Čtvrtek 9. dubna 2020, svátek má Dušan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 9. dubna 2020 Dušan

Bratrská virová internacionální pomoc Itálii, srpen 1968 light

26. 03. 2020 17:00:00
Jak jižními státy Evropy postupuje ničivá vlna čínského viru, kterým tato země zamořila celou naši modrou planetu, ukazuje se, že koncepty státního bordelu a tamního způsobu života vůbec jsou pro Covid 19 přímo živnou půdou

a vyplouvá tak na povrch mnohé.

Že se ona zdánlivá lehkost bytí, se kterou se vysmívají nám ze severu kontinentu pachtícími se v potu tváře a platícími daně v případě prvního jen trochu závažnějšího problému ukáže jakožto neúspěšná a dokonce stojí i lidské životy.

Protože bordel ve státě, který má původ ve způsobu tamního života znamená, že stát následně nemá peníze na to, aby zabezpečil dostatek zdravotní péče a moderního medicínského vybavení a tak jsme svědky chodeb plných pacientů, naprosté dezorganizace a plných novinových stránek s úmrtními oznámeními.

Je tomu tak proto, že například Itálie má v porovnání s Německem třikrát méně lůžek a to proto, že nemá peníze a je hrůzným způsobem zadlužena a to proto, že jeho obyvatelé neplatí daně, protože přece nejsou Němci a nebudou je platit, ale vymohli si zároveň masové prebendy na státním rozpočtu, na které nemají a tak to jde pořád dokola.

La dolce vita, která funguje na dluh, a když se Německo zdráhá sanovat dluhy, pohrozíme mu bankrotem a ono pustí chlup. Však to dobře známe z Řecka.

Výsledek je zřejmý, země nacházející se až po uši v problémech, které přesahují její možnosti a tak připomíná zraněné zvíře, ze kterého vytéká krev. A krev a zraněné zvíře vždy přitahuje hyeny a supy, větřící kořist a není tomu jinak ani v případě momentální a údajné bratrské virové ruské pomoci italskému lidu. To vše se srdíčky na kabinách ruských gruzaviků, které tak dobře pamatujeme z dob ruské okupace naší vlasti a sloganem Z Ruska s láskou.

A tak se na Itálii slétli supi a seběhly hyeny z Ruska a Kuby, tedy země chudé, ubohé a žebrácké, vůči nimž i zraněná Itálie je ale Švýcarskem a nabízejí údajnou pomoc. V případě Kuby jde jednoznačně pouze o propagandistickou akci proletářského socialismu mající zakrýt problémy charakteru domácího a zaplnit tamní, komunistickou diktaturou kontrolovaná média kubánskými vlaječkami a "nadšenými Italy," ale v případě Ruska jde ještě o něco jiného.

Neboť Rusko nyní sužované poklesem cen ropy biblického charakteru a dlouhodobým ekonomickým a společenským úpadkem vůbec usiluje o zastavení nebo alespoň o zmírnění západních sankcí, ke kterým západní svět přistoupil po okupaci ukrajinského Krymu Ruskem, neboť mu velmi, ale opravdu velmi teče do bot.

Tedy mu jde o získání popularity ideologickým působením tohoto virového souboru písní a tanců ruské armády po Itálii, kde sem a tam po apeninském poloostrově pendlují kolony s oním typicky nasládlým odérem spalovaného kerosinu a nechávají se natáčet a fotit, zaznamenávají cokoliv, co může propagandisticky posloužit k výrobě ruského mesiáše sestoupivšího na zem v pravý okamžik a který pod moudrým vedením doživotního prezidenta Putina přemůže nepřítele, zahraje na garmošku, zatančí kozáčka s Italkami a zase odjede domů do širých stepí a tak získá alespoň nějaký ten hlas ve svém zájmu.

Že to jaksi ovšem nefunguje, zjistili všichni zúčastnění tohoto kremelského kočovného cirkusu, neboť si z něj tropí posměšky jak Italové, tak i sami Rusové, čemuž se není co divit. Protože 80% toho, co s sebou Rusové tahají v těch hranatých zelených maringotkách je náklad zhola zbytečný a o zbytek se dělí odborníci na africký mor prasat, tedy veterináři, spolu s vizážisty, kadeřníky, režiséry, kameramany a fotografy zachycujícími onu hrdinskou epopej, takže jaksi na boj s virem není čas.

Ono taky, copak někdo něco podobného vlastně vůbec očekával?

A vlastně, jak může země, jejíž nemocnice a zdravotní systém vykazuje africké znaky než ty, které má každá jiná rozvinutá země pomoci někomu jinému? Když u nich doma se nemocnice rozpadají, pacienti přežívají v podmínkách, kterými se jinak vyznačují slumy třetího světa a ke koronavirové epidemii se přistupuje tak, že neexistuje. Vždyť by měli sedět a doma a stydět se.

Tedy, pokud na komplikace spojené s touto nákazou zemře v Rusku starý člověk automaticky se píše, že šlo úmrtí zapříčiněné vysokým věkem a jinak je u všech nemocných diagnostikována chřipka. Jedině tak je v tak obrovské zemi méně infikovaných než v Lucembursku.

Inu a tak v souvislosti se zkušeností, kterou máme s "pomocí," kterou nám Rusko poskytlo v srpnu roku 1968 mohu říci jediné, dávejte si Italové pozor na jízdní kola a hodinky a úplně nejlépe, žeňte to pryč sviňským krokem. Stejně jako Poláci, kteří ruskou Luftwaffe přes své území ani nenechali do Itálie přelétnout a ono muselo přitáhnout zadem přes Turecko jako zloděj. Tedy jako, že?

To je totiž to nejlepší, co můžete jak pro svou zemi, tak pro Rusko učinit, protože namísto trajdání apeninským poloostrovem ať zachraňují vlastní obyvatelstvo. Vyspělé zemi nemají co nabídnout.

Protože pomoc si poskytujeme my sami.

Ptáte se kdo?

My Evropané.

Neboť jen naší zemi přistane na účtu třicet dva miliard korun na boj s koronavirem a to z fondů EU.

A nejenom zemi naší.

Není pravdou, že Rusko nebo Čína pomáhají.

Ty si jen řeší své imperiální a mocenské zájmy za pomoci domácích přisluhovačů.

A nechají si za to – samozřejmě – dobře zaplatit.

P.S. Modře zvýrazněné pasáže textu jsou odkazy, tedy klikejte na ně a dozvíte se ještě víc

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | čtvrtek 26.3.2020 17:00 | karma článku: 22.09 | přečteno: 968x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Virový tanec smrti v Evropě

Flashmob, je to skupina lidí, kteří se organizují na internetu, rychle se shromáždí na nějakém veřejném místě, udělají něco bizarního a zmizí.

19.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 15.07 | Přečteno: 494 | Diskuse

Miroslav Václavek

Koronavirus v Evropě, aneb karma platí vždy a ve všech měřítkách

Koronavirem se u nás zprávy přímo hemží. Člověk má pomalu strach pustit televizi, nebo číst zprávy, aby na něj někdo nekýchl a Covid 19 se tak nepřenesl i na něj.

11.3.2020 v 17:00 | Karma článku: 28.95 | Přečteno: 1512 | Diskuse

Miroslav Václavek

Pan prezident se zlobí, Kremlu se nelíbí náměstí Borise Němcova

Jak je možné se v médiích dočíst, pražské zastupitelstvo hodlá na jednom ze svých zasedání provést akt přejmenování náměstí Pod Kaštany, kde sídlí velvyslanectví zla, tedy zastupitelský úřad Ruské federace v České Republice.

12.2.2020 v 17:00 | Karma článku: 32.75 | Přečteno: 985 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Josef Nožička

Krok vpřed, dva kroky vzad – to je Evropská unie dnešních dnů

Ukázala se Evropská unie při současné pandemii koronaviru jako uskupení, které dokáže pomáhat potřebným, nebo se naopak potvrdilo to, že EU směřuje čím dál víc ke svému rozkladu?

9.4.2020 v 18:31 | Karma článku: 27.89 | Přečteno: 466 | Diskuse

Jaroslav Fišer

Proč Vláda v ČR pomáhá více bankám, ne lidem a firmám?

Existuje skutečná snaha obnovit ekonomiku nebo je to jen další fígl, jak přesypat zlaťáky? Pomoc musí být skutečnou pomocí. Zatím to vypadá na záplatu.

9.4.2020 v 14:20 | Karma článku: 18.79 | Přečteno: 399 |

David Wiltsch

My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům!

Rusové prskají pro přesunutí sochy maršála Koněva a volají po trestech i jeho navrácení. Měl bych lepší nápad. My pomníky rudoarmějcům, vy našim legionářům. Zní to fér?

9.4.2020 v 10:02 | Karma článku: 37.83 | Přečteno: 2335 | Diskuse

Jan Dvořák

Sněmovna se tužila, dlouho už zas nebude

Dvakrát během čtrnácti dnů se prokázalo, že vidina úsporné a dělné sněmovny není jen blouzněním politologů nebo pouze populistickou součástí volebního programu některé strany.

9.4.2020 v 9:36 | Karma článku: 21.21 | Přečteno: 324 | Diskuse

Libor Čermák

ČR má dobré politické lídry. Nějaké nové teď nepotřebujeme.

"Mám víru, že tato krize zrodí nové politické lídry, kteří tu jsou, ale neměli příležitost se ukázat". Tak to říká jistý podnikatel na nezávislý krajský zastupitel za Piráty a Zelené Jiří Hlavenka. A jaké nové lídry?

9.4.2020 v 8:39 | Karma článku: 31.63 | Přečteno: 482 |

Schillerová: Podpora OSVČ bude plošná, podmínka poklesu příjmů zmizí

Ministryně financí Alena Schillerová chystá po tlaku ze strany živnostníků výrazné zmírnění podmínek pro přiznání...

Bruce Willis je v karanténě s exmanželkou Demi Moore. Dceři oholil hlavu

Bruce Willis (65) a Demi Moore (57) se rozvedli před dvaceti lety. Vycházejí spolu ovšem tak dobře, že tráví karanténu...

Díky koronaviru v pornu vydělávám velké peníze, říká bývalá Disney hvězda

Po neúspěchu v Hollywoodu přesedlala Maitland Wardová (42) na kariéru v pornoprůmyslu, kde se jí velmi daří. Herečka se...

Obchody zůstanou na pomlázku zavřené. Řetězce nevyužily stavu nouze

O Velikonočním pondělí zůstanou supermarkety zavřené a budou se tak držet zákona, který platí v běžných dobách. V...

Páté zvláštní poselství za 68 let vlády. Alžběta II. promluvila o koronaviru

Britská královna Alžběta II. (93) v neděli promluvila k veřejnosti. V předtočené nahrávce zdůraznila nutnost sebekázně...