Palestinci - Hitlerovi vnuci

5. 01. 2009 8:25:51
"Nemám nic proti islámu, protože vychovává muže jaké potřebuji a slibuje jim nebe pokud bojují a jsou zabiti v akci. Islám je velmi praktické a atraktivní náboženství pro vojáky." Heinrich Himmler, říšský vedoucí SS nacistické třetí říše.
Adolf Hitler a palestinsky vudce, velky mufti Jeruzalemsky Amin al Husseini rokuji o detailech konecneho reseni zidovske otazky. Adolf Hitler a palestinsky vudce, velky mufti Jeruzalemsky Amin al Husseini rokuji o detailech konecneho reseni zidovske otazky.
19.května 1941. Velký muftí Jeruzalémský a Palestinský vůdce Saďd ibn Muhammad Amin al Husseini vyhlašuje džihád proti Britům a židům po boku Adolfa Hitlera. Strom palestinského násilí, který vydává své hořké plody v podobě nejen protiizraelského terorismu má svoje kořeny nenávisti v hluboké historii. Již v roce 1916 byl palestinský führer Amin al Husseini za vyzývání k protižidovskému násilí odsouzen k deseti letům vězení jemuž se vyhnul útěkem do Sýrie. V roce 1921 mu byla Brity udělena amnestie. Jakoby první předznamenání mnohonásobných aktů slabosti západní civilizace vysílaných do islámského světa, momentálně vrcholících snahou zrušit Vánoce protože uráží muslimy ve Velké Británii.

Tak nám již roku 1929 Palestinský džihádník Amin al Husseini vyhlašuje pogrom na židy a v roce 1936 další. V době kdy ještě Adolf Hitler teprve snil o svém stroji na smrt v Osvětimi, Treblince nebo Sobiboru, už palestinci židy masově zabíjeli a terorizovali. Roku 1937 pro Palestinského „hrdinu" byla palestinská půda opět horká a tak nám opět přesídlil tam, kam tak rád jezdívá sbírat zkušenosti s islámským terorismem Jiří Paroubek s chotí. Tedy do Sýrie. Do Damašku. V roce 1937 vyhlašuje neochvějnou podporu Adolfu Hitlerovi a nacismu a setkává se na syrském území s budoucími válečnými zločinci SS Hauptschanfuehrerem Adolfem Eichmannem a SS Oberscherfuehrerem Herbertem Hakenem. Palestinsko nacistické kostky s čísly šelmy jsou vrženy. Z tohoto materiálu byly vytvořeny rovněž i základní kameny panarabské socialistické strany BAAS. 28.listopadu 1941 se Amin al Hussejni setkává s Adolfem Hitlerem přičemž byl předtím přijat Joachimem von Ribbentropem (pověšen v Norimberku jako válečný zločinec) a Heinrichem Himmlerem. Přátelství nacismu a islámu je natrvalo uzavřeno. Nacisté budou vraždit na území, které dobudou a palestinci zase tam kam dosáhne ruka džihádu. S cílem vyhladit židovskou populaci. Islám požehnal muslimským SS divizím. 13. Waffen SS divizi Hanzar, 23. Waffen SS divizi Kama, a 21. Waffen SS divizi Skanderbeg. Cesta do muslimského ráje je dlážděna lebkami a hnáty obětí této nenávistné ideologie stojící nad vším a zastřešující všechna náboženství a tudíž vyvolenou vládnout světu.

Později u Norimberského soudu, Eichmannův zástupce Dieter Wisliceny dosvědčil, že Palestinský vůdce Amin al Husseini byl jedním z iniciátorů vyhlazování evropských židů a spolupracovníkem a poradcem Eichmanna a Himmlera v otázce provedení tzv. "konečného řešení židovské otázky", pod čímž se skrývá zabíjení po milionech. Husseini, který byl jedním z nejbližších přátel Eichmanna ho neustále podněcoval k co největší rychlosti ve vyhlazovacím procesu. Podle tohoto svědectví Dieter Wisliceny dále potvrdil, že Amin al Husseini spolu s Eichmannem navštívili Osvětim včetně plynových komor aby se velký muftí Jeruzalémský naučil provozu vyhlazovacího koncentračního táboru a mohl tak vytvořit Osvětimskou repliku v Hebronu. Proto je namístě nazývat věci pravými jmény. A islám tedy islamofašismem.

Po válce islamofašista Amin al Husseini předsedal Světovému islámskému kongresu (jak jinak) než roku 1974 zemřel v Libanonu. Po roce 1948 kdy palestinci odmítli žít v míru vedle Izraele a nacistickoislámský džihád pro Adolfa Hitlera tak povýšili na svůj trvalý způsob života se takto ráčili projevovat i v jiných zemích. Vraždy, únosy letadel, pumové atentáty. Tuto palestinskou „kulturu" ráčilo zažít i Jordánsko kam se nezvaní palestinští hosté nastěhovali.

Zabití krále, převzetí moci a vláda pomocí teroru - cíle palestinských teroristických organizací vůči Jordánsku - seznamte se s tímto palestinským angažmá. Tam kde jsou palestinské uprchlické tábory, tam je násilí. Nebylo tomu jinak ani v Jordánském království. Odtud byly v únoru 1970 vydány pokyny k zavraždění jordánského krále a k útokům na podstatu Jordánského státu. Palestinské teroristické organizace zahájily otevřený boj vůči hostiteli. Stejně se chovají vůči hostitelskému tělu rakovinné buňky. Jde jim jen o to zabíjet. Jordánský král Husajn, ale vyhlásil stanné právo a udělal to samé co dnes koná izraelská armáda. Jordánské letectvo a pozemní vojsko zahájilo odvetné operace vůči palestinským teroristům. Jordánské tanky zahájily palbu na palestinská velitelství. 2 000 palestinských teroristů a několik tisíc palestinských „civilistů" zahynulo. Celkový počet obětí se odhaduje na deset tisíc. Poté se palestinci přesunuli do Libanonu aby tuto kvetoucí zemi proměnili na zemi rozvalin a smrti a Paříž východu - Bejrút na hromadu betonu z něhož trčí armovací železné pruty.

O tom, že KGB převzalo otěže podpory palestinského terorismu po Adolfu Hitlerovi se snad ani nemusím zmiňovat. Stačí se podívat na zprávy na Nóvě kde husička sděluje Paroubkovým voličům, že Izraelci zabíjejí děti a že palestinská islámskofašistická protiizraelská demonstrace v Praze, kterou tvořilo všech sto palestinců s hákovými kříži na tričkách zde žijících, byla NARUŠENA člověkem s Izraelskou vlajkou.

Proč tomu tak je? Protože společný nepřítel nacismu, islámu a komunismu zůstává.

Je jím euroatlantická svoboda, lidská práva, demokracie a prosperita představovaná Izraelem v moři islámské bídy a středověku chráněná armádou vlastní jakožto i ozbrojenými silami Spojených států amerických.

God bless Israel.
God bless USA.

muslim.jpg

Soudruzi z SS se posilňují studiem Koránu


Autor: Miroslav Václavek | pondělí 5.1.2009 8:25 | karma článku: 37.66 | přečteno: 5915x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Mezinebím

Mezi zemí a nebem. To je asi nejpřesnější definice našich nejkrásnějších hor, tedy Jeseníků. A protože jejich krása je nesmírná, přináším vám moji milí čtenáři pár fotografií z jedné z nejkrásnějších túr.

12.6.2019 v 6:16 | Karma článku: 17.23 | Přečteno: 363 | Diskuse

Miroslav Václavek

Kdyby Hitler kandidoval do Evropské Unie

Je sedmdesát čtyři let od konce druhé světové války a kolektivní paměť lidstva slábne, jak odcházejí poslední pamětníci jak válečného běsnění tak i ti, kteří byli jeho obětí, protože je zločinecká ideologie národního socialismu

24.5.2019 v 6:16 | Karma článku: 15.82 | Přečteno: 742 | Diskuse

Miroslav Václavek

Evropská Unie nás utiskuje a sahá nám do kapes!

Včera tomu bylo patnáct let ode dne, kdy byla Česká republika přijata zpět mezi vyspělé národy a země a stala se po dlouhých desetiletích diktatur a zločineckých režimů opět součástí normálního, svobodného a civilizovaného světa.

2.5.2019 v 8:15 | Karma článku: 28.66 | Přečteno: 2205 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ne každý Čech je sice terorista, ale každopádně každý terorista je Čech

Tolik parafráze na známý výrok pana prezidenta Miloše Zemana z roku 2011, že sice ne každý muslim je sice terorista, ale každopádně každý terorista je muslim.

12.4.2019 v 6:15 | Karma článku: 25.73 | Přečteno: 2359 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Pavel Nitka

Bude horko aneb Lehkoživky od rosničkářů..

Pořád nás jen varují, pořád vyhrožují vydatnými dešti a... A kde nic, tu nic. Co to tam v té meteorologické továrně dělají? A za naše daně!

24.6.2019 v 17:19 | Karma článku: 6.74 | Přečteno: 246 | Diskuse

František Skopal

Vítejte v době teroru většiny menšinami!

Žijeme ve velmi zvláštní době, v níž se jevy, stojící mimo normu, začínají prosazovat jako norma pro celou společnost. Na základě toho se ale pak relativně normální společnost, stává sama postupně nenormální.

24.6.2019 v 14:59 | Karma článku: 10.84 | Přečteno: 201 | Diskuse

Beata Krusic

Tajemný proutník

Muž, o kterém se dnes zmíním, patřil k absolutní špičce ve svém oboru. Už jako malou holku mě k němu přitáhlo "cosi" tajemného a neosvětleného, vyzařující z jeho bytosti.

24.6.2019 v 13:17 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 479 | Diskuse

Olga Pavlíková

Pochopí někdy Bureš, vo co go?

„Je to zvláštní, dáváme pořád více peněz a nestačí to“, cituji ze záhlaví článku uvedeného v závěru blogu slova našeho premiéra.

24.6.2019 v 12:54 | Karma článku: 25.51 | Přečteno: 807 | Diskuse

David Vlk

Díky pane Svěráku a Vy ostatní.

O Češích se vždycky říkalo, že jsou to takoví knedlíkáři, co sedí doma a nechají si toho hodně líbit. Že prostě nadřazují svůj smradlavý klídek a teplíčko za věci veřejné.

24.6.2019 v 8:46 | Karma článku: 30.93 | Přečteno: 1475 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz