Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Kdyby Hitler kandidoval do Evropské Unie

24. 05. 2019 6:16:15
Je sedmdesát čtyři let od konce druhé světové války a kolektivní paměť lidstva slábne, jak odcházejí poslední pamětníci jak válečného běsnění tak i ti, kteří byli jeho obětí, protože je zločinecká ideologie národního socialismu

určila za nepřátele.

Vzniká tak nutně vakuum, které do sebe nasává různé smetí a to čím méně učíme děti moderním dějinám, tím více. Není se čemu divit, těchto informací se dětem dostává pomálu i v rodinách a když, tak pouze v podobě, která sloužila době předlistopadové.

Zato jsme o to více svědci toho, jak se různí a dnešní Adolfové Hitleři derou k moci a užívají k tomu prostředků zcela totožných jako vůdce originál, kterého jsou epigoni. Ptáte se a jaké, že to prostředky jsou?

Inu, prostředkem základním, bez kterého se nácek nepohne ani o píď a nezíská ani jeden hlas je demagogie. To je vám taková věcička, kterou říšský ministr propagandy Goebbels dotáhl k naprosté dokonalosti a v zásadě se dá shrnout do tří pravidel.

Svého politického oponenta obviň z toho, co nikdy neučinil, z toho, co nikdy neřekl a z toho, co nikdy nechce učinit. Tedy přeloženo do naší doby, hovoř o demokracii jakožto o něčem, co je diktaturou, vlož jí do úst slova, která jsi zcela překroutil k obrazu svému a postraš její ztrátou, přičemž již ty sám splétáš ostnaté dráty.

Pak samozřejmě a na to je třeba velmi důrazně upozornit, upozorni na mantinely, ve kterých se musíš pohybovat a mluv o nich jakožto o cenzuře, hovoř o svobodě slova, která je ti prý upírána i když pochopitelně veškeré tvé úsilí směřuje k tomu, že v případě tvého volebního vítězství zamkneš ústa národu milionem zámků a opět rozjedeš pankráckou sekyrárnu.

Ano, jsme svědky nadužívání pojmu svoboda slova, které je u nás ve veřejném prostoru omezeno trestním řádem naší země a kterým se ohání každý, který v konečném důsledku usiluje o jeho zničení.

Zajisté, je poměrně obtížné vyložit i tento poněkud akademický pojem tak, aby byl srozumitelný co nejvíce lidem a tak, protože já nesnadné úkoly miluji, zhostím se tohoto úkolu nejlépe, jak dovedu.

A to na příkladu nikoho menšího, než je sám vůdce národního socialismu, kterážto ohavná ideologie je příčinou nejstrašlivějšího utrpení v dějinách lidstva v kontextu jeho teoretického usilování o volební hlasy v demokratických volbách dnes.

Tedy pojďme na to, je jaro A.D.2019 a jakýsi Adolf Hitler a jeho hnutí NSDAP, kandiduje ve volbách do EU.

NSDAP Adolfa Hitlera vydává u příležitosti voleb pamflet, který je v milionovém nákladu vytištěn a vhozen téměř do všech poštovních schránek v zemi. V tomto pamfletu nastiňují svůj volební program, ve kterém deklarují nastolení diktatury a jejího nahrazení typem státního uspořádání, které je v Rusku nebo v Číně, vystoupení z mezinárodních mírových struktur, tedy z EU a NATO, deklarují svoji rasovou nenávist vůči Romům, které hodlají vyřadit z veřejného života, obviňují je z údajného úpadku naší země a rovněž plánují jejich vyhlazení coby rasy, protože přece každý ví, že nepracují a kdo nepracuje tak šup a už je tam, kritizují zloděje ve vládě, to, že jsme se stali odpadkovým košem Evropy a hodlají Česko opět učinit velkým, takovým, před kterým se budou třást všichni sousedé. Než je smete spravedlivý hněv lidu. Jen co znovu vystaví obrovskou armádu, protože vojenská služba mladým mužům chybí a je třeba je zocelit v útoku na bodák.

Jeden noční útok a budou ze všech těch třasořitek, co sedí u počítačů chlapi jako z kladenské oceli!

Na druhý den klepe u pana Hitlera neuniformovaná policie, ještě rozespalého bohéma, který žije na sociálních dávkách, protože se štítí práce, poučí o jeho právech, sdělí mu důvod zatčení, nasadí mu pouta a vrazí jej na zadní sedadlo policejního automobilu.

Poté si milý vůdce odbude svůj první výslech, ve kterém je mu sděleno obvinění ve smyslu § 400 až § 417, trestního zákona 40/2009 Sb. A bude odvezen před soudce, který rozhodne o uvalení vazby jak na něj, tak i na další členy organizované skupiny, tedy na Goebbelse, Streichera, Göringa, Hesse, Himmlera, Röhma a mnoho dalších.

Poté budou obvinění v řádném procesu odsouzeni k dlouholetým trestům odnětí svobody ve věznici se zvýšenou ostrahou, přičemž pokusy o vydání Mein Kampf, který vůdce napsal ve své cele, budou trestány dalšími tresty odnětí svobody.

Veškerý stranický majetek bude zabaven, hnutí NSDAP Adolfa Hitlera bude rozpuštěno a zakázáno, jeho přívrženci budou za veřejné projevy sympatií k tomu hnutí také trestně stíháni.

A víte proč?

Protože Lidice.

Protože Ležáky,

Protože Javoříčko.

Protože Osvětim.

Protože Sobibor.

Protože Chelmno.

Protože Mauthausen.

Protože Treblinka.

Protože potokům lidské krve a lidských slz nevýslovného hoře, předcházely potoky inkoustu a slov nenávisti. Slov o kolektivní vině Židů a jiných národnostních skupin, slov o tom, že Slované jsou podlidé, které je třeba pouze exploatovat jako své otroky, slov o dobytí nového životního prostoru, slov o budoucí velikosti, slov o čemkoliv, která chutnají sladce, ale otráví duše milionů jedem a nenávistí.

Protože padesát milionů obětí jednoho zločineckého hnutí, které nebylo včas zastaveno.

Tak proto.

K čemuž lze na závěr říci jen jedno, škoda, že právní řád tehdejší výmarské liberální republiky neznal náš zákon zmíněný článkem.

Protože my bychom zase neznali jméno jakéhosi Hitlera, na něhož a na jeho zločiny ovšem zase my nesmíme nikdy zapomenout, který by po propuštění z kriminálu maloval své podivné akvarely pomatených barev a vyšinuté perspektivy a prodával je turistům, které by udivil jeho směšný knírek.

A myslím, že by nám vůbec bylo mnohem krásněji.

Zlu je třeba předcházet, stojí to mnohem méně životů.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | pátek 24.5.2019 6:16 | karma článku: 16.10 | přečteno: 800x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Bratrská virová internacionální pomoc Itálii, srpen 1968 light

Jak jižními státy Evropy postupuje ničivá vlna čínského viru, kterým tato země zamořila celou naši modrou planetu, ukazuje se, že koncepty státního bordelu a tamního způsobu života vůbec jsou pro Covid 19 přímo živnou půdou

26.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 22.09 | Přečteno: 968 | Diskuse

Miroslav Václavek

Virový tanec smrti v Evropě

Flashmob, je to skupina lidí, kteří se organizují na internetu, rychle se shromáždí na nějakém veřejném místě, udělají něco bizarního a zmizí.

19.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 15.07 | Přečteno: 494 | Diskuse

Miroslav Václavek

Koronavirus v Evropě, aneb karma platí vždy a ve všech měřítkách

Koronavirem se u nás zprávy přímo hemží. Člověk má pomalu strach pustit televizi, nebo číst zprávy, aby na něj někdo nekýchl a Covid 19 se tak nepřenesl i na něj.

11.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 28.95 | Přečteno: 1512 | Diskuse

Miroslav Václavek

Pan prezident se zlobí, Kremlu se nelíbí náměstí Borise Němcova

Jak je možné se v médiích dočíst, pražské zastupitelstvo hodlá na jednom ze svých zasedání provést akt přejmenování náměstí Pod Kaštany, kde sídlí velvyslanectví zla, tedy zastupitelský úřad Ruské federace v České Republice.

12.2.2020 v 17:00 | Karma článku: 32.75 | Přečteno: 985 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Nožička

Krok vpřed, dva kroky vzad – to je Evropská unie dnešních dnů

Ukázala se Evropská unie při současné pandemii koronaviru jako uskupení, které dokáže pomáhat potřebným, nebo se naopak potvrdilo to, že EU směřuje čím dál víc ke svému rozkladu?

9.4.2020 v 18:31 | Karma článku: 28.51 | Přečteno: 487 | Diskuse

Jaroslav Fišer

Proč Vláda v ČR pomáhá více bankám, ne lidem a firmám?

Existuje skutečná snaha obnovit ekonomiku nebo je to jen další fígl, jak přesypat zlaťáky? Pomoc musí být skutečnou pomocí. Zatím to vypadá na záplatu.

9.4.2020 v 14:20 | Karma článku: 18.79 | Přečteno: 400 |

David Wiltsch

My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům!

Rusové prskají pro přesunutí sochy maršála Koněva a volají po trestech i jeho navrácení. Měl bych lepší nápad. My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům. Zní to fér?

9.4.2020 v 10:02 | Karma článku: 37.86 | Přečteno: 2380 | Diskuse

Jan Dvořák

Sněmovna se tužila, dlouho už zas nebude

Dvakrát během čtrnácti dnů se prokázalo, že vidina úsporné a dělné sněmovny není jen blouzněním politologů nebo pouze populistickou součástí volebního programu některé strany.

9.4.2020 v 9:36 | Karma článku: 21.21 | Přečteno: 326 | Diskuse

Libor Čermák

ČR má dobré politické lídry. Nějaké nové teď nepotřebujeme.

"Mám víru, že tato krize zrodí nové politické lídry, kteří tu jsou, ale neměli příležitost se ukázat". Tak to říká jistý podnikatel na nezávislý krajský zastupitel za Piráty a Zelené Jiří Hlavenka. A jaké nové lídry?

9.4.2020 v 8:39 | Karma článku: 31.70 | Přečteno: 487 |

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Bruce Willis je v karanténě s exmanželkou Demi Moore. Dceři oholil hlavu

Bruce Willis (65) a Demi Moore (57) se rozvedli před dvaceti lety. Vycházejí spolu ovšem tak dobře, že tráví karanténu...

Díky koronaviru v pornu vydělávám velké peníze, říká bývalá Disney hvězda

Po neúspěchu v Hollywoodu přesedlala Maitland Wardová (42) na kariéru v pornoprůmyslu, kde se jí velmi daří. Herečka se...

Obchody zůstanou na pomlázku zavřené. Řetězce nevyužily stavu nouze

O Velikonočním pondělí zůstanou supermarkety zavřené a budou se tak držet zákona, který platí v běžných dobách. V...

Páté zvláštní poselství za 68 let vlády. Alžběta II. promluvila o koronaviru

Britská královna Alžběta II. (93) v neděli promluvila k veřejnosti. V předtočené nahrávce zdůraznila nutnost sebekázně...