Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Obcházení americké a izraelské vlajky v Teheránu

16. 01. 2020 17:00:00
Před nedávným časem byl americkým dronem zlikvidován masový vrah a řemeslný zločinec Kásim Sulejmání jehož domorodá média téměř bez výjimky vykreslila jako jakéhosi Vinnetoua Blízkého východu, čímž převzala propagandu

íránského islamismu od a až po z a z místních tiskovin se staly ústí hlásné trouby íránské náboženské diktatury.

Neboť po jeho smrti kampaň íránské propagandy zintenzívnila rozsáhlé dezinformační úsilí při vytváření falešných zpráv, vymýšlení novinářských osob s oslavnými články obsahujícími tirády a chvalozpěvy a systematickou koordinaci uměle vytvořeného mezinárodního veřejného mínění ke svatořečení Sulejmáního.

Za tímto účelem byly užity íránské státní televizní kanály a účty sociálních sítí, z nichž velká část byla za tímto účelem nově vytvořena, a kde byly do omrzení zveřejňovány opakující se záběry rakví zahalených do amerických vlajek, Donalda Trumpa bez hlavy, a hrdinského „vznešeného válečníka“ Sulejmáního, přitahující jak nacionalisty, tak náboženské konzervativce.

Přičemž íránská propaganda se zjevně neomezovala pouze na média. Dětem ve školách byly rozdány sešitky, které oslavovaly život generála a lhaly jak o jeho životě tak i o příčinách jeho smrti, studentům vysokých škol bylo sděleno, že pouze návštěva jeho pohřbu znamená dosáhnout zápočtu, byly uzavřeny všechny soukromé podniky jen trochu konkurující státnímu žalu a přítomným bylo poskytnuto bezplatné ubytování i stravování, neboť davy byly do Teheránu svezeny vládními autobusy za účelem spílání Americe.

Tedy nic nového pod sluncem. Podobným výjevům jsme byli přítomni i u nás v dobách takzvaného reálného socialismu, kdy po smrti Brežněva kapali sovětští vůdcové jeden za druhým, jakoby byli stiženi vepřovým morem a veřejné smutky, kdy byly krajiny socialistického tábora potaženy černým suknem oficiálního truchlení se nijak zvlášť od Íránu nelišily.

Reálný islamismus, jak můžeme politický režim současného Íránu nazvat je ohavnou a odpudivou islamistickou diktaturou řízenou náboženskými fanatiky, kteří se snaží dosáhnout na nukleární zbraň a kteří šíří šíitský fanatismus všude tam, kam dosáhne ruka bradatých pomatenců v hábitech.

Tedy tam, kde se nalézá šíitská menšina, skrze niž šíří válku, teror, nenávist, hladomor a násilí všeho druhu tak, aby takovou zemi nejdříve destabilizovali a oslabili a dosáhli pak v ní na moc a mohli tam zavést režim totožný tomu íránskému a rozšířili tak říši svého zla. Což se jim ze značné části povedlo v Sýrii, Libanonu nebo v Iráku, kde byl Sulejmání po zásluze zlikvidován americkou střelou.

Takzvaný „generál“ Sulejmání nazývaný Stín, byl prodlouženou rukou íránského režimu třímající meč, kterého neváhal použít. A to jak v zahraničí tak ani doma, kde jeho kariéra začala vyhlazením íránských Kurdů, nebo vyvražděním protestujících studentů v roce 1999 či těch, kdo se jakkoli nepřátelsky projevili proti islamistickému režimu, který posílá do vězení ženy, které se odváží vzepřít středověku íránského režimu a vyjít na ulici bez závoje.

Jeho oblíbenou agendou bylo rovněž i to, že pořádal výlety pro íránské děti a vozil je po místech bojů za irácko-íránské války tam, kde íránský režim posílal malé děti s plastovými klíči od ráje na krku, aby vyčistily svými těly průchody v minových polích. Tak, aby dle jeho slov do sebe nasály posvátnou atmosféru oněch míst.

Že se zvláště v českých médiích po jeho likvidaci spustily ozvěny íránské propagandy je nabíledni, Sulejmání byl druhým mužem ve státě, který udržuje přátelské styky s Ruskem a Rusku tady skrze rezidenturu KGB, FSB a GRU patří spousta médií.

Tedy není divu, že jsme se mohli dočíst o tom, jak íránský lid prý upřímně truchlí za generálem a lidovým hrdinou, který nikdy nezvýšil hlas a co všechno se prý Americe nestane.

Nestalo se nic, kromě toho, že pár „hrdinům“ spadlo srdce do kalhot, ano i těm, kteří mají v erbu tureckou hlavu s krkavcem, a odsoudilo vznešenými krasomluvnými plky Donalda Trumpa, jako v dobách Rudého práva s tím, že prý šlo o porušování mezinárodního práva, bla bla bla.

Přičemž není větší lži, neboť US Army – Bůh žehnej Americe – vykonala legitimní útok na válečný cíl zcela v souladu s mezinárodním právem i intencemi OSN, protože v tomto případě šlo o zcela nepopiratelné právo na sebeobranu vůči veliteli jednotek útočících na americké měkké cíle po dlouhou dobu předtím. O tom, že se panu „generálovi“ dostalo okusit jeho vlastní medicíny, nemluvě.

A tak se v rozporu s vyhrožováním Americe, skutečnými oběťmi íránského islamistického režimu stali nevinní pasažéři ukrajinského letadla, sestřeleného stejně jako v případě malajského Boeingu ruskou raketou Íránskými revolučními gardami, tedy ekvivalentem Lidových Milicí, neboť jde o soukromou mocenskou složku tamních islamistů, která zaštiťuje ničím neomezenou moc onoho hrůzného režimu.

Dlužno ovšem dodat, že prozatím.

Proč prozatím?

Protože ze záběrů natočených z teheránských ulic je zřejmé, že za státoprávním spíláním Americe, které nám zprostředkovala, coby íránskou realitu domorodá média, se ukrývá skutečnost zcela jiného charakteru.

A touto skutečností jsou zjevné sympatie obyčejných Íránců vůči zemím demokratickým a těm, které jsou pro íránské islamisty ztělesněním Satana, tedy vůči U.S.A. a Izraeli, neboť když se íránský režim snažil o co největší potupení státních symbolů těchto zemí tím, že je namaloval na chodník tak, aby po nich chodily davy, dosáhl zcela opačného efektu.

Obě vlajky byly Íránci pečlivě obcházeny.

Inu, dle vyššího principu mravního není vražda na tyranovi zločinem a likvidaci Sulejmáního můžeme přirovnat k likvidaci zločince totožného obsahu, tedy Heydricha.

Vražda obyčejných lidí protestujících proti islamistickému režimu, nebo těch v letadle, či vyhlazování celých syrských měst ruským letectvem jím ovšem je.

Mějme to prosím na paměti.

Je to stejnou měrou protijed na otravu mysli českými médii, které patří Rusku, jako i důležité vědění toho, kdo je kdo.

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 16.1.2020 17:00 | karma článku: 29.67 | přečteno: 891x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Bratrská virová internacionální pomoc Itálii, srpen 1968 light

Jak jižními státy Evropy postupuje ničivá vlna čínského viru, kterým tato země zamořila celou naši modrou planetu, ukazuje se, že koncepty státního bordelu a tamního způsobu života vůbec jsou pro Covid 19 přímo živnou půdou

26.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 22.09 | Přečteno: 968 | Diskuse

Miroslav Václavek

Virový tanec smrti v Evropě

Flashmob, je to skupina lidí, kteří se organizují na internetu, rychle se shromáždí na nějakém veřejném místě, udělají něco bizarního a zmizí.

19.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 15.07 | Přečteno: 494 | Diskuse

Miroslav Václavek

Koronavirus v Evropě, aneb karma platí vždy a ve všech měřítkách

Koronavirem se u nás zprávy přímo hemží. Člověk má pomalu strach pustit televizi, nebo číst zprávy, aby na něj někdo nekýchl a Covid 19 se tak nepřenesl i na něj.

11.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 28.95 | Přečteno: 1512 | Diskuse

Miroslav Václavek

Pan prezident se zlobí, Kremlu se nelíbí náměstí Borise Němcova

Jak je možné se v médiích dočíst, pražské zastupitelstvo hodlá na jednom ze svých zasedání provést akt přejmenování náměstí Pod Kaštany, kde sídlí velvyslanectví zla, tedy zastupitelský úřad Ruské federace v České Republice.

12.2.2020 v 17:00 | Karma článku: 32.75 | Přečteno: 985 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Nožička

Krok vpřed, dva kroky vzad – to je Evropská unie dnešních dnů

Ukázala se Evropská unie při současné pandemii koronaviru jako uskupení, které dokáže pomáhat potřebným, nebo se naopak potvrdilo to, že EU směřuje čím dál víc ke svému rozkladu?

9.4.2020 v 18:31 | Karma článku: 26.99 | Přečteno: 427 | Diskuse

Jaroslav Fišer

Proč Vláda v ČR pomáhá více bankám, ne lidem a firmám?

Existuje skutečná snaha obnovit ekonomiku nebo je to jen další fígl, jak přesypat zlaťáky? Pomoc musí být skutečnou pomocí. Zatím to vypadá na záplatu.

9.4.2020 v 14:20 | Karma článku: 18.56 | Přečteno: 392 |

David Wiltsch

My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům!

Rusové prskají pro přesunutí sochy maršála Koněva a volají po trestech i jeho navrácení. Měl bych lepší nápad. My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům. Zní to fér?

9.4.2020 v 10:02 | Karma článku: 37.25 | Přečteno: 2246 | Diskuse

Jan Dvořák

Sněmovna se tužila, dlouho už zas nebude

Dvakrát během čtrnácti dnů se prokázalo, že vidina úsporné a dělné sněmovny není jen blouzněním politologů nebo pouze populistickou součástí volebního programu některé strany.

9.4.2020 v 9:36 | Karma článku: 20.85 | Přečteno: 320 | Diskuse

Libor Čermák

ČR má dobré politické lídry. Nějaké nové teď nepotřebujeme.

"Mám víru, že tato krize zrodí nové politické lídry, kteří tu jsou, ale neměli příležitost se ukázat". Tak to říká jistý podnikatel na nezávislý krajský zastupitel za Piráty a Zelené Jiří Hlavenka. A jaké nové lídry?

9.4.2020 v 8:39 | Karma článku: 31.41 | Přečteno: 477 |

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Bruce Willis je v karanténě s exmanželkou Demi Moore. Dceři oholil hlavu

Bruce Willis (65) a Demi Moore (57) se rozvedli před dvaceti lety. Vycházejí spolu ovšem tak dobře, že tráví karanténu...

Díky koronaviru v pornu vydělávám velké peníze, říká bývalá Disney hvězda

Po neúspěchu v Hollywoodu přesedlala Maitland Wardová (42) na kariéru v pornoprůmyslu, kde se jí velmi daří. Herečka se...

Obchody zůstanou na pomlázku zavřené. Řetězce nevyužily stavu nouze

O Velikonočním pondělí zůstanou supermarkety zavřené a budou se tak držet zákona, který platí v běžných dobách. V...

Páté zvláštní poselství za 68 let vlády. Alžběta II. promluvila o koronaviru

Britská královna Alžběta II. (93) v neděli promluvila k veřejnosti. V předtočené nahrávce zdůraznila nutnost sebekázně...