Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Palestinci - Hitlerovi vnuci

5. 01. 2009 8:25:51
"Nemám nic proti islámu, protože vychovává muže jaké potřebuji a slibuje jim nebe pokud bojují a jsou zabiti v akci. Islám je velmi praktické a atraktivní náboženství pro vojáky." Heinrich Himmler, říšský vedoucí SS nacistické třetí říše.
Adolf Hitler a palestinsky vudce, velky mufti Jeruzalemsky Amin al Husseini rokuji o detailech konecneho reseni zidovske otazky.
Adolf Hitler a palestinsky vudce, velky mufti Jeruzalemsky Amin al Husseini rokuji o detailech konecneho reseni zidovske otazky.
19.května 1941. Velký muftí Jeruzalémský a Palestinský vůdce Saďd ibn Muhammad Amin al Husseini vyhlašuje džihád proti Britům a židům po boku Adolfa Hitlera. Strom palestinského násilí, který vydává své hořké plody v podobě nejen protiizraelského terorismu má svoje kořeny nenávisti v hluboké historii. Již v roce 1916 byl palestinský führer Amin al Husseini za vyzývání k protižidovskému násilí odsouzen k deseti letům vězení jemuž se vyhnul útěkem do Sýrie. V roce 1921 mu byla Brity udělena amnestie. Jakoby první předznamenání mnohonásobných aktů slabosti západní civilizace vysílaných do islámského světa, momentálně vrcholících snahou zrušit Vánoce protože uráží muslimy ve Velké Británii.

Tak nám již roku 1929 Palestinský džihádník Amin al Husseini vyhlašuje pogrom na židy a v roce 1936 další. V době kdy ještě Adolf Hitler teprve snil o svém stroji na smrt v Osvětimi, Treblince nebo Sobiboru, už palestinci židy masově zabíjeli a terorizovali. Roku 1937 pro Palestinského „hrdinu" byla palestinská půda opět horká a tak nám opět přesídlil tam, kam tak rád jezdívá sbírat zkušenosti s islámským terorismem Jiří Paroubek s chotí. Tedy do Sýrie. Do Damašku. V roce 1937 vyhlašuje neochvějnou podporu Adolfu Hitlerovi a nacismu a setkává se na syrském území s budoucími válečnými zločinci SS Hauptschanfuehrerem Adolfem Eichmannem a SS Oberscherfuehrerem Herbertem Hakenem. Palestinsko nacistické kostky s čísly šelmy jsou vrženy. Z tohoto materiálu byly vytvořeny rovněž i základní kameny panarabské socialistické strany BAAS. 28.listopadu 1941 se Amin al Hussejni setkává s Adolfem Hitlerem přičemž byl předtím přijat Joachimem von Ribbentropem (pověšen v Norimberku jako válečný zločinec) a Heinrichem Himmlerem. Přátelství nacismu a islámu je natrvalo uzavřeno. Nacisté budou vraždit na území, které dobudou a palestinci zase tam kam dosáhne ruka džihádu. S cílem vyhladit židovskou populaci. Islám požehnal muslimským SS divizím. 13. Waffen SS divizi Hanzar, 23. Waffen SS divizi Kama, a 21. Waffen SS divizi Skanderbeg. Cesta do muslimského ráje je dlážděna lebkami a hnáty obětí této nenávistné ideologie stojící nad vším a zastřešující všechna náboženství a tudíž vyvolenou vládnout světu.

Později u Norimberského soudu, Eichmannův zástupce Dieter Wisliceny dosvědčil, že Palestinský vůdce Amin al Husseini byl jedním z iniciátorů vyhlazování evropských židů a spolupracovníkem a poradcem Eichmanna a Himmlera v otázce provedení tzv. "konečného řešení židovské otázky", pod čímž se skrývá zabíjení po milionech. Husseini, který byl jedním z nejbližších přátel Eichmanna ho neustále podněcoval k co největší rychlosti ve vyhlazovacím procesu. Podle tohoto svědectví Dieter Wisliceny dále potvrdil, že Amin al Husseini spolu s Eichmannem navštívili Osvětim včetně plynových komor aby se velký muftí Jeruzalémský naučil provozu vyhlazovacího koncentračního táboru a mohl tak vytvořit Osvětimskou repliku v Hebronu. Proto je namístě nazývat věci pravými jmény. A islám tedy islamofašismem.

Po válce islamofašista Amin al Husseini předsedal Světovému islámskému kongresu (jak jinak) než roku 1974 zemřel v Libanonu. Po roce 1948 kdy palestinci odmítli žít v míru vedle Izraele a nacistickoislámský džihád pro Adolfa Hitlera tak povýšili na svůj trvalý způsob života se takto ráčili projevovat i v jiných zemích. Vraždy, únosy letadel, pumové atentáty. Tuto palestinskou „kulturu" ráčilo zažít i Jordánsko kam se nezvaní palestinští hosté nastěhovali.

Zabití krále, převzetí moci a vláda pomocí teroru - cíle palestinských teroristických organizací vůči Jordánsku - seznamte se s tímto palestinským angažmá. Tam kde jsou palestinské uprchlické tábory, tam je násilí. Nebylo tomu jinak ani v Jordánském království. Odtud byly v únoru 1970 vydány pokyny k zavraždění jordánského krále a k útokům na podstatu Jordánského státu. Palestinské teroristické organizace zahájily otevřený boj vůči hostiteli. Stejně se chovají vůči hostitelskému tělu rakovinné buňky. Jde jim jen o to zabíjet. Jordánský král Husajn, ale vyhlásil stanné právo a udělal to samé co dnes koná izraelská armáda. Jordánské letectvo a pozemní vojsko zahájilo odvetné operace vůči palestinským teroristům. Jordánské tanky zahájily palbu na palestinská velitelství. 2 000 palestinských teroristů a několik tisíc palestinských „civilistů" zahynulo. Celkový počet obětí se odhaduje na deset tisíc. Poté se palestinci přesunuli do Libanonu aby tuto kvetoucí zemi proměnili na zemi rozvalin a smrti a Paříž východu - Bejrút na hromadu betonu z něhož trčí armovací železné pruty.

O tom, že KGB převzalo otěže podpory palestinského terorismu po Adolfu Hitlerovi se snad ani nemusím zmiňovat. Stačí se podívat na zprávy na Nóvě kde husička sděluje Paroubkovým voličům, že Izraelci zabíjejí děti a že palestinská islámskofašistická protiizraelská demonstrace v Praze, kterou tvořilo všech sto palestinců s hákovými kříži na tričkách zde žijících, byla NARUŠENA člověkem s Izraelskou vlajkou.

Proč tomu tak je? Protože společný nepřítel nacismu, islámu a komunismu zůstává.

Je jím euroatlantická svoboda, lidská práva, demokracie a prosperita představovaná Izraelem v moři islámské bídy a středověku chráněná armádou vlastní jakožto i ozbrojenými silami Spojených států amerických.

God bless Israel.
God bless USA.

muslim.jpg

Soudruzi z SS se posilňují studiem Koránu


Autor: Miroslav Václavek | pondělí 5.1.2009 8:25 | karma článku: 37.76 | přečteno: 5933x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Bratrská virová internacionální pomoc Itálii, srpen 1968 light

Jak jižními státy Evropy postupuje ničivá vlna čínského viru, kterým tato země zamořila celou naši modrou planetu, ukazuje se, že koncepty státního bordelu a tamního způsobu života vůbec jsou pro Covid 19 přímo živnou půdou

26.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 22.09 | Přečteno: 968 | Diskuse

Miroslav Václavek

Virový tanec smrti v Evropě

Flashmob, je to skupina lidí, kteří se organizují na internetu, rychle se shromáždí na nějakém veřejném místě, udělají něco bizarního a zmizí.

19.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 15.07 | Přečteno: 494 | Diskuse

Miroslav Václavek

Koronavirus v Evropě, aneb karma platí vždy a ve všech měřítkách

Koronavirem se u nás zprávy přímo hemží. Člověk má pomalu strach pustit televizi, nebo číst zprávy, aby na něj někdo nekýchl a Covid 19 se tak nepřenesl i na něj.

11.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 28.95 | Přečteno: 1512 | Diskuse

Miroslav Václavek

Pan prezident se zlobí, Kremlu se nelíbí náměstí Borise Němcova

Jak je možné se v médiích dočíst, pražské zastupitelstvo hodlá na jednom ze svých zasedání provést akt přejmenování náměstí Pod Kaštany, kde sídlí velvyslanectví zla, tedy zastupitelský úřad Ruské federace v České Republice.

12.2.2020 v 17:00 | Karma článku: 32.75 | Přečteno: 985 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Michal Pohanka

Po rasistických zákuscích tu máme rasově necitlivé roušky

Pokud se místo rozboru skutečných příčin problémů budeme babrat v rasistických zákuscích a klíčenkách, obavy z černochů v rouškách hned tak nezmizí.

9.4.2020 v 19:20 | Karma článku: 29.53 | Přečteno: 974 | Diskuse

Karel Trčálek

Vynáším soud nad Kristem: „Ukřižovat!“

Stejně jako před dvěma tisíci lety i dnes vynášejí farizejové soud nad Kristem a stejně jako před dvěma tisíci lety to považují za důkaz své zbožnosti

9.4.2020 v 17:37 | Karma článku: 6.44 | Přečteno: 185 | Diskuse

František Skopal

Proč vyšší Moc vyhání křesťany na Velikonoce z chrámů?

Materialisté vnímají současnou koronavirusovou krizi jako něco, co je zvládnutelné vědou a zdravotnictvím. Vůbec se nezamýšlejí nad její hlubší symbolikou. Proto se dívají na to, co se děje, ale nevidí.

9.4.2020 v 14:50 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 79 | Diskuse

Jan Pražák

Úchyl

„Markétko, teď za mnou radši večer nejezdi, řádí tady nějakej úchyl,“ varoval mě tatínek do telefonu ustaraným hlasem. Bydlí na druhým konci našeho města, po maminčině smrti zůstal sám v maličký garsonce a ven už skoro nevychází.

9.4.2020 v 14:33 | Karma článku: 20.77 | Přečteno: 571 | Diskuse

Jan Andrle

Díky, blogu!

Existujou, někde tam jsou, i když moc jich nebude. Ale už to vědomí, že nejsou jen vysněným ideálem mužů a produktem nacpaným z vypočítavosti do pánských časopisů, hřeje. Díky blogu zdejšímu mám důkaz, že se vyskytují.

9.4.2020 v 13:42 | Karma článku: 14.14 | Přečteno: 316 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz