Čtvrtek 2. února 2023, svátek má Nela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 2. února 2023 Nela

Andrej to potentočkoval, i když to řekl ještě jinak

24. 01. 2023 17:00:00
Prezidentská kampaň frčí na plný céres, sítem lidových primárek prošli dva nejsilnější kandidáti a létají jak hromy a blesky argumentů tak i vulgarity jednoho z nich. Není divu, jde o hodně.

Na jedné straně je kandidát zastupující zájmy České Republiky, jejího lidu, její bezpečnosti a mezinárodní prestiže a na straně druhé osmahlý přivandrovalý podomní kočebrák zastupující zájmy lži, Kremlu a Viktora Orbána, tedy fašismu a populismu toho nejohavnějšího zrna.

No a protože pánovi velkomožnému teče do jeho drahých polobotek spodem, vrchem i z Francie a prezidentská imunita se vzhledem k posledním předvolebním preferencím rozplývá jako mlha nad Mátrou, je pan kandidát číslo dvě nervózní, jako před podpisem vázacího aktu s StB v bratislavské vinárně U Obuvníka.

Proto je terminální stádium bitvy o sídlo českých králů toho pána se slovenským občanstvím velmi podobné tomu, jaké bylo možno vidět na sklonku dubna 1945, kdy podobně stejně nenadaný a zoufale stejně průměrný psychopat Hitler vysílal na zteč neexistující armády, protože tolik chtěl vládnout dál, jako on.

A tak jsme svědky jak sebelítostných litanií v přímém přenosu, jako z vůdcova podzemního bunkru, tak i spílání všem, kdo nejsou s ním, stejně jako obviňování těch, kdo se brání z rozpoutání války, jakožto i toho, že i když možná prohraje tak se vrátí zpět a pomstí se.

Výrazem snad úplně té největší zoufalosti byla brněnská zabijačka, kdy jako na poslední obranné linii na Odře Andrej zavelel k zoufalému odporu a jal se pokusit podplatit populaci ČR jelity, jitrnicemi a prdelačkou, protože podle sebe, který je na prodej kdykoliv, pokud mu to přinese osobní prospěch, soudí nás, ostatní slušné lidi a občany ČR.

Alenka s prasečími očky zarostlými v tuku jimi šibalsky mrkala na seniory zfanatizované blížící se prohrou jejich vůdce a s mastným obličejem, jakoby jim snědla za plentou půlku zabíjačky se s tlačenkovým výrazem ve tváři jala roztleskávat svou náboženskou sektu, zatímco pan kandidát číslo dvě po boku své maďarské spojky Tünde do mikrofonu konstatoval, že to p*sral.

Tento Babišův Volkssturm pak zahájil oblévání občanů, kteří přišli s tímto druhem lidského úpadku vyjádřit nesouhlas, svařeným vínem a počal po nich metat zabijačkový prejt a hrozil pěstičkami a prý, že by je všechny nejraději zbili a zavřeli do kriminálu a mladé lidi, že by poslali na vojnu a vůbec, že by to chtěli zpět.

A cože by to vlastně chtěli zpět?

Čemu, že to vlastně chtěli vyjádřit podporu?

O co vlastně přišli?

No přece o to, že oni tady byli před listopadem 1989 pány a všichni se před nimi třásli a dnes se netřesou, ale smějí se jim do obličeje a jim nezbývá než vydat ze sebe poslední zbytek nenávisti a hodit to tomu ztělesnění toho všeho, co jsme jim ukradli, tedy udavači StB a doufat, že vyjde tento poslední pokus o vyvedení České Republiky z EU a NATO a že sem Putin pošle tanky a oni se na jejich pancířích opět dostanou k moci.

Musím tě zklamat, milé panoptikum složené z komunistů, nácků, kremrolí, udavačů, morálních mrzáků, pomocníků VB, Lidových Milicionářů, nefachčenek, ožralů, darebáků, krimošů i osob rozumu mdlého z doby minulé, rudé a zločinecké.

Protože my, kteří jsme udělali Sametovou revoluci jsme dobře vychovali své děti a ty nám právě jdou na pomoc, protože ani trochu nestojí o to si zopakovat to, čím jsme prošli my, ale chtějí a budou žít v zemi moderní a svobodné, v zemi s liberální demokracií amerického typu, v zemi, která je civilizačně a hodnotově ukotvena v EU a bezpečnostně v NATO a dají hlas své budoucnosti.

Nikoliv představiteli politicky a justičně organizovaného zločinu, který by rád převzal štafetový kolík z rukou Miloše Zemana, který sbohem a šáteček končí. Pak začneme velký úklid a zapomeňte na nějaké milosti týkající se odsouzených zlodějů a darebáků, jako tomu bylo doposud.

Občane České Republiky neboj se.

Prokremelští zrádci, zloději a zkorumpovaní úředníci, soudci a policisté, tamto, co cítíte, že vám to cuká tam dole, to je strach, ano, začněte se bát.

Máte proč!

Miroslav Václavek

Šumperk

Autor: Miroslav Václavek | úterý 24.1.2023 17:00 | karma článku: 25.60 | přečteno: 602x

Další články blogera

Miroslav Václavek

Sudeťák v Londýně velké multi kulti znamená!

Jak jste si všimli, v pátek nám začínají prezidentské volby a mediální prostor se začíná přehřívat. A protože vám nechci radit, zda volit Petra nebo Pavla, napsal jsem vám článek o Sudeťákovi v Londýně.

12.1.2023 v 17:00 | Karma článku: 14.95 | Přečteno: 620 | Diskuse

Miroslav Václavek

Třicet let od československé smrti, zaplaťpánbůh za to

Končí starý rok a pomalu přichází ten nový. Tradiční střídání stráží času dalo by se říci, ale jen zdánlivě. Protože letos je příchod nového roku spojen ještě s čímsi něčím úplně jiným.

29.12.2022 v 17:00 | Karma článku: 22.64 | Přečteno: 769 | Diskuse

Miroslav Václavek

Multikulturalismus, může mi prosím pěkně někdo vysvětlit, co to jako má být?

Ano, na to se dnes ptá mnohý člověk. V médiích je toho slova plno, hovoří se o něm po hospodách, je slyšet na demonstracích, ale nikdo neví vo co jako gou. A proto je nejvyšší čas, abyste se to dozvěděli.

1.12.2022 v 17:00 | Karma článku: 19.12 | Přečteno: 946 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Ondřej Šebesta

Dozvuky prezidentské volby

Ryba vždycky smrdí od hlavy. Věřím, že se vertikálně nešíří jen to negativní, ale i to pozitivní a že volba bude mít vliv na zlepšení "blbé nálady" a elementární slušnost ve společnosti.

2.2.2023 v 10:30 | Karma článku: 8.69 | Přečteno: 189 | Diskuse

Michal Sabó

Volby už skončily, přestaňte šílet! Češi radikalizují!!!

Za pár dní to bude týden od voleb, a lidi stále nepustili předvolební mýty. Kde je ta slibovaná mobilizace???

2.2.2023 v 7:14 | Karma článku: 21.17 | Přečteno: 1507 | Diskuse

Kateřina Krumpálová

Telefonát s Taiwanem

Už začátkem nového roku, před oficiálním nástupem nového prezidenta do funkce, máme hned o čem mluvit. Co může přinést jeden telefonát s Taiwanem?

1.2.2023 v 16:57 | Karma článku: 35.16 | Přečteno: 2040 | Diskuse

Jan Bartoň

Odepisování Babiše a ANO – velmi neprozíravé

Andrej Babiš sice prohrál prezidentský duel výrazně, nicméně jeho voliči jen tak sami od sebe nezmizí z volebních seznamů. Komentáře věštící konec vlivu Babiše v české politice jsou proto naprosto předčasné.

1.2.2023 v 13:00 | Karma článku: 37.65 | Přečteno: 3190 | Diskuse

Alena Křehotová

Prezidentskými debatami se promlčel, zato teď se rozpovídal

Vyhrál s 3,3 milióny hlasů voličů, což je nevídané, a ač do té doby víceméně mlčel, tak teď se hezky rozpovídal. Inaugurován bude 9. března, ale už do konce ledna sdělil, že řediteli BIS Koudelkovi dá při první příležitosti funkci

1.2.2023 v 12:35 | Karma článku: 35.79 | Přečteno: 1287 | Diskuse

Prosázel a propil 7 milionů korun. Prodal jsem i Českého lva, říká Vondráček

Televizní reportér, novinář a režisér David Vondráček (59) prohrál za celý svůj život v hazardu sedm milionů korun....

Františka Ringo Čecha odvezli do nemocnice. Podle syna měl mrtvici

František Ringo Čech (79) byl v neděli večer podle zdrojů CNN Prima NEWS převezen do pražské Nemocnice Na Homolce....

Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka

Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky...

Zemřela herečka Annie Werschingová, královna Borgů i Tess z The Last of Us

V pouhých pětačtyřiceti letech zemřela americká herečka Annie Werschingová. Televizní diváci ji znali jako agentku...

Jágrova expřítelkyně Kopřivová přiznala krizi: Nevím, co bude dál

Ještě nedávno prožívala bývalá modelka Veronika Kopřivová (31) s manželem Miroslavem Dubovickým (31) a jejich roční...