Pátek 12. srpna 2022, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 12. srpna 2022 Klára

Pro Tomiovo slávu uříznou ti hlavu, pro Zemana pak vykolejí vlak

15. 01. 2019 6:15:15
Dnešního dne vstoupila Česká republika mezi země, ve kterých byl spáchán teroristický útok nepřáteli svobody, demokracie a lidských práv na jejich občany. A to útokem vedeným na dopravní prostředky plné nic netušících civilistů,

tedy lidí jedoucích z práce, školáků mířících domů ze škol po vyučování a maminek s dětmi v kočárcích vracejících se z návštěvy.

Samozřejmě pokud pominu teroristické útoky páchané komunistickým režimem, jakým bylo například zavraždění manželky prefekta Štrasburku náloží ukrytou v bedýnce s doutníky, kterou československý komunistický režim plánoval zabít pana prefekta a jeho paní ji otevřela omylem.

Přičemž také opomíjím ten fakt, že takzvaná Československá socialistická republika byla jednou velkou výcvikovou základnou islámského terorismu, neboť se zde dávaly pevné základy vraždění nevinných obětí islamistickými teroristy po celém světě.

Neboť tímto dnem jsme vstoupili do klubu zemí, v nichž útočí teroristé současní, moderní a jak jsem již zmínil, neštítící se snahy zavraždit co možná nejvíce lidí, aniž by jim kdokoli z nich ani nejméně ublížil a své útoky vedou s cílem vyvolat co možná největší strach a zasáhnout co možná nejvíce rodin.

Protože každé zabité dítě má své rodiče, další příbuzné, kamarády a známé a stejné je to i s dospělými. Znásobíme-li tedy jednoho mrtvého školáka či dospělého občana dalšími minimálně třiceti lidmi a uvážíme-li, že v případě vykolejení vlaku jedoucího vysokou rychlostí může zahynout třicet osob, máme zde dosah devíti set lidských bytostí nacházejících se přímo v epicentru.

Nemluvě o dalších, kterých se tento akt dotkne zprostředkovaně z médií. To je ostatně také vůbec ta hlavní příčina proč podobné akty zločinci vykonávají. Neboť terorismus je atomovou zbraní chudých, protože média se samy postarají o rozšíření oblaku s částicemi strachu stejně jako je tomu v případě exploze nukleární zbraně.

A tak ani v případě útoků vedených dnes odsouzeným občanem ČR a přívržencem SPD a Miloše Zemana Baldou tomu nebylo jinak. Pán, veden hlubokou rasovou a náboženskou nenávistí, která zcela strávila jeho mysl, srdce i rozum, připravil a zrealizoval dva útoky na koleje, jež hodlal svést na ty, které sice nikdy v životě neviděl, ale které mu vykreslilo duo Zeman-Okamura v takových barvách, že byl kvůli tomu ochoten zabíjet naše české děti a jejich rodiče, tedy na muslimy a hodlal tak, jak soudím z jeho motivu, vyvolat lidovou odplatu spočívající ve vraždění dalších, také zcela nevinných lidských bytostí.

Člověk by pána při prvním a zběžném pohledu na utrápeného človíčka s berlemi v rukách i politoval, ale jen do té doby než na povrch vyplavaly záznamy telefonických hovorů s koordinátorkou SPD, ve kterých se sadistickým potěšením do detailu popisoval, jak by rád zabíjel děti, jen co jim nakouknou hlavičky na tento svět a jak by upaloval ženy zaživa benzínem tak, že by počaly hořet na místech, které jsou spojeny s láskou a přiváděním dětí na svět.

A nejen to, neboť paní koordinátorka se jala slyšet, že by město, ve kterém usiluje o hlasy občanů mělo být zcela smeteno z povrchu zemského, protože se jich tam nenachází tolik, aby si vůdce za jejich peníze dostavěl svůj tubusový bertechsgaden.

Zda by pan Balda pod vlivem této debaty snad sestrojil něco účinnějšího a jal by splnit i tento úkol se můžeme pouze domnívat, nicméně byl naštěstí včas vypátrán policií, izolován od společnosti mřížemi ve vězeňské cele a nyní, co z něj vyprchaly všechny přiboudliny jichž se nalokal z domorodých médií se schlíplostí přijal výši čtyřletého trestu odnětí svobody, včetně následné léčby v některém ze zařízení, kde jsou hospitalizováni lidé s duševními nemocemi.

To je prosím první platba za účet bumerangu nenávisti a zla, vypuštěného s plným vědomím z rukou těch, kdo vytvořili přízračnou atmosféru všeobjímajícího nebezpečí u nás neexistujícího protivníka jen proto, aby se dostali k moci a penězům a parazitují tak na lidském neštěstí a smrti.

Ovšem až kromě vyraženého okna vlaku tento bumerang naši zemi zasáhne opravdu tvrdě a bolestně, bude o něčem úplně jiném než o zabíjení novorozených dětí ve virtuální rovině. Stačí vzpomenout na deset let starý pokus o upálení malé holčičky zaživa neonacistickými grázly, neboť právě takové, oba zmínění pánové svými hluboce rasistickými a etnicky a nábožensky a národnostně nenávistnými provoláními, jimiž hrají na nejtemnější struny lidské duše, probouzejí k životu.

Stačí také pohlédnout na polský Gdańsk, kde byl zavražděn z politické nenávisti liberální, demokratický a o práva menšin, včetně té židovské, usilující starosta, kterému bylo dlouho předtím ze strany tamních národovců vyhrožováno smrtí a po internetu kolovala jeho parte, aby bylo zřejmé, že se to osobám, které vypustily džina vražd a násilí a nenávisti z láhve ven opravdu povedlo a my, tedy občané, budeme terči teroristických útoků čím dál častěji.

I když jejich pachateli nebudou islámští čerti malovaní na okna paranoie a primitivní nenávisti, ale ti kdo je malují.

Jaký rozdíl je mezi islamistickými vrahy z Bataclanu, Charlie Hebdo nebo z Iráku a Sýrie a teroristy z řad sympatizantů s SPD vskutku nevím. Já osobně žádný nezaznamenávám, ale naopak shledávám plnou ideovou a myšlenkovou spřízněnost, jakožto i prostředky jakými chtějí svoji vládu teroru uskutečnit a realizovat.

Pro mne jako pro člověka usilujícího o hodnoty, mír, svobodu a demokracii to není zjištění nové, jen jej předávám dál, že jsme v zaměřovači totožného zla, lišícího se pouze vnějšími znaky, jinak stejného pokud o výsledek jde.

Vítejte v nové zemi. V zemi, kde vás můžou zabít. Protože chtějí vaši svobodu i život. V zemi, ve které si již opravdu nemůžete být jisti bezpečností. V zemi, ve které netušíte co má pod bundou osoba s odznáčkem s přeškrtnutým minaretem, či s plackou Zeman znovu na prsou.

Tedy pěkně děkujeme pane prezidente a abychom se opravdu co nejrychleji začali vyzbrojovat a místní, strdím a mlékem odkojené teroristy stihli včas eliminovat.

Snad stihneme zalehnout, až zasviští další bumerang z Hradu.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | úterý 15.1.2019 6:15 | karma článku: 32.69 | přečteno: 1425x

Další články blogera

Miroslav Václavek

V Jeseníkách domov můj

Každý máme svůj kout, kraj, kde jsme doma a s kterým jsme splynuli. Splynuli natolik, že svému kraji rozumíme a jsme vůči němu ohleduplní a milujeme jej a podle toho se tak i chováme.

8.8.2022 v 17:00 | Karma článku: 14.90 | Přečteno: 394 | Diskuse

Miroslav Václavek

Rozpad Československa, konec jedné lži

„Rusové rádi nazývají všechno ruské slovanským, aby pak mohli tvrdit, že všechno slovanské je ruské." Karel Havlíček Borovský

27.7.2022 v 17:00 | Karma článku: 22.90 | Přečteno: 953 | Diskuse

Miroslav Václavek

Když Čechy zabíjeli Němci, Rusové i Ukrajinci a zase naopak

"Dne 1. března 1943. Pokračujeme ozbrojeným povstáním. Je to vojenská akce, a jako taková, je namířena proti okupantům. Nicméně současní okupanti (hitlerovské Německo) jsou přechodní, takže není třeba ztrácet své síly

14.7.2022 v 17:00 | Karma článku: 23.65 | Přečteno: 917 | Diskuse

Miroslav Václavek

Teleskop Jamese Webba, oči lidstva dokořán

Po dlouhém čekání je to tady. JWST, tedy vesmírný teleskop Jamese Webba pořídil své první záběry, které USA věnovaly celému světu.

12.7.2022 v 17:00 | Karma článku: 16.89 | Přečteno: 319 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ivo Cerman

I přes silná gesta jsou USA vnitřně rozložená velmoc

Americká levice dělá silná gesta navenek, ale přitom pokračuje v rozkládání Ameriky zevnitř. Slyšeli jste o projektu 1619? Naše média mlčí.

12.8.2022 v 15:45 | Karma článku: 23.01 | Přečteno: 417 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Cirkus Babiš

Přijede kamkoliv, vstupné se neplatí, vzrušení zajištěno. Novodobý cirkus s principálem a šaškem v jedné osobě je fenomenem současné doby.

12.8.2022 v 8:04 | Karma článku: 40.69 | Přečteno: 3862 | Diskuse

Michal Sabó

Jak naložit s Rusy? Kolektivní vina nebo přijde lustrování?

Na území ČR žijí tisíce obyvatel z bývalého SSSR. Jedni jsou na ruský původ hrdí, druzí veřejně kritizují Putina. Jak s nimi naložit? Máme si zachovat lidskost nebo jim to dát lidově řečeno sežrat?

12.8.2022 v 6:21 | Karma článku: 24.86 | Přečteno: 1754 | Diskuse

Karel Trčálek

Chtělo by to zklidnit hormon, pane Babiš!

Na aktuální titulce našeho blogu mě tentokrát zaujal, ostatně jako vždy, článek paní Kateřiny Lhotské. To podstatné v něm paní Lhotská řekla, dovoluji si proto jen připojit pár drobných doplňujících poznámek

11.8.2022 v 17:58 | Karma článku: 24.35 | Přečteno: 539 | Diskuse

Jana Marková

Mantra evropského volného trhu. Jinak řečeno, vezmeme si všechno, co se nám hodí.

Říká se tomu volný trh. Po listopadu 89 nám řekli, že to je jediný možný způsob, jak se stát součástí Západu. Už nám ale neřekli, že ten „volný“ trh vůbec není volný.

11.8.2022 v 13:18 | Karma článku: 41.04 | Přečteno: 1854 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz