procento nadprůměrně schopných mužů se holt odráží v reálném životě.“
(Tomio Okamura 3.8. 2011 v komentáři Ženy vpřed!)

Je předvolebno, říjen Anno Domini 2017. Schválně zmiňuji ono datum, abych se ujistil, že se nacházím ve dvacátém prvním století, neboť je evidentní, že části naší společnosti se začínají zmocňovat pověrečné bludy, mající své zhmotnění v kazatelích bizarních ideologií. Stojících z největší části na zlu, lidské hlouposti, omezenosti a úpadku.

Rovněž ono datum zmiňuji i proto, že je zřejmé, že náboženská sekta Tomia Okamury vystrkuje růžky a láká věřící na příslib pozemského ráje pod vedením svatého Tomia, přišedšího do naší země poté, co popelařil v rodném Tokiu a který jako novodobý Jan Žižka bojuje naprosto proti všem. Protože chce také naprosto všechno a nehodlá se o kořist moci s nikým dělit.

Zde můžeme vidět až dojemnou shodu toho, že stejně jako u jiných vůdců je známé, že Hitler nebyl Němec ale Rakušan, Džugašvili vulgo Stalin nebyl Rus ale Gruzínec, tak ani Tomio nijak nevybočuje z tohoto osvědčeného schématu, neboť do Čech nám také přimigroval, aby nám tady evidentně vůdcovati a škoditi ráčil.

Člověk by ale tudíž řekl, že taková osoba se tedy ke své nové vlasti, která vůči němu otevřela – na rozdíl od hluboce rasistického Japonska - náruč dokořán, zachová dobře a bude se snažit jí vracet to dobré, čeho díky ní dosáhl, ale to není rozhodně případ milého Tomia, stejně jako to nebyl případ jeho předchůdců, které jsem zmínil.

Tomio, který může být považován za příklad nezvládnuté integrace do společnosti je totiž osobou hlásající svůj zmatený islám rasových předsudků, pohlavních animozit a nesmyslů netolerující jediného slova pochyb a jehož nepřítel se pružně mění podle nálad jeho elektorátu, totiž naši zemi vede z Evropy do Asie, když hodlá populaci své nové vlasti zbídačit a přiblížit ji poměrům kontinentu odkud přišel.

Tudíž je možno jej nazvat fanatikem, který se nijak neliší od islamistů, kteří si náboženství islámu vykládají po svém. Stejně jako si po svém vykládá Tomio pojem demokracie. Stačí pohlédnout na jeho stránku na Facebooku, která je popsána pouze souhlasy spolufanatiků a jejich vášnivými přihlášeními se ke společné víře, což je nepochybně zapřičiněno kolektivně prodělanou iniciační lobotomií, neboť jiné vysvětlení ani není možné, přičemž jakýkoli nesouhlasný nebo kritický příspěvek je smazán a pisatel je zablokován. A teď si představte kdyby se tohle dostalo k moci...

Neboť v cíli jeho snah, tedy toho, že Česká republika by nedej bože spáchala svoji ekonomickou a politickou sebevraždu vystoupením z největší ekonomiky světa, tedy z EU, by nastal minimálně čtyřiceti procentní propad v životní úrovni, vyjádřeno příjmy celé populace. A naopak minimálně dvaceti pěti procentní nezaměstnanost. To vše při stoupajících cenách potravin, léků, bydlení a nákladů na vzdělání s následným přičleněním k Rusku, pokud o "civilizační" okruh jde.

Tedy jakkoli já osobně Tomia pokládám za jakéhosi Miroslava Sládka z dovozu, takovou komickou figurku velmi neduživého vzhledu, evidentně zevnitř sžíranou pocity odporu k naší společnosti, mající kořeny v jeho traumatizujících zážitcích ze socialistického dětského domova (což mělo za následek to, že se do čtrnácti let pomočoval a do jednadvaceti let koktal), zároveň jej však považuji za osobu naší zemi nebezpečnou, která již jen svojí existencí v zákonodárném sboru České republiky může značnou měrou zpochybňovat důvěryhodnost země ve smyslu jejího dalšího směřování a bezpečí investic rovněž.

Což lze již pomalu vypozorovat u majitele firmy Škoda, tedy páteře, na níž visí podstatná svalovina ekonomického výkonu a zaměstnanosti ČR, když uvažuje o stahování části výroby domů do Německa, protože evidentně prověřuje své technické možnosti související s možnými výsledky nastávajících voleb ve smyslu zastavení či zpochybnění naší hlubší integrace do EU.

Nevím, zda za jeho chováním stojí chronická otrava tlačenkou či ovarem, vůči kterýmžto potravinám asi jeho organismus navyklý na suši prodělává bouřlivou alergickou reakci, ale osobně se domnívám, že za skutečnou příčinou jeho nenávisti vůči České republice je komplex méněcennosti, který si léčí agresivitou vůči ženám a ještě ubožejším skupinám obyvatel jako jsou Romové, k nimž momentálně přiřadil i muslimy.

A stejně jako když popelařil v Tokiu sbírá dnes odpad naší společnosti, aby participoval na kolektivním nedostatku základní inteligence svého voličstva, kterou jinak nazýváme hloupostí a zároveň tak tím nad nimi ještě více vynikal, neboť kontrast mezi jejich chudobou ducha i majetku a jeho „bohatstvím“ je takto opravdu propastný.

Stejně jako normální lidi takové chování nutně odpuzuje, nijak jej neoceňují a hnusí se jim. Což je příčinou onoho válečného stavu mezi hodnotově nemocným Tomiem a zbytkem světa.

Ale nelamme nad Tomiem hůl a nebuďme jako on.

Jako on, který kolektivně odsuzuje podle národnosti, barvy pleti, náboženství nebo pohlaví, protože taková cesta vede pouze k dalšímu neštěstí a k mnoha jiným Tomiům šířících mor nenávisti dál.

Tomio je totiž nešťastný a potřebuje jediné – lásku.

Proto, aby měl sílu se změnit a odpustit zlému v jeho minulosti.

Až jej někde potkáte tak jej obejměte.

I za mě.

Miroslav Václavek

Šumperk

Hlasujte ve finále Blogera roku

Autor: Miroslav Václavek | úterý 17.10.2017 6:15 | karma článku: 33.10 | přečteno: 4275x


Další články blogera

Miroslav Václavek

Šok, víme první – v České republice byl objeven nový živočišný druh - člověk zemandrtálský

Jak jste si zajisté naši milí čtenáři všimli, veřejný život v naší zemi ovlivnil zcela nový fenomén. Tím je senzační objev zcela nového živočišného druhu, který doposud unikal pozornosti světové vědy.

13.2.2018 v 6:00 | Karma článku: 37.27 | Přečteno: 3748 | Diskuse

Miroslav Václavek

Jak se dělá prezident, aneb mít Zemana v hrsti

„Neptej se, co může udělat tvá zem pro tebe. Ptej se, co ty můžeš udělat pro svoji zem." 35. americký prezident John Fitzgerald Kennedy

29.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 947 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne teroristům, ne islámu, ne Bruselu, ne imigrantům, ne erohujerům!!!!!!!!!

Toto je pravda, kterou vám Česká televize neukáže!!!!!!!! Sdílej, přeposílej, rozšiřuj!!!!!! Nevol vlastizrádce

18.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 23.88 | Přečteno: 1826 | Diskuse

Miroslav Václavek

Mezi holými ňadry na Zemana a holou zadnicí na Američany není žádný rozdíl

„Chtěl jsem jen říci, že si lidé mají za svým názorem stát. I když při něm občas dojde třeba na spuštění kalhot,“ poznamenal veterán, který si oddechl. V případě odsouzení mu hrozila ztráta práce řidiče kamionu,

15.1.2018 v 6:00 | Karma článku: 26.58 | Přečteno: 1349 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Petr Burian

Lži ČSSD v přímém přenosu

Reaguji na blog Kateřiny Valachové z 24.4 Seniorům dlužíme. Je třeba to přiznat. https://katerinavalachova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=659914 Nelze reagovat prostě pod článkem, protože tolik lží a sprostoty se v diskuzi popsat nedá!

24.4.2018 v 12:50 | Karma článku: 35.47 | Přečteno: 1646 | Diskuse

Radek Ketzl

Novináři "nová elita", Rychetský komunista, Dvořák nadčlověk, Lavrov a BBC

A nezapomeňme na ČT, z které se klube nebezpečná instituce. Nějaký divný chaos v té naší společnosti. Spousty lidí, institucí i hlavních představitelů vystrkují růžky a volají po ochraně před námi obyvateli pomocí zákonů.

24.4.2018 v 11:01 | Karma článku: 35.36 | Přečteno: 1171 | Diskuse

Jan Dvořák

ČSSD ohledně odsouzené osoby ve vládě přichází s kompromisem

Po dvouhodinovém brainstormingu špiček sociální demokracie se Liďákem rozlehlo radostné a zároveň úlevné: Máme to!

24.4.2018 v 10:09 | Karma článku: 19.33 | Přečteno: 649 | Diskuse

Ivan Bednář

Hledání cestičky ven

Vyjdi ty, cestičko, vyjdi z vody ven, zpívá se ve známé lidové písni Tálinský rybník. To by si teď mohli prozpěvovat předseda ČSSD Jan Hamáček se svým zástupcem Jiřím Zimolou.

24.4.2018 v 9:26 | Karma článku: 10.49 | Přečteno: 149 | Diskuse

Petr Štrompf

Češi se asi nesmí mít dobře. Jinak úplně zhloupnou

Chtělo by se přímo poznamenat, že vyloženě zblbnou, ale buďme zadobře s etikou, když už ne s vlastním svědomím.

24.4.2018 v 8:40 | Karma článku: 12.22 | Přečteno: 467 | Diskuse

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.