Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 15. prosince 2019 Radana, Radan

Pro Tomiovo slávu uříznou ti hlavu, pro Zemana pak vykolejí vlak

15. 01. 2019 6:15:15
Dnešního dne vstoupila Česká republika mezi země, ve kterých byl spáchán teroristický útok nepřáteli svobody, demokracie a lidských práv na jejich občany. A to útokem vedeným na dopravní prostředky plné nic netušících civilistů,

tedy lidí jedoucích z práce, školáků mířících domů ze škol po vyučování a maminek s dětmi v kočárcích vracejících se z návštěvy.

Samozřejmě pokud pominu teroristické útoky páchané komunistickým režimem, jakým bylo například zavraždění manželky prefekta Štrasburku náloží ukrytou v bedýnce s doutníky, kterou československý komunistický režim plánoval zabít pana prefekta a jeho paní ji otevřela omylem.

Přičemž také opomíjím ten fakt, že takzvaná Československá socialistická republika byla jednou velkou výcvikovou základnou islámského terorismu, neboť se zde dávaly pevné základy vraždění nevinných obětí islamistickými teroristy po celém světě.

Neboť tímto dnem jsme vstoupili do klubu zemí, v nichž útočí teroristé současní, moderní a jak jsem již zmínil, neštítící se snahy zavraždit co možná nejvíce lidí, aniž by jim kdokoli z nich ani nejméně ublížil a své útoky vedou s cílem vyvolat co možná největší strach a zasáhnout co možná nejvíce rodin.

Protože každé zabité dítě má své rodiče, další příbuzné, kamarády a známé a stejné je to i s dospělými. Znásobíme-li tedy jednoho mrtvého školáka či dospělého občana dalšími minimálně třiceti lidmi a uvážíme-li, že v případě vykolejení vlaku jedoucího vysokou rychlostí může zahynout třicet osob, máme zde dosah devíti set lidských bytostí nacházejících se přímo v epicentru.

Nemluvě o dalších, kterých se tento akt dotkne zprostředkovaně z médií. To je ostatně také vůbec ta hlavní příčina proč podobné akty zločinci vykonávají. Neboť terorismus je atomovou zbraní chudých, protože média se samy postarají o rozšíření oblaku s částicemi strachu stejně jako je tomu v případě exploze nukleární zbraně.

A tak ani v případě útoků vedených dnes odsouzeným občanem ČR a přívržencem SPD a Miloše Zemana Baldou tomu nebylo jinak. Pán, veden hlubokou rasovou a náboženskou nenávistí, která zcela strávila jeho mysl, srdce i rozum, připravil a zrealizoval dva útoky na koleje, jež hodlal svést na ty, které sice nikdy v životě neviděl, ale které mu vykreslilo duo Zeman-Okamura v takových barvách, že byl kvůli tomu ochoten zabíjet naše české děti a jejich rodiče, tedy na muslimy a hodlal tak, jak soudím z jeho motivu, vyvolat lidovou odplatu spočívající ve vraždění dalších, také zcela nevinných lidských bytostí.

Člověk by pána při prvním a zběžném pohledu na utrápeného človíčka s berlemi v rukách i politoval, ale jen do té doby než na povrch vyplavaly záznamy telefonických hovorů s koordinátorkou SPD, ve kterých se sadistickým potěšením do detailu popisoval, jak by rád zabíjel děti, jen co jim nakouknou hlavičky na tento svět a jak by upaloval ženy zaživa benzínem tak, že by počaly hořet na místech, které jsou spojeny s láskou a přiváděním dětí na svět.

A nejen to, neboť paní koordinátorka se jala slyšet, že by město, ve kterém usiluje o hlasy občanů mělo být zcela smeteno z povrchu zemského, protože se jich tam nenachází tolik, aby si vůdce za jejich peníze dostavěl svůj tubusový bertechsgaden.

Zda by pan Balda pod vlivem této debaty snad sestrojil něco účinnějšího a jal by splnit i tento úkol se můžeme pouze domnívat, nicméně byl naštěstí včas vypátrán policií, izolován od společnosti mřížemi ve vězeňské cele a nyní, co z něj vyprchaly všechny přiboudliny jichž se nalokal z domorodých médií se schlíplostí přijal výši čtyřletého trestu odnětí svobody, včetně následné léčby v některém ze zařízení, kde jsou hospitalizováni lidé s duševními nemocemi.

To je prosím první platba za účet bumerangu nenávisti a zla, vypuštěného s plným vědomím z rukou těch, kdo vytvořili přízračnou atmosféru všeobjímajícího nebezpečí u nás neexistujícího protivníka jen proto, aby se dostali k moci a penězům a parazitují tak na lidském neštěstí a smrti.

Ovšem až kromě vyraženého okna vlaku tento bumerang naši zemi zasáhne opravdu tvrdě a bolestně, bude o něčem úplně jiném než o zabíjení novorozených dětí ve virtuální rovině. Stačí vzpomenout na deset let starý pokus o upálení malé holčičky zaživa neonacistickými grázly, neboť právě takové, oba zmínění pánové svými hluboce rasistickými a etnicky a nábožensky a národnostně nenávistnými provoláními, jimiž hrají na nejtemnější struny lidské duše, probouzejí k životu.

Stačí také pohlédnout na polský Gdańsk, kde byl zavražděn z politické nenávisti liberální, demokratický a o práva menšin, včetně té židovské, usilující starosta, kterému bylo dlouho předtím ze strany tamních národovců vyhrožováno smrtí a po internetu kolovala jeho parte, aby bylo zřejmé, že se to osobám, které vypustily džina vražd a násilí a nenávisti z láhve ven opravdu povedlo a my, tedy občané, budeme terči teroristických útoků čím dál častěji.

I když jejich pachateli nebudou islámští čerti malovaní na okna paranoie a primitivní nenávisti, ale ti kdo je malují.

Jaký rozdíl je mezi islamistickými vrahy z Bataclanu, Charlie Hebdo nebo z Iráku a Sýrie a teroristy z řad sympatizantů s SPD vskutku nevím. Já osobně žádný nezaznamenávám, ale naopak shledávám plnou ideovou a myšlenkovou spřízněnost, jakožto i prostředky jakými chtějí svoji vládu teroru uskutečnit a realizovat.

Pro mne jako pro člověka usilujícího o hodnoty, mír, svobodu a demokracii to není zjištění nové, jen jej předávám dál, že jsme v zaměřovači totožného zla, lišícího se pouze vnějšími znaky, jinak stejného pokud o výsledek jde.

Vítejte v nové zemi. V zemi, kde vás můžou zabít. Protože chtějí vaši svobodu i život. V zemi, ve které si již opravdu nemůžete být jisti bezpečností. V zemi, ve které netušíte co má pod bundou osoba s odznáčkem s přeškrtnutým minaretem, či s plackou Zeman znovu na prsou.

Tedy pěkně děkujeme pane prezidente a abychom se opravdu co nejrychleji začali vyzbrojovat a místní, strdím a mlékem odkojené teroristy stihli včas eliminovat.

Snad stihneme zalehnout, až zasviští další bumerang z Hradu.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | úterý 15.1.2019 6:15 | karma článku: 32.62 | přečteno: 1415x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Je neonacismem stavět v Řeporyjích pomník, říká neonacistka

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová označila záměr starosty Řeporyjí Pavla Novotného postavit pomník generálu Vlasovovi za „strašnou zprávu“, která má za cíl „vytahovat z historického hrobu neonacismus

28.11.2019 v 17:00 | Karma článku: 30.58 | Přečteno: 1055 | Diskuse

Miroslav Václavek

Naše země vzkvétá, někde více někde méně

Ano, nic si nenalhávejme naše země vzkvétá. Srovnávat její stav se stavem před třiceti lety je v zásadě nemožné. Neboť tehdejší zuboženou, beznadějně chudou a zaostalou zemi, jejíž zřízením byla komunistická diktatura

18.11.2019 v 17:00 | Karma článku: 22.50 | Přečteno: 596 | Diskuse

Miroslav Václavek

Ústavní soud klepl zloděje přes prsty

Představte si, že vám ukradnou auto. Nejdříve se dlouhou dobu nic neděje, policie ale navíc dokonce pachatele chrání a utvoří si na to zákony.

16.10.2019 v 17:00 | Karma článku: 41.16 | Přečteno: 4944 | Diskuse

Miroslav Václavek

Sudety krásné, Sudety mé, aneb zde domov můj

Máte už dost pohledů na zloděje poplácávající se po zádech a rozdávajících si pardony? Máte plné zuby opileckých řečí nejvyššího ústavního činitele? Už se vám ekluje, že se vám proruští a pročínští kolaboranti smějí do obličeje?

23.9.2019 v 17:00 | Karma článku: 27.03 | Přečteno: 964 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Andrea Kostlánová

Prof. I.P.Pavlov, nositel Nobelovy ceny, o Leninovi

Stalin se svým prokurátorem Vyšínským připravoval moskevské monstrprocesy 1936-39, na kterých měl být jako jeden z prvních odsouzen Bucharin, a protože si na sebe předivo obžaloby musel sám vyrobit, aniž by to tušil, Stalin poslal

14.12.2019 v 19:26 | Karma článku: 16.08 | Přečteno: 366 | Diskuse

Tomáš Břicháček

Konference o budoucnosti Evropy?

Sotva skončila tříletá diskuse o budoucnosti pobrexitové EU-27, která přinesla další prohloubení integrace, už se plánuje svolání konference o budoucnosti Evropy. Zdá se, že zastánci „stále užší unie“ si nikdy nedají pauzu.

14.12.2019 v 18:16 | Karma článku: 23.44 | Přečteno: 497 | Diskuse

Petr Burian

Každý chvilku tahá pilku

Příznivci A.Babiše v reakci na aktivity jeho odpůrců založili proti Milionům chvilek opoziční platformu Každou chvilku milion. První vystoupení se uskutečnilo na ploše Letiště Miloše Zemana. Kachnajakousvětneviděl byla u toho.

14.12.2019 v 16:50 | Karma článku: 14.92 | Přečteno: 405 | Diskuse

Miloš F. Pechar

Josef Laufer a Svobodná Evropa; krysa? Švejk? Kdo?

Před časem jsem si vzpomněl na Lauferův Dopis Svobodné Evropě. Strejda Gůůgl mi nabídl zajímavý odkaz.

14.12.2019 v 16:45 | Karma článku: 14.27 | Přečteno: 788 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Ještě k jadérku pana premiéra: dívají se na nás skrz prsty

Korektní informace lze nalézt např. u Mezinárodní agentury pro energetiku (IEA), jejím členem jsme i my, ale našli v naší energetické politice nedůslednosti.

14.12.2019 v 16:38 | Karma článku: 8.22 | Přečteno: 480 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz